Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Silent Dark

To ja powrócę do tematu GTA, bo przeczytałem o tym na wsześniejszych stronach. Hydro jak chcesz zagrać w najlepsze GTA to zagraj sobię w IV. Klimat i misję dają wycisl a grafika to taki cód miód że gały wychodzą. Jako dugą pozycję obowiązkową musisz zaliczyć oczywiscie San Andreas, a póżniej polecam ci zagrać sobię w Vice City i III. Tyle z mojej strony na ten temat. Jak chcesz jeszcze zagrać w jakieś fajne gry gangsterskie to polecam ci Mafie i Ojca Chrzestnego. Te gry robią wrażenie :)

Jeszcze z takich fajnych gier co wciągają to polecam ci sagę Gothica, Gothic,Gothic Mroczne Tajemnice,Gothic II,Gothic II Noc Kruka,Gothic III,Gothic III Zmierzch Bogów. To są gry godne uwagi i wciągające na długie godziny :) z Gothiców polecam ci Mroczne Tajemnice jest super, zresztą wszystkie są fajne.

Jeszcze pozostaje inna wspaniała seria, mianowicie Prince of Persia. Czyli PoP The Sands of Time,PoP The Two Thrones,PoP Warrior Within,PoP 2008. Z tych wszystkich zdecydowanie najlepsza część to PoP 2008. Swietna baśniowa grafika i ogromna grywalność która po prostu odmieniła tą serie.


Huntersky

Cytatzagraj sobię w IV
O ile masz smoka, a nie komputer. I mocne nerwy do kłopotów z rejestracją.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Silent Dark

CytatO ile masz smoka

Raczej rakietę ;>

Co do GTA IV to zawsze pozostają minimalne wymagania, chociaż warto dla GTA IV zainwestować w lepszy sprzęt, (karta graficzna itp.) bo za tym kryje się to że tym bardziej mamy pewność że wejdą inne świetne gry, chociażby S-M WoS bądź PoP 2008.

Altair

Wg.Ciebie Web of Shadows jest swietne? ::)

Mihcim

Wlasnie przechodze RE5 na Proffesionalu
wszystkim co tez przechodza zycze powodzenia ; )

Huntersky

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45720
Yippi-ki-yay, maderfaker. Podobno jednak wyjdzie na PC. Nie mogę się doczekać  8)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Mihcim mam do Ciebie pytanie:czy Force Unleashed jest dlugie i co wazniejsze czy czuje sie klimat Star Warsa?

vincent

Gra sprowadza się do zabijania wszystkiego, co się rusza.
FU nie dorasta do pięt Jedi Knight 2: Jedi Outcast. Tyle, że ma dobrą grafikę, ale na tym plusy się kończą, bo walka mieczem i rozwalanie wszystkiego szybko się nudzi.
Gra jest krótka.
Czy jest klimat SW? A to już zależy, co przez to rozumiesz.
Dla mnie sto razy więcej klimatu ma wyżej wspomniane JK2, gdzie można było wczuć się w bohatera, była wciągająca fabuła i wspaniale zaprojektowane lokacje.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Heh,wiem, wiem
Outcast mial swietny klimacik,gralo sie,oj gralo.W takim razie TFU nie oplaca sie kupowac.Czekam do wrzesnia na konsolowego Witchera :)

vincent

Ja w jk2 gram do dziś :P to już 7 rok jak pykam po necie
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Po przejsciu Outcasta zaczalem grac w Jedi Academy ;) Rownie dobre co JK2.

Huntersky

JO    Stara Trylogia
__ = ____________

JA    Nowa Trylogia
...........................
A jako, że
ST    10
__ = __

NT     1
...........................
to
JO    10
__ = __
JA     1
..........................
10>1
Konkluzja: JA się IMO do JO nie umywa :)

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

Hell yeah, man.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Ladnie to rozpisales.Jak dla mnie obie sa dobre.

vincent

Zależy jak na to patrzeć.
Jeśli chodzi o system walki, który dla mnie jest bardzo ważny, to JO kładzie na łopatki JA sto razy.
Szczególnie widać to w multiplayerze. JO = skill, JA = config, jak ktoś sobie dobry zrobi to zabija wszystkich... zero jakiejś rycerskości w tym i wyzwania jakiegokolwiek.

JK2 forever.
JA zrobił tylko tyle, że zabił krajową scenę jk2.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA