Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wonder Woman

Zaczęty przez Leon Kennedy, 23 Styczeń 2011, 13:34:36

Picard

#75
Cytat: (A)nonim w 23 Styczeń  2011, 19:10:55
No i ona reprezentowała wyższe standardy tylko teraz za bardzo nie miała wyboru, musiała podjąć stanowczą decyzję. Lorda zabiła wbrew swoim zasadom i to właśnie czyniło tę sytuację ciekawą, a jeszcze ciekawsze rzeczy z niej wynikły.No to jakby jeszcze dorzucono jej moralne rozterki i dwuznaczność sytuacji, mogłoby coś z tego wyjść. Jednak wątpię żeby Matce Teresie z wyspy Lesbos coś takiego zafundowali, najwyżej dostaniemy emo-rozterki rodem ze Smallville.
A kolejnym problemem są właśnie niewidzialne samoloty, lasso, kangury, kobiety-gepardy itp. Wonder Woman to Frankenstein komiksów poskładany z dziwnych, niepasujących do siebie części, nie dostaliśmy jeszcze filmu o WW i pewnie go nie dostaniemy bo nie wiadomo jak podejść do tej postaci.

Nie Ty jeden masz takie zdanie co do WW - właściwie większość opinii z jakimi się zetknąłem na jej temat jest negatywna. Dla mnie ta postać jest... dziwna. Sam już zauważyłeś, że to wojownicza pacyfistka, ktoś kto pochodzi z kultury wojowniczek, a opowiada się za pokojem i zrozumieniem - czyli uosobienie sprzeczności. Co więcej twórca tej postaci miał nietypowe skłonności seksualne i widocznie perwersyjną przyjemność sprawiało mu upokarzanie swojej bohaterki. Przeczytajcie zresztą sami:
http://www.toplessrobot.com/2008/08/10_reasons_no_one_cares_about_wonder_woman.php
No i sam fakt, że jest taka: ,,wspaniała", arystokratka, świetnie się bije, inteligentna - zdaję się, że napisała książkę? - posiada boskie moce, ,,boską" urodę, jest ambasadorką i superbohaterką w jednym, a jej łzy pewnie leczą raka... ;) Przesada. Na dodatek wychowywała się na rajskiej wyspie, w której nawet nie ma mężczyzn. Nie wiem kto mógł by się z taką postacią utożsamiać. 
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

isild87

A ja Wonder Woman poznalam dosyc pozno (dlugo nawet nie wiedzialam ze w ogole jest ktos taki w komiksie) - i to dzieki serialowi Liga Sprawiedliwych na Cartoon Network  ;D
Mila postac,ale bez rewelacji ze tak powiem "zbyt idealna " a ja wole bardziej skomplikowane portrety kobiece - takie jak chocby Selina Kyle, jesli ktos wie o co mi chodzi  ;)

Manigoldo

Serial anulowany... źródła nie daje, bo... nawet chyba nie warto... I w ciul, po wonder woman.

LelekPL

No i dobrze, praktycznie nikt nie chciał tego oglądać. Nawet jeśli ktoś by zerknął z ciekawości to to nie jest postać, której zobaczenia na ekranie stanowczo domagają się fani.

Mikoto

Cytatto to nie jest postać, której zobaczenia na ekranie stanowczo domagają się fani.
Fakt, co najwyżej męskiej części widowni mogłoby się spodobać, ale to tylko ze względu na odtwórczynię głównej roli ;). Tak, że nie ma nad czym płakać ;).

Juby

Ja tam z chęcią bym obejrzał WW, ale na dużym ekranie, z dobrym scenariuszem i budżetem pozwalającym zrobić taki film (jak np. Thor w tym roku). A to co widziałem z tego serialu było gorsze niż Power Rangers. :P

Leon Kennedy

#81
Czyli wyprodukowali tylko pilota i po zabawie?! Coś WW ma sporego pecha...

(A)nonim

#82
Odwołanie serialu o WW mnie nie dziwi, jego ogólny zarys nie wyglądał zbyt ciekawie i pewnie pilot to lepiej zobrazował.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

Co prawda ABC zrezygnowało z serialu, ale nie wykluczone jest, że inna stacja zdecyduje się przejąć serial być może pomoże w tym zdjęcie Adrianne Palicki w ostatecznej wersji kostiumu.



Trzeba przyznać, że ta wersja prezentuje się zdecydowanie najlepiej.

Źródło: http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=32450
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo

To chyba nie była ostateczna wersja, tylko jedna z kilku ::)  tak myślę i tak czytałem.
Wczoraj chciałem to dodać, ale zamknęliście temat  :-\

(A)nonim

Pozornie to bikini wydawało się najbardziej kiczowate, a wygląda najlepiej. Jakby jeszcze aktorkę zmienili. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Po co ten uśmieszek?  :-\

dziewczyna jest piękna, urocza i potrafi grać, ale nie dostała szansy na serial  :-[

(A)nonim

#87
Piękną to bym jej nie nazwał, ładna na swój sposób jest, ale do roli były przymierzane aktorki które jak dla mnie o wiele bardziej do niej pasowały. I właśnie dlatego wrzuciłem uśmieszek, pomyślałem co by było gdyby. ;D O znowu to robię. ;D
Te dwie panie, o których podobno też myślano mi się o wiele bardziej kojarzą z WW:
http://www.stopklatka.pl/filmowcy/osoba.asp?oi=87060
http://www.stopklatka.pl/filmowcy/osoba.asp?oi=138608
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

#88
Ładne i... tyle. Praktycznie to styl: LALKI, niczym się od siebie nie różnią.
Ona się od nich różni, mnie się podoba. To że niektórzy zawsze mają jakieś ale... to normalka.

(A)nonim

#89
Jak to się nie różnią? Tanit ma bardziej śródziemnomorsko-egzotyczną urodę, coś co do Amazonki mi w pełni pasuje. Lake zaś prezentuje się bardzo poważnie i szlachetnie, bardzo mi się to kojarzy z komiksową Dianą.
U Adrianne zupełnie nie widzę Diany.
"to że niektórzy mają jakieś ale... to normalka" no skoro to zauważyłeś, to dlaczego czepiasz się zdania innych?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.