Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

vincent

popieram, vice city jest zdecydowanie najlepsza czescia serii (nie glicze IV, bo nie gralem)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

bad_wolf

Ja polecam Watchmen: The End Is Nigh (demko, jak na razie ;)). Gra to taki prequel do komiksu/filmu. 0_0
Całkiem przyjemna łupaninka, a w natłoku słabiutkich komiksowych adaptacji to raczej rzadkość. Testowane na piecu, o dziwo można grać we dwóch/dwoje (na konsoli to standart, ale na PC...). W demie do wyboru mamy postacie: Rorschach'a i Nite Owl'a. Gra wyjdzie, czy już wyszła na next-geny oraz komputery. Demo tak samo.
Jak jeszcze kino odwiedzę, to się może w gre zaopatrzę! :)

Hydro

Nom, to chyba na Vice City sie skusze. Lepiej na PC czy PS2? Słyszałem, że lepiej na PC, bo można wprowadzać te różne bajerki (czytaj: kody). :P
It's a funny world we live in.

Altair

No to niestety ty Leon i Mihcim nie graliscie w PESa09 lub w Fife (chodzi o nextgeny).Fifa przerosla tego rocznego PESa
w jakis 700% a bledy ktore popelnili ludzie z Konami w 09 sa po prostu smieszne.Wiec reasumujac to PES09 jest dla pieciolatkow,a Fifa dla spragnionych doznan i sportu graczy. :P

Posted on: 11 Marzec  2009, 20:49:01

 Hydro jak chcesz gre z bajerkami to kup San Andreas,bo tam jest wiecej opcji moddingu i cheatow :)

vincent

San Andreas nie ma wcale klimatu, za to grając w VC czuje się powiew lat 70 ;)
Jak kupisz na PC to będziesz miał możliwość modowania.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Huntersky

CytatSan Andreas nie ma wcale klimatu, za to grając w VC czuje się powiew lat 70
Chyba 80. :P

Jeżeli oczekujesz świetnego klimatu, bierz Vice City (wersja na PC właściwie nie różni się od PS2, kwestia gustu, przeszedłem obie :) )
Jeżeli oczekujesz OGROMNEGO świata, niezłej fabuły, bardzo wyrazistych i charakterystycznych postaci, świetnych i różnorodnych misji zarówno głównych jak i pobocznych, całkowitego braku nudy, sporej modyfikacji głównego bohatera (oprócz koloru skóry), dużej liczby modów i niesamowitej grywalności, bierz San Andreas. Jedyne, co Ci się może nie spodobać, to ziomalski klimat (który mnie osobiście specjalnie nie denerwował), ale mate, gra, która ma spadochron, miniguna, jetpack, śliczniuśkiego Forda GT i Harriera nie może być zła :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

Tyle, że właśnie z powodu ogromności świata, nie da się z nim oswoić (przynajmniej ja nie mogłem), za to w VC wszystko takie swojskie jest :P
ps. może i 80, nie wiem, strzelałem :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Hydro

Huntersky, opis zajebi*cie zachęcający do kupienia SA. Vincent, Ty to samo - "kupuj Vice City". :D

Kurde, chyba sobie dwie naraz kupie. :P

PS. 600 post ;D
It's a funny world we live in.

Mihcim

Powiem ci szczerze ze masz racje, musisz zagrac w Vice City to swietna gra ma swietna Historie ; )
a co do San Andreasa to bonusem jest to ze ma tam Polaka, Ogromny swiat ogromne mozliwosci np. Latanie Samolotem : )

Leon Kennedy

CytatNo to niestety ty Leon i Mihcim nie graliscie w PESa09

A grałem, grałem ;).

CytatFifa przerosla tego rocznego PESa w jakis 700%

Dziecinada nigdy nie pokona profesjnalizmu :D.

Cytata bledy ktore popelnili ludzie z Konami w 09 sa po prostu smieszne.

FIFA ma ich o 100 razy więcej :P

CytatWiec reasumujac to PES09 jest dla pieciolatkow,a Fifa dla spragnionych doznan i sportu graczy.

Tak dokładnie reasumujać to jest całkowicie na odwrót :P

Altair

Jakies fakty odnosnie tego?

Mihcim

I NARESZCIE JEST
Resident Evil 5 juz w sklepach : )
Obudzilem sie o 10:00 poszlem to Gamestantion i zakupilem ; )
Obecnie jestem na chapterze 2 : )
Gra jest swietna napisze Recenzje jak ukoncze gre : )

Leon Kennedy

CytatJakies fakty odnosnie tego?

Wystarczy zerknąć i juz widać co jest lepsze... Takie są fakty. FIFA była zawsze nastawiona na efekciarstwo, bramki często zdobywa się banalnie łatwo i ciągle w ten sam sposób i nawet jeśli zostało to w końcu poprawione, to Ises jest tylko jeden ;)

PS: Na RE przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać, ale zjazd już lada dzień ;)

Altair

No to zagraj w F09 na nowsze konsole.Zderzenie z brutalna prawda gwarantowane! ;)

Mihcim

Leon Przejdziesz ze mna Kampanie? : )