Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mucha Comics & Batman

Zaczęty przez Rado, 23 Marzec 2013, 09:17:49

kelen

franek, te zapowiedzi na 100% nie są żartem.

Nightrain

Cytat: franek w 01 Kwiecień  2013, 19:22:56
Hmmm, ciekawe że akurat 1 kwietnia te 2 tytuły a następny potem... Wg mnie TLH i DV to żart.
Cytat: Johnny Napalm w 01 Kwiecień  2013, 18:19:44
Nieee... to? To chyba jakiś kolejny żart.
Skoro tyle teorii spiskowych już tu powstało, to może ja dorzucę swoją :D
Cytat: kelen w 17 Styczeń  2013, 22:00:35Ja już napisałem w komentarzach na FB - niech zrobią numer Egmontowi i wydadzą "Long Halloween".
Cytat: kelen w 01 Kwiecień  2013, 17:16:22Mucha Comis wyda "Batman: The Long Halloween" oraz "Batman: Dark Victory".
Podejrzane, prawda???

Valar Morghulis

Kujaw

A ja słyszałem strzały...zaś Mucha kierują Reptilianie :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Nightrain, akurat wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem :P

franek

Skąd ta pewność że te informacje odnośnie tytułów nie są lipne? :P


Show Must Go On!!!

kelen

1. Bo wydawca sam potwierdził w komentarzach, że to nie żart. Gdyby tak napisał, robiąc kawał na prima aprillis, zrobiliby sobie wielką szkodę na wizerunku.
2. Powiedzmy, że wiedziałem o nich już jakiś czas :)

franek

AAAAaaaaa no tak... z twoim wtajemniczeniem to jest możliwe ;)


Show Must Go On!!!

Kujaw

Mucha oficjalnie zapowiedzia?a "Justice" Rossa, Kruegera i Braithwaite'a, jako trzeci album od DC. Moim zdaniem bardzo dobry wybór, cho? szczerze mówi?c oprawa graficzna jest du?o lepsza ni? scenariusz. Ja odpuszczam, bo ju? mam orygina?.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

Myślę że będą zdzierać jak za zboże tak samo jak w przypadku All-Star Superman.


Show Must Go On!!!

Łubudu

A ja dla odmiany kupię, bo całą resztę od DC co wydaje teraz Egmont i Mucha mam w oryginałach :) Dobrze że sporo czasu do wydania, jest czas żeby zebrać (pewnie niemałe) fundusze.
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!

Rado

Świetna wiadomość, już sobie ostrze zęby. Dla mnie to jeszcze lepszy news niż ten o TLH i DV, bo JUSTICE nie miałem jeszcze przyjemności przeczytać. Temat jest ograny na sto różnych sposobów, ale i tak jestem wielce ciekaw tej pozycji.


Nightrain

A oni to tak w jednym albumie wydadzą? No bo przecież Justice ma koło 500 stron, a DV i TLH chyba po 400... No to by trochę ważyło, a co gorsza - kosztowało.

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Powiem jedno - jeśli jeden album będzie kosztował koło dwóch stów to go sobie odpuszczę. Są pewne granice komiksowego zafiksowania.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

#28
Świetne wieści, teraz tylko czekać na daty wydania i cenę. Za Justice jestem wstanie dać dużo kasy :)

Rado

DARK VICTORY będzie najgrubszym (392 str.) komiksem jaki wyda Mucha. Dwie pozostałe zapowiedziane pozycje też niewiele cieńsze, bo TLH i JUSTICE tylko około ośmiu stron mniej. Superman kosztował 140 zeta, a ma 88 stron mniej niż ma mieć DV. 88 stron więcej to chyba sporo. Moje tajne obliczenia mówią mi, że cena będzie wynosić ponad 170 złotych za album. Chyba, że rozbiją komiks na dwie części, ale raczej tego nie zrobią, tak jak nie zrobili tego w przypadku Supermana.

CytatSą pewne granice komiksowego zafiksowania.

Nie ma!!