Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

8azyliszek

@UP
Tu si? chce przytoczy? nie?miertelne "Znam Batmana. Ty nie jeste? Batmanem!" :). Ja wiem, ?e w ko?cu Dick Greyson zast?pi? Bruce'a jako Batman, ale tylko do restartu :). Po prostu król jest tylko jeden i mi te? brakuje Gacka. Ale skoro go nie ma to ja chc? wi?cej akcji Nightwing - Batgirl. Do tej pory ci?gle tu jakie? romanse by?y, wi?c prosz? pokaza? ten najwa?niejszy.
Nie ma tego filmiku na You Tube wi?c sam musz? przyci?? i wstawi? ta scen? jak The Reach przejmuje Blue Beetla. Ju? nied?ugo.

P.S> Rado obejrza?e? ju? ca?o?? Batman:The Brave and the Bold?

Rado

Całości jeszcze nie, ale m. in. dzięki Twoim komentarzom inaczej patrzę na ten serial niż wcześniej. Wielkim fanem "The Brave..." raczej nigdy nie zostanę, ale oglądając to teraz z innym podejściem, mam z tego frajdę.

kelen

Na Comic-conie zadebiutowała zapowiedź kolejnych odcinków, pod koniec której zostaje nam pokazana tajemnicza, zła osoba.

Kwiatek

#213
                                                      Spoilery


Oto wspomniany przez Kelena nowy zwiastun Young Justice
http://comiccon.thewb.com/2012/young-justice-at-comic-con/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm%0A_campaign=young-justice-at-comic-con
Czy ja dobrze widze Deathstroke i Ravage oraz Static.

Post Merge: 16 Lipiec  2012, 11:58:12

Wywiad z twórcami Young Justice: Invasion i twórczynią Young Justice: Legacy nic nowego nie wnośi.
http://www.youtube.com/watch?v=6q1m2rlIDsw&feature=player_embedded
Gameplay z Young Justice: Legacy Demo nie jest to projekt końcowy gra będzie w stylu Marvel Ultimate Aliance lub X-Men Legends
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=8uISnrPF2Ic&NR=1

BlackBat

Kurde, teraz to się nakręciłam. Niech ten hiatus się w końcu skończy  ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

czekanie na nowy odcinek było męczące jeszcze zanim pojawił się trailer z comiconu, teraz jest jeszcze gorzej, kiedy wiemy, co czeka artemis no i dostaliśmy mały teaser odnośnie nowych postaci (deathstroke ♥) pozostaje znaleźć sobie coś innego do pooglądania/poczytania dla zabicia tego dłużącego się czasu :(

BlackBat

Ja zabijam czas DC wikią, dokształcam się na temat postaci ;) No i są te fajne komiksy YJ z fillerami, strasznie pompne wczoraj myślałam, że się zarechotam na śmierć xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Kwiatek

Cartoon Network podał że nowe odcinki Young Justice będą emitowane od 29 września do co najmniej listopada. Wyemitowane zostanie  mimum 6 odcinków. Reszta odcinków wyemitowane zostanie prawdopodobnie w 2013. Kanał zastrzega sobie zmiane emisji bez żadnego powiadomienia. Tytuły odcinków i ich opis nie będzie podawany na początku miesiąca jak do tej pory było jest to związane z nową polityką CN. Emisja odcinków będzie tylko podawana serwisom zajmującymi się programem TV. Opis fabuły odcinków będzie tylko udostępniany na głównej stronie CN, tydzień lub dwa przed emisją danego odcinka.
http://www.worldsfinestonline.com/2012/09/04/young-justice-green-lantern-the-animated-series-new-episodes-confirmed-additional-update/

Kwiatek

Greg Weisman podał kilka informacj o YJ.
Podał że wiek Wonder Girl i Robina(Tim Drake) to 14 lat, Blue Beetle ma 16 lat.
Beetle przed doląnczeniem do drużyny, jest jej najnowszym członkiem współpracował z Captain Atomem , Guy Gardnerem i Peacemakerem ,wszyscy uważają go za porządną osobe.
Nightwing mieszka w Blüdhaven.
Rocket ma syna o imieniu Amistad.
Odcinki 08-18 są gotowe do emisji, odcinki 19-20 są w trakcie tworzenia, poprawiania.
Weisman sprawdził czy dialogi w grze young Justice: Legacy zgadzają się z fabułą serialu.
Oraz odpowiedział na najczęśćiej zadawane pytanie związane z sezonem 2 przez fanów.
Czemu ziemscy latarnicy nie wiedzieli o tym co zrobili zaginieni członkowie JL na Rimbor.
Czemu mieli by to wiedzieć, nie rozumie że duża ilość widzów sądzi że bohaterowie są wszechwiedzący i nieomylni.
Ale dał też dłuższą odpowiedż.
Galaktyka jest ogromna. Ilość członków Green Lantern jest liczona w tysiącach, którzy mają działać w  ogromnej galaktyce.
Rimbor to planeta zamieszkana głównie przez przestępców, przemytników, itp. i rząd Rimbor nie jest po prostu skorumpowany , jest rządzony przez korupcje. Latarnicy nie są mile  widziani na Rimbor. Jest to spowodowane traktatem  z GLC który stwierdza że Korpus może pokazać się na  planecie tylko w celach misji dyplomatycznych lub na żądanie. Nikt na Rimbor nie prosiłby Latarników o przybyćie  - nawet gdyby jeden z nich  (razem z pięćiami ziemianami) siał by spustoszenie, dlatego że nikt nie chce dać powodu GLC do zbadania aktywnośći na Rimbor.
I w ciągu pięciu lat, wieść o ataku wyciekła do większego sektora i sześciu członków JL zostało uznanych za poszukiwanych przestępców.
Lecz strzegący prawa w tym sektorze latarnik mógł nie wziąść zbyt poważnie tych oskarżeń:
a) sądząc że Rimborianie chcą oczernić korpus przez fałszywe oskarżenie.
b) nie rozumiejąc powagi jaką jest że  Superman, Batman, Hawkwoman, Martian Manhunter i Wonder Woman są poszukiwani za przestępstwo.
Czy ludzie sądża że za każdym razem gdy przestępca  jest umieszczany na liście poszukiwanych w jakieś częśći galaktyki to latarnik informuje reszte latarników o tym, nie miało by to sensu.
I zakładając że w danym sektorze jest latarnik, ogromna galaktyka mały korpus.

nighty

pierwszy screen z nadchodzącego odcinka "satisfaction" - ponoć wkrótce (jeszcze przed emisją) mają się pojawić kolejne :)



pojawiła się także oficjalna informacja odnośnie epizodu numer 9, a mianowicie jego tytuł, który brzmi dość niepokojąco - "darkest" :O

BlackBat

Oby to oznaczało, że będzie Batfam action O.O Już nie mogę się doczekać, te pościgi, te wybuchy! XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen


nighty

a właśnie sekundę temu pojawiły się dwa krótkie klipy z nadchodzącego odcinka XD (dosyć sporo rzeczy "wypływa" jak na zapewnienia, że żadnych wycieków przed emisją nie będzie :D) - ja nie oglądam bo nie chcę spoilerów, ale jeśli ktoś ma chęć:
klip z rodzinką artemis
arrowfam

BlackBat

To jest mordercze, nie wytrzymam tych trzech dni xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

wrzucam obrazek pod linkiem i oznaczam spoiler, zanim znowu mi się oberwie :( w każdym razie teorie zainicjowane delikatnymi hintami, które od początku drugiej serii dawali nam twórcy yj okazały się słuszne :D