Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Leon Kennedy

CytatLeon, a mozna wiedzieć jaki nick wcześniej miałeś?

No cóż mój poprzedni nick to nie było nic wielkiego... Pamiętam, że podczas rejestrowania miałem mało czasu i kompletnie nie wiedziałem jaki nick podać... więć podałem swoje imię ;). Dość szybko to postanowiłem zmienić :). Na coś co bardziej do mnie pasuje ;).

PS: Mój nick brzmiał dokładnie... Bastek, chodź wolę jak kumple zwracają się do mnie SEbastiaN.

Juby

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Nowy nick już jest, jest to moja codzienna ksywka i teraz wbijam w to, czy się komuś ona podoba, czy też nie, przy tym zostaje. Dzięki Q. :D ;)

"This weapon will be called... The Juby"

Mel

Juby, Altair... Ktoś jeszcze ulegnie modzie? ;D

Maxie Zeus

Podejrzewam, ze batek_88 mógłby jeszcze jej ulec (ale on na urlopie ;) )

Mel

No...na dość długim urlopie. Wiadomo coś kiedy wróci?

Maxie Zeus

O to należy jego spytać.. W jego profilu zapisany jest chyba jego numer gg.. więc droga wolna :P

Arkham

Znalazłem błąd pisowni w dziale Batman Beyond w kategorii Postacie.


James-Bond96

Zmiana humoru na no nie wiem coś ŚMIESZNEGO?

Juby

Woland, przy update box office'u przy B&R pyknęło ci się 1 cyferkę za dużo(palec trafił w dwa guziki klawiatury ;): $107,325,195(4)    45.1%

Mel

Jak ja kocham u Ciebie tą box office'ową manie i perfekcję ;D

Juby

Cytat: Mel w 02 Czerwiec  2009, 16:12:37
Jak ja kocham u Ciebie tą box office'ową manie i perfekcję ;D

To od razu się pobierzmy.  ;D

A tak na serio, to wpadłem na to zupełnie przypadkiem, i nawet miałem tego nie wypominać, ale źle bym się z tym czuł.  ;)

Mel

#206
Co najwyżej mogę Cię wziąć za świadka albo zaprosić na wyżerkę weselną ;)
Cytati nawet miałem tego nie wypominać, ale źle bym się z tym czuł
Nie chceM, ale muszeM. ;D

Juby

Cytat: Mel w 02 Czerwiec  2009, 20:33:48
...na wyżerkę weselną ;)

Umm... akurat jestem głodny.

Cytat: Mel w 02 Czerwiec  2009, 20:33:48
Nie chceM, ale muszeM. ;D

Dokładnie. A i jeszcze jedna mała wpadka na stronie głównej:
"Ups, chyba jakiś klown wyrwał dziejszą kartkę z naszego kalendarza."

Mr. White

Witam. Jednym z moich pierwszych postów chciałbym zgłosić parę uwag.

1. Redaktorzy strony BatCave powinni trochę "zaaktualizować" biosy większości postaci z kategorii Heroes jak i Villains. Wiadomo powszechnie że mamy nowego Batmana i Robina, Timothy Drake to teraz Timothy Wayne który przybrał tożsamość Red Robina.

2. Projekt Justice League of America został usunięty przez Warner Bros. Więc raczej nie ma sensu żeby widniał dalej w rubryce "filmy".

3. Ta uwaga się tyczy filmu pt. "Catwoman". Film ten nie jest w jakikolwiek sposób związany z Bat-Uniwersum a już nawet z DC Uniwerse. Nie ma tam Seliny Kyle ani Gotham.  Więc nie rozumiem dlaczego uznajecie tą produkcję za Bat-Film.

Na razie tyle. Pozdrawiam.

Juby

#209
Redaktorzy cały czas uaktualniają stronę i jest tych rzeczy mnóstwo, a twórców nie jest 100, żeby każdy mógł się zająć czymś innym. Zauważ, że dział całego filmu TDK nie jest aktualizowany od roku, a to było chyba najważniejsze wydarzenie 2008 związane z Batmanem.

A dwie ostatnie uwagi, były już wiele razy wałkowane i administratorzy uznali, że Catwoman może widnieć w rubryce batfilmów, a JL zostanie usunięty, kiedy definitywnie pogrzebią ten projekt.


Posted on: 19 Czerwiec  2009, 18:54:33

 WTF? Nie widzę swojej sygnaturki? :P

PS: Musiałem ją zmienić, z fotki, na tekst. :P