Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Maxie Zeus

Jak narazie, nie jest jeszcze ogloszone, kiedy w Polsce bedzie premiera tego filmu.

Mr.G

Skoro w USA jest w grudniu to w Polsce pewnie bedzie dopiero w 2009... szkoda, ze tak pó?no.

Q

Ameryka?ska, o polskiej jeszcze nic nie wiadomo.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

JaRo

 Mam kilka pyta? w związku z tym filmem:

1. Czy wiadomo czemu Thomas Jane nie zagra ponownie Punishera? Nie spodobal sie fanom, czy sam odszedl?

2. Swego czasu czytalem, ze ma to byc Punisher od nowa, czyli film nie nawiązujący do filmu z 2004. Czy to prawda, czy jednak bedzie to oficjalna cześc druga?

Zapewne te pytania juz dawno otrzymaly wśród Was odpowied?, ale ja chod? lubie Punishera to jednak nie biegam za nowinkami z nim związanymi, wiec w sprawie tego filmu jestem troche do tylu.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Q

1. Thomas Jane odszedl bo:
a) Nie odpowiadal mu scenariusz.
b) Producenci nei chcieli spelnic jego wymga? finansowych.

2. "Punisher: War Zone" nie jest kontynuacją porzednich filmów, wiec i nawiaza? nie bedzie, to tak jak "Incredible Hulk" i "Hulk".

Aktualne informacje o projekcie mozesz znale?c tutaj: http://www.punisher.batcave.in5.pl/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Nareszcie... Zwiastun mi sie podoba, miasto jest zle, brudne, a mafia nosi smokingi przy wspólnej kolacji ;D
Na ten film warto poczekac.

Q

Jakby ktoś nie dostrzegl to w zwiatunie pojawia sie Jigsaw:



Wiecej screenów z teasera na http://www.punisher.batcave.in5.pl/film/index.php?id=punisher2_galeria_3

A zwiastun w róznych wersjach mozna pobrac z http://www.punisher.batcave.in5.pl/film/index.php?id=punisher2_zwiastuny
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

Niezly przystojniaczek z tego Jigsaw ;D
Swoją drogą, calkiem podobny do swojej komiksowej wersjii


JaRo

 Zwiastun ladnie sie prezentuje, duzo strzelanin, Frank wygląda na twardziela. Czasem jest zbyt duzo kolorowych światelek w tle, no ale w calości zwiastun wygląda wciągająco.

Uwielbiam Jigsowa. Zdjecia nie ukazują jego pelnej facjaty, ale z tych uchwyconych ujec wygląda ciekawie + świetny czarny garnitur na drugim zdjeciu.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Mr.G

Punisher w tym filmie ma genialny glos... lepiej dopasowac go nie mogli ;D

Grim Knight

Szykuje sie calkiem interesujący film. Podoba mi sie ta średnio widoczna czaszka- przynajmniej Frank nie świeci bielą snajperowi po oczach :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mel

No, no...Pierwszy niby nic specjalnego, a jednak ma ten klimat...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)