Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

You see, madness is like gravity, if you know what I mean ;) Dzięki!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

O żeż! Coś niesamowitego. Rysujesz po prostu rewelacyjnie! Jak dla mnie, aktualnie najlepiej na całym forum. Rewelacja, świetne cienie i kolory, no i fajny efekt mgiełki. Super!
CytatNa pewno zrobiłaś się jeszcze bardziej pokręcona
:o To bardziej można?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Dzięki bardzo mi miło że tak sądzisz :D

I hmm...zawsze można dostać większego świra ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Gooralek

Witam Was Kochani!

Jak niektórzy z Was mo?e zauwa?yli, czasem jestem, cz?sto mnie nie ma (i nie oczekuj? ani krzty t?sknoty!), ale jak ju? przychodz? to zazwyczaj z jakim? kawa?kiem kartki :)


TAK TE? STA?O SI? TYM RAZEM!

Najpierw wspania?y duet. Có? powiedzie?, nieco sknocony Bats, przez kredk?, która w brzydki sposób pokry?a si? z cienkopisem i cieniami g?ównie na g?owie. Nie przewidzia?em tego, mój b??d.




Ostatnio jako prezent dosta?em Killing Joke Alana Moore'a, wertowa?em go po wielokrotnym przeczytaniu i znalaz?em ?wietny zestaw nastaj?cych po sobie kadrów. Wzi??em si? za szybki szkic, który potem pogrubi?em, poprawi?em, doszczególni?em (jest takie s?owo?!) i tak oto powsta? taki ciekawy zestaw :) Co?, czego nie mo?na nazwa? jakim? zaplanowanym rysunkiem, ale my?l?, ?e jest to poniek?d dobre zobrazowanie postaci Jokera (nietuzinkowy, pozaramowy [ej kurde, teraz te? chyba co? wymy?li?em-neologizmy wsz?dzie!], nieprzewidywalny) i chyba gdzie? tym si? kierowa?em. Chcia?em si? troch? pobawi?.






Nie oczekuj? laurów, ale licz? na konstruktywne opinie i porady. Z góry dzi?kuj? i przesy?am buziaki! :)

Darkoff

Przeglądam ten temat od dłuższego czasu i jedyne co jestem w stanie wykrztusić, to śmiech ze względu na waszą głupotę. Poważnie, niektórzy tutaj mają taki piekielnie, cholernie, niesamowity talent który szkoda marnować. Przy niektórych osobnikach, szkoła by się jeszcze bardziej rozwijać jest wręcz wymagana.


No ale hej, to ja. Dla samych pochwał nigdy w życiu bym się nie odezwał. Mam kilka scenariuszy, chcę zrobić, a raczej właśnie współtworzyć jakiś komiks. Jeśli ktoś byłby chętny razem ze mną stworzyć kilka (arcy)dzieł to proszę o kontakt. Pisząc te słowa, najbardziej liczę na pewną osobę...płci żeńskiej...tak, chodzi o BlackBat, ale jeśli byliby chętni inni, to proszę, wręcz błagam o kontakt.


PW
Mail( Żeby go dostać trzeba napisać na PW. Tak wiem, dużo w tym logiki. )
GG - 43819705

Kujaw

U mnie w rysowaniu znowu lekka posucha ale jednak usadziłem się kilka razy przy desce kreślarskiej, tym bardziej,  że kumpela zwróciła się do mnie o pomoc przy pracy magisterskiej. Nie jestem biegły w rysowaniu kobiet i było to chyba moje pierwsze podejście, ze by taki kobiecy wizerunek skończyć całkowicie.





Obroniła się, więc chyba nie wyszły najgorzej ;)

... no i z rzeczy bardziej w temacie: Gacek, ot tak na 75-cio lecie :D



... i Shazam, czy jak kto woli, Kapitan Marvel


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Nie wypowiadałem się, więc nadrabiam zaległości. Świetne arty, Kujaw! Kobitki dobrze wychodzą spod twojej ręki.  ;) Twarze spoko, tak samo ogóle proporcje i sylwetki. Prawie, bo przy blond pani trochę mnie męczy jej lewy cyc. Trochę taki pizdryk o dziwnym kształcie, ale chociaż widać, że obyło się bez chirurgi plastycznej.
Za to druga pani w pełni daje radę. Ba! Wygląda super. Trochę taka czarownica o południowym typie urody. :D
Z dwóch postaci superhero lepiej wyszedł tobie ten drugi gostek. Batman również bardzo fajny, ale jednak chyba bardziej się przyłożyłeś do Shazama. No i jest w ruchu, ta dynamika chyba zaważyła na tym, że mi się bardziej ten rysunek podoba.

Gooralek, bardzo ciekawe rysunki i interesująca kreska. Trochę pracy przed tobą jeszcze pewnie jest, ale jak już się poświęciłem i przejrzałem twoje wcześniejsze prace, to stwierdzam, że cały czas pracujesz nad swoim sposobem rysowania. Czekam na więcej twoich prac!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Proteus

Mój ostatni zestaw szybkich Batmanowych szkiców. Dużą frajdę sprawia mi rysowanie Latającego Gryzonia. Postanowiłem, że przynajmniej raz w tygodniu strzelę jakąś szybką, najpewniej czarno-białą pracę z Gackiem.






I coś większego. Robione na 25-lecie filmu:


RedHood

Świetne rysunki :D Ten ostatni czym jest wykonany?
I jeszcze jedna sprawa nietoperz to nie gryzoń, latające gryzonie to Wiewiórolotki. Ale to nie forum biologiczne więc :D

Proteus

Cytat: RedHood w 24 Sierpień  2014, 01:38:04
Świetne rysunki :D Ten ostatni czym jest wykonany?

Dzięki. Malowany w Photoshopie za pomocą tabletu.

Cytat
I jeszcze jedna sprawa nietoperz to nie gryzoń, latające gryzonie to Wiewiórolotki. Ale to nie forum biologiczne więc :D

Co nie przeszkadza różnym przeciwnikom Batmana (zwłaszcza Jokerowi), zgryźliwie nazywać go w ten sposób w komiksach, grach i filmach ;)

RedHood

To tak, czyli scenarzyści o tym nie wiedzą :D

Johnny Napalm

@Proteus...


rysunki s? do dupy, ohydne i w ogóle jakie? ko?lawe




- takich s?ów NIE U?YJ? w stosunku do twoich prac, bo s? one po prostu FENOMENALNE! Arty na naprawd? wysokim poziomie.
Có? tam widz? w tle zdj?? - palete, farby olejne/akrylowe? Widz?, ?e jeste? pe?nym profesjonalist?. Fachowa robota, a ostatni art kolorowy z Batsem - dawno nie widzia?em tak fajnego obrazka.
Troch? jednak chyba si? wzorowa?e? na którym? zdj?ciu z Batsa'89? ?wietne ?wiat?ocienie no i ogólnie czu? przestrze?.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gromon

Super rysunki Proteus!
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

franek

Podążając fascynacją nowymi żółwiami (są dobre, nie wiem co ludzie od tego chcą)



Chciałem, żeby różniły się czymś więcej, niż tylko kolorem opaski. Rysunek nieskończony, możliwe, że dorobię jakieś Nowojorskie tło ;)


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat: franek w 29 Sierpień  2014, 19:51:25
Podążając fascynacją nowymi żółwiami (są dobre, nie wiem co ludzie od tego chcą)

Póki co, to ludzie również nie wiedzą co Ty widzisz w nich dobrego. Zachęcam do wypowiedzenia się w temacie.