29 wrzesień 2021, 04:35:48

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 sierpień 2008, 00:23:17

Leon Kennedy

Gry
04 luty 2021, 12:26:00 #705 Ostatnia edycja: 04 luty 2021, 13:36:41 by LelekPL
Ja tam horrory łykam na śniadanie.

Juby

Gry
04 luty 2021, 13:19:35 #706 Ostatnia edycja: 05 luty 2021, 10:51:05 by Leon Kennedy
Dacie radę zmienić nazwę tematu na "Ogólna dyskusja o grach"? Bo obeca jest mocno myląca gdy wchodzi się z poziomu strony głównej, lub z ostatnich wypowiedzi (dopiero rzucenie okiem w jakim dziale się znajduję, uświadamia mi, że nie miałem potrzeby tutaj zaglądać).

Proszę bardzo.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Mr.G

Cytat: Leon Kennedy w 26 grudzień  2020, 14:32:23Ja w Wieśka 3 pograłem tylko kilka godzin...
Cytat: LelekPL w 02 luty  2021, 09:40:29Też Wiedźmina olałem po 15 minutach gry
A jednak jest ktoś, kogo ta gra nie zachwyciła. Ale żeby ją ocenić po tak krótkim czasie, to chyba rzeczywiście trzeba albo nie lubić Wiedźmina albo RPG. No cóż, ja do Was Panowie nie dołączę, bo całym sercem podpisuję się pod tym, że Wiedźmin 3 to świetna produkcja. Każda, nawet wydawać by się mogło najbanalniejsza misja poboczna ma jakieś drugie dno, a to co kiedyś było o prostu ubiciem bestii w ramach zlecenia, teraz wymaga przeprowadzenia małego śledztwa, szukania śladów, poznania często fascynujących historii... Zresztą, co ja się będę rozpisywał, jestem jednym z nielicznych, którzy dopiero rozpoczęli tę przygodę, dla większości W3 to już klasyka i doskonale wiedzą, jak świetnie tam wszystko gra. A ja, będąc fanem Gealta z Rivii od czasów nim to jeszcze było modne, jestem oczarowany sposobem, w jaki twórcy gry ożywili jego świat i zachwycony tym, jak ten świat jest ogromny. Gdy tylko mam wolne od 2-3 godzin (na krócej siadać do tej gry się nie opłaca), wracam na wiedźmiński szlak, a dobrnąłem dopiero to 12 poziomu i widząc, że czekają mnie misje i bestie około 70-tego, wiem że jeszcze wiele, wiele wspaniałych przygód przede mną.

Jednocześnie, po ujrzeniu jak dobrze może być pokazany ten świat, gorzej zacząłem oceniać serial i ogrom niewykorzystanego potencjału. Do roboty, Netflix!

LelekPL

Cytat: Mr.G w 20 luty  2021, 11:50:52A jednak jest ktoś, kogo ta gra nie zachwyciła. Ale żeby ją ocenić po tak krótkim czasie, to chyba rzeczywiście trzeba albo nie lubić Wiedźmina albo RPG.
Wyjaśnię tylko, że ja większość gier kończę po 15-30 minutach gry. Kiedyś zawsze sobie kupowałem gry na wyprzedażach Steamu i potem albo w ogóle w nie nie grałem, albo właśnie się znudziłem, albo nie mogłem przejść jakiejś części i mi się odechciało. Wiedźmin jest w niezłym gronie z takimi grami jak Dead Space, Assassin's Creed Unity, Limbo, Alien Isolation, Deus Ex czy Mass Effect.

Właściwie tylko Arkham, Telltale i NBA to gry które na Steamie skończyłem :P

Rado

Kłaniam się. 164 godziny w Wiedźmina 3, a nawet nie ruszyłem jeszcze drugiego dodatku. Dla mnie bomba.

Był jakiś twist fabularny na końcu NBA?

LelekPL

Cytat: Rado w 21 luty  2021, 14:45:24Był jakiś twist fabularny na końcu NBA?
A tu Cie zaskoczę, bo MyPlayer mode posiada fabułę ;)

Ale co ciekawe, dla fanów Tekkena, w którego się kiedyś grało z kolegami (spamowanie w parkiecie Eddy'm rulez :P ), Wydawca doda postać Polską, która jest na dodatek premierem naszego kraju... spokojnie, na szczęście to nie Morawiecki :P Ale i tak duże lol