Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Under The Red Hood

Zaczęty przez The Man Who Laughs, 18 Grudzień 2009, 15:09:29

Mr.G

Głos Batmana cholernie mi się podoba, jest wyrazisty i przepełniony emocjami - pozwala to pamiętać, że Mroczny Rycerz to tylko człowiek z krwi i kości.

Leon Kennedy

CytatStary jesteś zalany czy jak?

Powiedzmy, że był to cięzki dzień...

CytatAle RED HOOD ALIAS JASON TODD był w serii "Batman and Robin", tyle że w innym kostiumie, a moje porównanie odnosiło sie właśnie do tego!

Wiem, wiem... Tylko zapomniałem, że on właśnie w tej historii powrócił po raz drugi jako ta postać. Zdarza się, prawda?

CytatBoże, czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Jak juz pisałem, to był cięzki dzień i ten Dick jakoś mnie wybił z obiegu...

PS: To się nazywa redukcja posta :D
Posted on: 11 Luty  2010, 02:03:38

 http://www.youtube.com/watch?v=A2c9MsP3OVs

Jesteśmy już po zwiastunie, który co prawda wiele nam nie mówi, to jednak bardzo podobały mi się zrujnowane ulice i wprowadzenie zimy... Mało jej było w mojej styczności z Gackiem.

Mr.G

Nareszcie zwiastun produkcji, który, z zapowiedzi wnioskując, ma być jednym z lepszych, o ile nie najlepszym filmem animowanym o Batmanie.
Popieram Leona, mi też podoba się zimowa lokacja, taka ponura, opustoszała... właściwa.
Jakkolwiek Kevin Connory jest wręcz stworzony do podkładania głosu Batmanowi, to miło jednak zobaczyć Mrocznego Rycerza w animacji z innym głosem, który w tym wypadku jest bardziej ludzki i jakby emocjonalny. Nie twierdzę, że lepszy od kevinowskiego, ale bynajmniej nie zawiodłem się.
To co mi się nie podoba to kolorystyka. Mogłaby być bardziej ponura. Poza tym w zwiastunie pojawił się strzelający laserem z oczu cyborg (chyba), tego się obawiam, bo nigdy nie lubiłem science-fiction w Batmanie i do wszelkich cyborgów czy kosmitów zawsze podchodziłem i będę podchodzić sceptycznie.

Leon Kennedy

Wywazone science - fiction u Gacka sie sprawdza :). Sam cyborg nie przykul mojej uwagi nawet na sekunde i tak tez pewnie bedzie w filmie ;).

Mr.G

No tak, lepsze sci-fi niż fantastyka. Żeby ten cyborg jeszcze jakoś dumnie wyglądał, a on raczej przypominał jakiegoś orka. No nieważne, na film nastawiłem się tak optymistycznie, że nawet on mnie nie zniechęca.

Anarky

Batman: Under the Red Hood Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=A2c9MsP3OVs

Zapowiada się naprawdę ciekawa produkcja, Batman na motorze i ten mrocznie śniegowy zimny klimacik. Widzę cyborgi, Jokera i Nightwing. Więc narzekać nie można, ostatnia scena żywcem niemal wyjęta z komiksu i historii "A Death in the Family". Jestem pełen optymizmu ale zobaczymy co będzie dalej...
Posted on: 27 Kwiecień  2010, 17:28:21

 Swoją drogą mam tylko nadzieje że po obejrzeniu Batman: Under the Red Hood nie poczuje takiego niedosytu jak w przypadku innego filmu animowanego a mianowicie Superman Doomsday. W tym wypadku, mieliśmy zmienioną i okroją fabule względem wydarzeń z komiksu. Mam nadzieje że w Batman: Under The Red Hood nie pójdą aż tak bardzo tą drogą i że będziemy mieli klimat.
Ja wam pokażę!

Mel

#21
No, no...Dwa nowe screeny z Jokerem, który ju? zaczyna mi si? podoba?. Nie jest perfect, ale mi?o przywodzi na my?l Ksi?cia Zbrodni z TASu ;D
Posted on: 25 Maj  2010, 14:54:41

 
http://www.worldsfinestonline.com/news.php/news.php?action=fullnews&id=770

Plus to:


i plus to:
"But John (DiMaggio) has such versatility, he could go anywhere with it, and he made it totally his own. He really gives a very big and gruff and masculine performance, so deep and throaty and bass. He’s wonderfully scary and really gets the job done."

Równa si?:

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anarky

Trochę te kreski na twarzy Jokera nieco drażnią i trochę przypominają te z Superman Doomsday

Ja wam pokażę!

Mel

Zwykłe zmarszczki mimiczne, które nie robią mi większej różnicy...Choć trzeba przyznać, że np. w Mask of the Phantasm przedstawiono Jokera równie psychopatycznego i przerażającego mimo znacznie prostszego designu - to już kwestia umiejętności designerów i ich interpretacji postaci. Przytoczę Bruce Timma, który za pomocą paru ciągłych linii potrafił stworzyć wyraźną i prostą w odbiorze postać. Bez problemu potrafimy z niej odczytać w jakim wieku jest, jakie ma intencje i nawet jakie życie prowadzi.

Leon Kennedy


Mel

A już dajcie spokój z tą krwią - w komiksie była.

Anarky

Szykuje się wiec ugrzeczniona wersja, obawiam się że Batman: Under The Red Hood pójdzie w kierunku Superman Doomsday. Już wskazują na to rysy twarzy bohaterów i brak krwi...
Ja wam pokażę!

Mel

Nie rysy, tylko maja tego samego designera, który zresztą sprawuje się całkiem, całkiem. Co do ugrzecznionych wersji, to może być taka możliwość, jak w przypadku Return of The Joker - czyli zrobią dwie wersje różniące się minimalnymi poprawkami. A poza tym i jak na razie mamy tylko parę screenów i nawet nie mamy pewności, czy są to screeny przed czy po ostatecznej obróbce efektów.
Posted on: 12 Czerwiec  2010, 14:05:32

 Btw, screen poniżej jest best:

Anarky

Ogólnie wi?c rysy twarzy mi si? nie podobaj?, a jaki b?dzie film zobaczymy. Na pewno nie ma co liczy? ?e w 100% b?dzie trzyma? si? historii ''A Death in the Family", podobnie jak to mia?o miejsce w Superman Doomsday je?li chodzi o komiksowy odpowiedni ''The Death of Superman''
Ja wam pokażę!