Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Mel

No catwoman nawet calkiem, calkiem...

Z harley to jakiś wyplosz wyszedl...

Mr.G

Harley wyszla najciekawiej. Bardzo ciekawa wizja, podoba mi sie.
Catwoman kostium ma niby ok, ale jakaś malo kobieca.
Plakat z Two-Face, tego zawsze mi brakowalo. Wyszedl świetnie mimo, ze to chyba fan-art.
Riddler... On wyszedl zbyt normalnie, czegoś mu brakuje. Co prawda od razu widac o kogo chodzi, ale brak mu oryginalności.

Koleś robiąc plakaty sie postaral, to trzeba przyznac.

Crane

Wszyscy pieją z zachwytu, a mi sie to - poza Two Facem - w ogóle nie podoba. Harley śmieszna i niemrawa, Catwoman paskudna (to ma byc niby twarz Marion Cotilliard? akurat), Riddler... lepiej nie mówic.

No i tytul filmu. Zupelnie nietrafiony pomysl.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Maxie Zeus


Mel

Drugi plakat to odgrzany kotlet po TDK...Wystarczy, ze juz Joker sie bawil w mazanie i wyklejanie gazet.

Maxie Zeus

Mów, co chcesz Crane - mi sie to bardzo podoba..














Mel

Nah..Wszystko to juz przekombinowane :/

Jednak ani strój Catwoman (teraz stwierdzilam po zobaczeniu fotomontazu z Batmanem) ani harley by sie nie przyjąl w Nolanverse...

Chibi

jak dla mnie catwoman troche jak facet wygląda... a kostium tak sprzetem wypchany jakby nalezala do grupy antyterrorystycznej xd
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

MJ

Z tego wszystkiego to Harley tylko jakoś wygląda. Catwoman jest okropna nie umywa sie do tej z BR , jakiś taki lu?ny ten kostium, Riddler zwyczajny no i Two-Face taki jak z TDK ( mam na myśli plakat z poprzedniej strony). Jestem bardzo ciekaw jaką role Harley odegralaby w 3 Nolana, jeśli wogóle coś takiego powstania i jeśli ona tam bedzie, choc malo to prawdopodbne skoro Jokera ma nie byc, a Harley jako osobna postac chyba by sie nie sprawdzila.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Gieferg

Co do tych plakatów "Gotham City"  (swoją drogą jakiś lewy tytul, juz "Shadow of The Bat" bym wolal):

Catwoman - beznadziejna (zbyt meska i kostium jakis lewy)
Harley - beznadziejna (pomijając juz fakt ze wsadzenie jej do filmu upodobniloby sequel w pewnym sensie do nedznych sequeli Kruka)
Riddler - no powiedzmy, taki zwykly ze nawet uczepic sie nie ma czego. Z tej trójki na pewno najlepszy, co nie znaczy ze dobry.

Cytatno i Two-Face taki jak z TDK
Bo to jest akurat do TDK :P



NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Gieferg

CytatJezeli jesteście zaintersowani twórczością gościa, odpowiedzialnego za te fan-made posters, to macie tu inne...
Ja na ten przyklad nie jestem zainteresowany , a za kazdym razem jak zaglądam musze czekac az sie te wszystkie koszmarki wczytają...

nie lepiej bylo wkleic linki do obrazków zeby zainteresowani sobie mogli kliknąc?
Jaki związek mają te tandetne wersje Wonder Woman czxy Supergirl z sequelem TDK ?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Silent Dark

Mi sie nic z tej pozal sie boze galerii sie NIE podoba!

(A)nonim

CytatWytlumaczyli jakoś czemu dorosly czlowiek przebiera sie za Nietoperza wiec z tym tez dadzą sobie rade
Jest znacząca róznica. Bruce potrzebowal symbolu i motyw nietoperza zostal zgrabnie wytlumaczony. Po co zlodziejce motyw kota, zwykla maska nie wystarczy? Dziwactwo? Mogą to wytlumaczyc tak ze ona nie ma pseudonimu, ale gazety określają ją jako "cat burglar" (popularne określenie na wlamywacza), zaś ktoś zartobliwie zwraca sie do niej Catwoman. Podobnie bylo z Harveyem.   
Z tej galerii Catwoman tragiczna, Harley ma nawet fajny design.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Harley i Dwie - Twarze są calkiem znośni, ale Zagadka i Kotka to tragedia... Odnosnie Kotki to zwlaszcza ta jej maska mnie dobija.

Juby

Catwoman to zenada, ale za to pierwsza i trzecia fotka Harley Quinn prezentuje sie ciekawie.