Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

MilanistaOptymista

Shadow of the Bat wiem ?e batman hush nie nale?y do cyklu the new 52 ale ostatnio ogl?da?em serial Gotham gdzie pojawi?a si? posta? Tommy'ego Elliota (pó?niej przeczyta?em w necie ?e to HUSH) i pierwszy raz us?ysza?em o tej postaci i chcia?bym dowiedzie? si? czego? wi?cej :)   
Do dyspozycji mam tylko 100 z? :(

Jolly_Roger

200 pln za dwa tomy pl - to bardziej realna cena.

FunnyGuy

#92
Cytat: fido4444 w 18 Sierpień  2012, 15:51:48
Hej. Jestem sta?ym bywalcem strony batcave ju? od filmu Batman Begins kiedy to sta?em sie fanem tej postaci.

Posiadam bardzo ciekawy zbiór komiksów z Batmanem. B?dzie ok 200 komiksów. Posiadam wszystkie komiksy w których wyst?pi? Batman wydane w j?zyku Polskim. Posiadam równie? spor? cz??? komiksów w j?zyku angielskim (nowe i starsze).

Dlaczego si? tym chwale? Z bólem serca, musz? sprzeda? te komiksy  :'( 

Z góry mówi?, ?e nie sprzedam pojedynczych sztuk (zainteresowaniem b?dzie sie cieszy? na pewno: Arkham Asylum PL, JLA pl, Mroczny rycerz powstaje pierwsze wydanie oraz inne ciekawe egzemplarze).

Cena? 3000 z? za wszystkie. (cena do negocjacji) Ja zbiera?em te komiksy od 2007 roku. Wam daje mo?liwo?? zdobycia ich od razu.

Wszystkie zainteresowane osoby niech pisz? na adres: sloniec.r@wp.pl lub w temacie.

Je?eli macie pytania odno?nie komiksów to ?mia?o pisa? :)

Dodam, ?e 99% procent komiksów jest w foli ochronnej i s? w stanie bardzo dobrym.
Cze?? by?bym zainteresowany i jestem w stanie kupi? komiksy od r?ki,ale potrzebuje wi?cej informacji i zdj??.Pewnie potem sam b?d? musia? sie cz??ci pozby? bo równie? mam tego troche.

Post Merge: 20 Listopad  2014, 16:59:53

Czy jest kto? zainteresowany kupnem Roku Pierwszego Egmontu z roku 2003?

MikiZiom

Sprzedam: -Imperium Pingwina
-Długie Halloween

Najlepiej całość za stówkę lub Imperium 50, Halloween 60.

Kupię: -Co się stało z zamaskowanym krzyżowcem.

Pytania proszę na gg 46513772  ew priv ;)

komiksy_batman

#94
Mam do sprzedania komiksy i figurki z serii Batman, Spider Man, (szanując regulamin forum inne komiksy niż te o batmanie wymieniłem w dziale temu poświęconym tzn "Inne komiksy" http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=792.msg63708#msg63708), Turtles, Alf itp poniżej więcej szczegółów. Istnieje możliwość przesłania poprzez email zdjęć komiksów oraz figurek tak aby kupujący mógł samodzielnie zweryfikować jakość / stan komiksu lub figurki.

W znacznej większości przypadków stan dobry / bardzo dobry. Czekam na ewentualne oferty zakupu wraz z racjonalnymi propozycjami cenowymi. 


Komiksy Batman (numerami i latami):

8/95 (57) (czyli KnightFall 1) UWAGA - okładka jest oderwana od komiksu, oczywiście i komiks i okładka są w całości za wyjątkiem pierwszej strony która jest mocno naderwana, natomiast sama okładka po prostu odczepiła się od reszty komiksu

9/95 (58) (czyli KnightFall 2)

9/95 (58) (czyli KnightFall 2)

10/95 (59) (czyli KnightFall 3)

11/95 (60) (czyli KnightFall 4)

12/95 (61) (czyli KnightFall 5)

1/96 (62) (czyli KnightFall 6) UWAGA - okładka jest oderwana od komiksu, oczywiście i komiks i okładka są w całości i nie są potargane tyle że okładka po prostu odczepiła się od reszty komiksu

2/96 (63) (czyli KnightFall 7)

3/96 (64) (czyli KnightFall 8)

4/96 (65) (czyli KnightFall 9)

5/96 (66) (czyli KnightFall 10)

6/96 (67) (czyli KnightFall 11)

7/96 (68) (czyli Komornik cz. 1)

8/96 (69) (czyli Komornik cz. 2)

9/96 (70)

