Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

elwis1982

Szybciutki szkic sprzed dosłownie chwili. Starałem się uchwycić bardziej ludzką? mniej morderczą twarz Jokera:).


Johnny Napalm

Super prace nowych użytkowników – korek42 i elwis1982. Kuuurdeee, szacunek za profesjonalne prace. Elwis1982, świetne rozplanowanie kadrów, historia jest czytelna i zrozumiała nawet bez dymków. No i przede wszystkim ciekawa kreska, świetne skróty perspektywiczne, no i ogólnie kilka kadrów z prawdziwym kopem dla odbiorców. Podziw.
 :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

elwis1982

Aż się serce raduje jak czytam takie pochwały:). Czytelność i zrozumienie tej historii bez dymków były dla mnie priorytetami jak ją rysowałem, i tym bardziej się cieszę, że tak to odebrałeś.

korek42

dzieki JN - chciałoby się więcej rysować ale niestety, czasu ostatnio brak

elwis1982

Ostatnio stworzyłem coś takiego i kurde coś mi w tym rysunku nie pasuje, ale nie wiem co może ktoś mi powie co jest z tym rysunkiem nie tak:).


Juby

Wg mnie super praca. Może ten uśmiech nie pasuje do Batmana i sama postać wydaje się z tej perspektywy za niska (jakby miał 150 cm wzrostu), ale technicznie nie mam uwag.

Leon Kennedy

Uśmieszek na zasadzie, " tak, zaraz Tobie dokopię 💪". Obie pracę, serio zarąbiste.

Johnny Napalm

Dobre rysunki, to można pochwalić. Jeśli jednak cokolwiek mam dostrzec – ale długo patrzyłem, żeby to dostrzec – to biceps jest jakiś taki rozlany. Noga jest dosyć nabita i może stąd to wrażenie niższości Batmana. Rozumiem jednak, że to taki styl i konwencja. W końcu kultowa wersja Millera z Powrotu Mrocznego Rycerza dopiero jest, że tak powiem, nabita.

Acha, małe pytanie, w sumie prośba. Czy mógłbym pobawić się tym komiksem z Jokerem i np spróbowałbym dołożyć do niego swoje kontury? Oczywiście wszelkie prawa zostaną zachowane i nie zamierzam sobie przypisywać autorstwa komiksu ani tym bardziej na nim zarabiać – nie wiem nawet jakbym miał to zrobić.  ;)  Chodzi tylko opróbę nałożenia na niego swojego tuszu. Komiks bym wtedy umieścił z powrotem tutaj – ale nie gwarantuje, że go na 100% ukończę, Ok?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

elwis1982

Oczywiście, nawet się nie musisz pytać, uwielbiam jak inne osoby nakładają tusz na mój ołówek. Sam jestem w tym dosyć słaby, więc tym bardziej bym się cieszył gdybyś pokazał efekty swojej pracy. A poniżej moja praca sprzed dosłownie 5 minut jeszcze nie dokończona:).


elwis1982

Udało mi się znaleźć dzisiaj chwile czasu na dokończenie rysunku i oto efekty.



Juby

Pytanie: W czym to tworzysz/wykańczasz?

Drugie: Mówił ci już ktoś, że masz styl podobny do Grega Capullo?

Shadow of the Bat

CytatDrugie: Mówił ci już ktoś, że masz styl podobny do Grega Capullo?

Ja bym powiedział, że bardziej jak Scott McDaniel.


elwis1982

Cytat: Juby w 02 Listopad  2020, 21:52:30Pytanie: W czym to tworzysz/wykańczasz?

Jakiś czas temu przerzuciłem się z ołówka i kartki na rzecz tabletu do rysowania, a jeśli chodzi o program w jakim tworze to jest to darmowy program MediBang Paint Pro, który jest wystarczający do rzeczy jakie robię. Odnośnie Capullo oraz McDaniela to pewnie obydwoje macie racje, bardzo cenie prace obu panów i mieli bardzo duży wpływ na styl jaki sobie wypracowałem:).
 


elwis1982

Nie samym Batmanem człowiek żyje :).


elwis1982

Ostatnie 2 wieczorki zaowocowały tym oto artem.