Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

LelekPL

Na jaki film czekam najbardziej? Na Batman v Superman :P Czemu nie ma go na ankiecie?

Najpierw musimy zobaczyć ten film, żeby tak naprawdę ocenić na jakiej drodze jesteśmy i czy warto w ogóle czekać na pozostałe filmy. Man of Steel był tylko o Supermanie i o ile można wyciągnąć z niego ton filmów WB/DC (czyli dość poważny, stonowany, i "rozpoznawalny"), to nie bardzo można powiedzieć cokolwiek innego... nawet o jakości, bo MoS ani nie był tragiczny, ani też nie powalał na kolana.

Leon Kennedy

Też się zdziwiłem, że go nie ma. A głos powędrował na Justice League!

kelen

Nie ma BvS, bo w ankiecie chodzi o najświeższe, zapowiedziane tytuły.

Deuce

Zagłosowałem na Justice League. Film ten zapowiadano na długo przed powstaniem Man Of Steel. Projekty jednak ciągle upadały. Przy dobrym scenariuszu, z wykorzystaniem i ukazaniem świetnych bohaterów, jakich posiada DC, całość musi wyjść dobrze. Wszystko może jeszcze zależeć od najbliższego filmu, czyli Batman V Superman.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Q

Od dawano nie było żadnej sondy typu "vs". Może macie jakieś pomysły na tego typu pojedynki?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Batman v Superman jako pierwsze przychodzi do głowy ;)

Jolly_Roger

To może: Co jest gorsze - nowy Mad Max czy kanał tv "ogień płonący w kominku"?

Leon Kennedy

Głos poszedł na strój Gadot. Mimo, że mniej klasyczny od stroju Megan, to i również mniej wyzywający, a jest to według mnie jego plusem.

Deuce

Oba stroje są dosyć podobne do siebie, szczególnie górna część kostiumu. Patrząc jednak generalnie na całość obu kompletów, bardziej podoba mi się ta starsza wersja i tak też zagłosowałem.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL


LelekPL

Pytanie w sondzie niepotrzebne. Oczywiście, że pierwszy plakat, bez nazwisk, bez tytułu jest najlepszy.

Logo Batmana na czarnym tle to idealny poster i najlepszy jaki był do tej pory w historii... Lepszego nigdy nie będzie.

Juby

Może nie tyle niepotrzebne, ale niepotrzebne w kontekście tego konkretnego filmu, bo teaser poster i main poster, to w zasadzie to samo, tylko z dodanym tytułem i otagowaniem. Lepsze byłoby "kontra" wszystkich głównych plakatów Batfilmów, albo kolejną zrobić z posterami do JL, tych z postaciami.

Q

To nie jest sonda typu "vs".

W przypadku "Batmana" różnica jest niewielka, ale potrzebny był jakiś wybór, zwłaszcza gdy 3. opcja to praktycznie tylko wersja przygotowana przy okazji premiery VHS.

Sondy na temat plakatów zostaną przeprowadzone dla każdego Bat-filmu. W kolejnych sondach będzie też podział na plakaty z postaciami.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Widać, że to strona fanów Batmana, skoro to plakat z mocno sfotoszopowanym Mrocznym Rycerzem z białym logo wygrywa w ankiecie. ;) Ode mnie głos na poster z Wonder Woman (rozważałem jeszcze Aquamana).

Q

Przewaga Batmana nie jest duża, zobaczymy jaki będzie ostateczny wynik sondy.

Ciekawe też jak rozłożą się głosy w przypadku plakatów z postaciami z Bat-filmów, ale o tym przekonamy się w kolejnych sondach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)