10/96 (71)

11/96 (72)

12/96 (73) (czyli shadow of the bat)

1/97 (74) (czyli shadow of the bat)

2/97 (75)

3/97 (76) UWAGA - okładka jest oderwana od komiksu, oczywiście i komiks i okładka są w całości i nie są potargane tyle że okładka po prostu odczepiła się od reszty komiksu

4/97 (77)

5/97 (78)

6/97 (79)

7/97 (80) (czyli shadow of the bat)

8/97 (81)

9/97 (82)

10/97 (83) (czyli batman i superman)

11/97 (84) (czyli batman i superman)

12/97 (85) (czyli batman i superman)

WYDANIE SPECJALNE TM-SEMIC 3/95 BATMAN FOREVER

WYDANIE SPECJALNE TM-SEMIC 3/97 BATMAN I ROBIN


Z komiksów do sprzedania o Batmanie miałbym jeszcze wydanie specjalne Batman vs Predator ale w przypadku tego komiksu cena musiałaby być sensowna.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub NAJLEPIEJ na maila: maciej19801@gmail.com

Pozwoliłem sobie lekko uporządkować i zmodyfikować posta - Rado

Gooralek

Cześć Wam, dobry wieczór. Czy ktoś z Was ma/zna osobę, która ma na sprzedaż Batman: Powrót Mrocznego Rycerza/Batman: Śmierć rodziny? Ewentualnie, gdzie można kupić te wydawnictwa najtaniej? Obie opcje są dla mnie równie interesujące, ale chyba musiałbym zdecydować się na jedną z tych dwóch...

To jak, pomożecie? :)

Rado

Myślę, że Literacka.pl może Ci przyjść z pomocą. Jeden z tańszych sklepów i do tego pewny. Oba interesujące Cię tytuły są tam na chwilę obecną dostępne.

http://www.literacka.pl/

Johnny Napalm

Poleciłbym łódzki sklep INCAL, naprawdę dłuuugo mieli u siebie Powrót Mrocznego Rycerza, ale zdaję się, że tylko do końca zeszłego roku. W ogóle, jeśli miałbym coś sugerować, to poszukaj raczej właśnie tego komiksu. Śmierć rodziny nie jest aż tak wciągającym komiksem jak ten pierwszy. No i później go zdecydowanie łatwiej kupisz.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gooralek

Dziękuję bardzo za pomoc, przydała się :) Jak już będę miał w rękach komiks to na pewno Was poinformuję. Dziękuję też adminom za przeniesienie pytania i jednocześnie przepraszam za zadanie go w złym temacie :)

Zastanawiam się też nad Rokiem Zerowym, przeczytałem opis i naprawdę uważam że jest to chyba mój #2 na liście (przed powrotem mrocznego rycerza), ale na pewno będę musiał troszkę poczekać aż dokonam zakupu...

Nietoperz

Gooralek, obczaj w razie czego Comicshop: http://www.comicshop.com.pl/batman-egmont-powrot-mrocznego-rycerza.html - też dosyć przystępna cena. :)
Pochwal się, gdzie go kupiłeś. ;)

Hopper

Witam,
Zamierzam kupić bratu komiks na urodziny. Co byście polecali? Obejrzal juz filmy animowane Under the Red Hood, Year One, The Dark Knight Returns 1 i 2, które uwielbia, ja zresztą też :) Chodzi mi o coś mroczniejszego, bardziej poważnego, brutalnego. Co mogłoby się mu spodobać?
Pozdrawiam

kelen

Najważniejsze pytanie - bierzesz pod uwagę tylko polskie wydania, czy angielskie także?

Hopper

Tylko polskie, coś co można znaleźć w sklepie internetowym lub na allegro.

kelen

Jeśli do urodzin zostało mało czasu, to:

- pierwsze dwa tomy "Batman" z Nowego DC Comics, pierwsyz nazywa się Trybunał Sów, drugi Miasto Sów,
- osobno można też (bez znajomości dwóch pierwszych) kupić tom trzeci tej serii, "Śmierć Rodziny",
- możesz też kupić bratu komiks "Powrót Mrocznego Rycerza", na podstawie którego zrobiono wspomniana przez Ciebie dwuczęściową animację,
- "Batman: Długie Halloween",

A jak do urodzin zostało jeszcze trochę czasu, to pod koniec kwietnia wychodzi "Batman: Ziemia Jeden", który też powinien być dobrą propozycją.

Hopper

Wielkie dzięki :) Chyba zdecyduję się na Trybunał i Miasto Sów. Ziemia jeden wychodzi trochę za późno.