Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

BlackBat

Kurde Altair, dobre to :D Naprawdę fajne!!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Śmiech Jokera zostawiłeś w oryginale? Czy może tak idealnie "podrobiłeś" Ledgera? Tak czy inaczej, świetna robota. Jestem pod wrażeniem. Może tylko tłumaczenie czasem zbyt dosłowne.

Altair

Odgłosy śmiechu są z oryginału bo nagrywane w warunkach domowych brzmiałyby idiotycznie (więcej byłoby stukotu powietrza niż samego śmiechu przy moim sprzęcie), ale śmiech też umiem podrabiać. ;) No i tak - głos Jokera i Batmana to moje głosy. ;) Dziękuję Wam serdecznie za opinie! Nie spodziewałem się, że się Wam tak spodoba :)

LelekPL

Ładnie się postarałeś, ale... nie. Po prostu nie

lady_ozzy

Cytat: Air Jordan w 14 Marzec  2013, 13:03:08
ale... nie. Po prostu nie

Po tylu sprofanowanych filmach, cha?owym dubbingiem chyba na ka?dy tego typu pomys? patrzymy mocno sceptycznie... zw?aszcza je?li chodzi o jeden z ulubionych filmów. Aczkolwiek Altairze, wielkie wyrazy uznania, bo zrobi?e? to naprawd? dobrze i jest to 'do prze?kni?cia' =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

"Do przełknięcia"??? To jest absolutnie genialny dubbing, chętnie bym posłuchał całego filmu, głosy Batmana i Jokera świetne (oczywiście jak na Nolanowskie interpretacje tych postaci które wg. mnie spieprzył doszczętnie)


Show Must Go On!!!

Nightrain

?uuuhu! No to jest po prostu miszczostfo. Tylko... Te... G?osy Jokera i Batmana bardzo podobne... Nawet je?li ty oba nagrywa?e?, chyba mog?e? modulowa? go ''r?cznie''? Mimo wszystko, masz bardzo przyjemny g?os ;)

Valar Morghulis

Altair

Dzi?ki wielkie :) No w?a?nie ba?em si?, ?e tak mo?e wyj??, bo Joker ci?gle nawija, a Batmanem nie mia?em czasu si? zaj??, wszystko nagra?em i zmontowa?em w ok 30 minut, bo zale?a?o mi na czasie. Dlatego mog? by? lekko podobne, tym bardziej, ?e nie chcia?em ich modulowa? cyfrowo (to ma jedynie miejsce w momencie gdy Joker mówi zza szyby). W ka?dym razie mo?e w przysz?o?ci uda mi si? zasymulowa? g?os Bruce'a i Batmana dla porówniania. :)

lady_ozzy

Cytat: franek w 14 Marzec  2013, 18:20:21
"Do prze?kni?cia"??? Chodzi mi o to, ?e jak na polskie warunki, dubbing wychodzi dobrze tylko w bajkach...  w innych przypadkach, po prostu najcz??ciej niszczy film.  (Moja suwerenna opinia).  Zestawiaj?c ze sob? wszystkie 'za' i 'przeciw', wersja Altaira jest jak najbardziej 'in plus'... Ca?y film równie? móg?by 'brzmie?' ciekawie.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Funky

Altair jest naprawdę bardzo dobrze, Joker ma charakterystyczną manierę w głosie (która kojarzy mi się z kimś kto ma mało męski głos*) a Batman ma chyba mniejszą chrypę niż w oryginale :P (ty jakoś zmieniałeś swój głos komputerowo czy też umiesz bez problemu naśladować Bale`a?). Bardzo dobra i robota i jestem pod wrażeniem ;)

* Oczywiście nie mam na myśli ciebie ;) tylko głos śp pamięci Heatha

Tengu

Altair, świetny akcent i niezwykle profesjonalna robota. Sądzę że to kwestia czasu zanim Twój filmik trafi na inne strony tudzież blogi komiksowe. Naprawdę, jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy, i życzę Ci abyś dalej się rozwijał w artystyczno-geekowskich kierunkach. Aż duma bierze że jesteś Szczeciniakiem ;)

Kujaw

No, ja jestem pod duzym wrażeniem. Może nie samego filmu samego w sobie, ale na pewno wykonania smaych głosów. Lepiej wyszedł Joker, moim zdaniem, ale tak czy siak, masz chłopie dryg to tego. Też z reguły nie lubie dubbingowania filmów aktorskich. Spróbuj zdubbingować jakąś animację może?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Popieram Kujawa, jestem bardzo ciekawa jak by Ci to wyszło :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

A w jakiej animacji byście mnie widzieli? :) Z chęcią zrobię coś takiego ponownie.

Rado

Jaki? odcinek TAS-u. Dowolny, albo po prostu Twój ulubiony. Jak si? czujesz na si?ach to zrób "Almost got 'im". Tam masz pole do popisu, bo jest du?o villainów, tylko, ?e damskie g?osy by?yby te? potrzebne.