Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

SPOILERY - wrażenia po seansie Batman v Superman: Dawn of Justice

Zaczęty przez LelekPL, 26 Marzec 2016, 21:08:17

LelekPL

Obejrzane. Dużo do pisania... Ogólnie uczucia mam mieszane. Nie, że film jest średni, bo nie jest.

Po prostu muszę się teraz zastanowić czy film był absolutną porażką czy był mimo wszystko do oglądania.

Myślę, że arcydzieła nikt z Was już się nie spodziewa i dobrze, bo nie widzę szans, aby ktokolwiek tak pomyślał.

Będzie dla Was albo bardzo źle, albo ok. Ja bardziej skłaniam się ku tej drugiej.

Ale najpierw muszę wrócić do "jaskini" i napisać pełną recenzję.

Jak macie pytania to śmiało.

Funky

Jak prezentował się Affleck jako Batman? no i jak jego głos brzmiał w porównaniu z chrypką Bale`a?

LelekPL

Affleck jako Batman jest dobrym podsumowaniem samego filmu. Jest sporo w nim dobrego, ale całość jest raczej bezemocjonalna.

Głos? Nie zwraca się na niego uwagi raczej. Po prostu komputerowo modulowany. Ani nie zachwyca, ani nie stwarza problemów. Głos jak głos.

Juby

Nie mam pyta?. Czekam na twoj? recenzj?, sam napisz? swoj? pewnie zaraz po powrocie z seansu, czyli w poniedzia?ek o 21. :)

Cytat: LelekPL w 26 Marzec  2016, 21:32:32
G?os? Nie zwraca si? na niego uwagi raczej. Po prostu komputerowo modulowany. Ani nie zachwyca, ani nie stwarza problemów. G?os jak g?os.

G?os Afflecka to dla mnie komiczna sprawa. Ben u Grahama Nortona powiedzia?, ?e postanowili modyfikowa? mu g?os, bo to s?awny miliarder i po jego codziennym g?osie ka?dy móg?by go pozna?. No wiecie, w ?wiecie gdzie Supermana nie poznaje nikt, bo zak?ada okulary i nie nak?ada ?elu na w?osy! :P
Poza tym komputerowy modyfikator to pój?cie na ?atwizn?, w obawie ?eby nie spotka?a go krytyka jaka dotkn??a Bale'a.

LelekPL

Recenzja będzie na stronie w poniedziałek w dzień z tego co mi wiadomo. (Właśnie ją piszę. Strasznie ciężko idzie, bo zaczyna być chaotyczna... tak samo jak film)

Juby


LelekPL


Juby

To jeszcze daj ocenę w temacie z ocenami Batfilmów i powiedz czy BvS podobało ci się bardziej od którychś z wcześniejszych Batfilmów. ;)

LelekPL

Zrobione. Oczywiście to tylko po jednym seansie i to bardzo nierównego filmu. Po powtórkach i być może wersji reżyserskiej, zmienię zdanie w jedną lub drugą stronę.

Funky

A jak tam temat dla Batmana? S?uchaj?c ''Men Are Still Good'' na YouTube nie mog?em uwierzy? ?e Zimmer móg? odwali? tak? kaszan?. W filmie lepiej si? prezentuje?

LelekPL

W filmie wypada to trochę lepiej. Ale soundtrack rzeczywiście jest słaby. Nie tragiczny, tak jak słucha się go bez wsparcia filmu, ale słaby.

Pamiętaj natomiast, że za motyw Batmana odpowiada w tym filmie Junkie XL, a nie Zimmer. muzyka Zimmera z poprzednich filmów wypada ok, ale tylko kawałki, które były w poprzednim filmie... i też nie są równie dobrze wykorzystane.

Z nowych to motyw Wonder Woman wypadł w ekranie najlepiej... ale poza filmem też źle się tego słucha.

Funky

Originally, Zimmer enlisted Junkie XL to compose the Batman material, with Zimmer planning to focus solely on the Superman side of the score, but the final Batman theme was written by both composers as a collaboration.

Nie wiem kto bardziej odpowiada za temat Batmana ale to Zimmer jako ten doświadczony i znany kompozytor powinien stworzyć coś chociaż trochę lepszego. Jest kompletnie bez formy na dodatek wziął sobie przeciętniaka jakim jest Junkie XL.

LelekPL

O proszę, nie wiedziałem, że tworzyli w kolaboracji. Dzięki.

No niestety. Motyw Batmana prezentuje się NAJGORZEJ.

kubala102


LelekPL

Nie ma co pisać nawet. Wypowiada może z 10 zdań w całym filmie.