Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman The Brave and the Bold: The Videogame

Zaczęty przez BD96, 04 Wrzesień 2010, 21:35:13

BD96

Na Nintendo Wii zostanie wydana nowa gra z Batmanem, na podstawie Uniwersum serialu o tym samym tytule. Data premiery to 07.09.2010, będziemy mieli możliwość gry z trybie Multiplayer. Jak na razie zapowiada się na luźną grę akcji przeznaczoną dla młodszych graczy.

Poczuj śmiałość przygody i odwagę sprawiedliwości stając się Batmanem i jego współpracownikami superbohaterami w grze na podstawie twojego ulubionego serialu TV, Batman: The Brave and the Bold. Krocz przez teren uniwersum DC i sprawdź swą siłę w ekscytującej, pełnej akcji drodze, która przeniesie cie przez ulice pełnych przestępstw, dziwne obce planety, opuszczone podziemne miasta oraz laboratoryjne wyspy. Załóż kaptur Zamaskowanego Mściciela i działaj razem z jednym z wielu superbohaterów, by rozwiązać zagadki, walczyć z wieloma przeciwnikami i odkryć nowe światy podczas ratowania dnia i zobaczyć, co tak naprawdę znaczy być superbohaterem!




Jak widać gra będzie wierną adaptacją serialu, jak widzimy wystąpi wiele innych bohaterów DC którzy pojawili się w serialu. Temat zapewne zostanie suchą informacją, przygnieciony niesamowitymi newsami z Arkham City, jednak uznałem że takowy temat powinien istnieć.

Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

Kupiłem kilka dni temu wersję na DSa. Powiem tak, oprawa audio wizualna jest bardzo fajna i przyjemna, wiernie przedstawia to, co widzimy w serialu animowanym. Sam gameplay - póki co, pół na pół. Nie jest źle, ale bajerów też nie ma. Batman ma sporo ruchów, które zdążył dostać w poprzednich grach 2D, ale sterowanie jest lekko sztywne.

franek

Ta gra jest całkiem niezła. Jest to co w serialu, ciekawe poziomy, zagadki, rozmaite walki i możliwość sterowania znajomkami Batmana. 8`5/10


Show Must Go On!!!

kelen


franek



Show Must Go On!!!

kelen

Wczoraj w końcu wróciłem na dłużej do gry i przeszedłem całość (nie licząc wyzwań, ale mam wszystkie odblokowane). Szczerze mówiąc totalnie zostałem zaskoczony na końcu. Dlatego też pytanie dla osób, które grały w wersję na Wii:

Spoiler
Czy ostatni epizod też uaktywnia się po przejściu wszystkich podstawowych i jest w nim Scream Queen, Scarecrow i Brain?
[Zamknij]