Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Leon Kennedy

Z maską najgorsze jest to, że niezbyt spełnia swoją rolę...

Johnny Napalm

Dokładnie, Leon. Przecież Gordon to nie sierżant Garcia, żeby taka popierdółka go zmyliła i nie wiedział kto się  kryję za mini maską.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

rocklee

A kto powiedzia?, ?e selina jako obywatel b?dzie si? podpisywa?a jako selina kyle? Mo?e mie? fa?szyw? to?samo??, a gdyby tak patrze? jak wy dok?adnie, to nie rozpozna? wayne'a jako batmana to te? kpina ;)

rocklee

Nie wiem o co niektórym chodzi z maską catwoman, jest świetnie wymyślona jako gogle i maska. Do tego fakt, że przecież gordon nawet jak się jej przyjrzy to nic to nie da, bo przecież nie zna jej prywatnie, ani jej twarzy.

Co ważniejsze, skoro najprawdopodobniej selina uciekła z więzienia, to na zewnątrz może mieć nową tożsamość.

Adriann

Aż się przypomina scena z Batman i Robin kiedy mimo nie zmienionego głosu i maski zasłaniającej tyle co zwykłe okulary nikt nie poznał Batgirl;p

Leon Kennedy

Batman i Robin rz?dzi si? swoimi prawami.

CytatMo?e mie? fa?szyw? to?samo??, a gdyby tak patrze? jak wy dok?adnie, to nie rozpozna? wayne'a jako batmana to te? kpina ;)

No tak masz racj?, rzuca si? to w oczy i to od razu ::)

rocklee

No nie, ciężko zobaczyć co o_O

Leon Kennedy

Pisz normalnie! I tak ci??ko zobaczy?, bo jego maska spe?nia swoj? funkcj?. Tylko kto? dobrze znaj?cy Wayne'a móg?by si? zorientowa?. W takim komiksie np. Gordon.

Post Merge: 04 Maj  2012, 19:15:41

CytatNie wiem o co niektórym chodzi z mask? catwoman, jest ?wietnie wymy?lona jako gogle i maska. Do tego fakt, ?e przecie? gordon nawet jak si? jej przyjrzy to nic to nie da, bo przecie? nie zna jej prywatnie, ani jej twarzy.

I co z tego, ?e np. Gordon nie zna jej osobi?cie? Chodzi nam tylko o jeden detal, maska która de facto nie jest mask?. To do realistycznego tonu Nolana kompletnie nie pasuje.

rocklee

Realistyczny ton nolana? facet z maską z rogami? to nigdy nie będzie realsityczne.

Maska catwoman spełnia rolę symboliczną, tak trudno to zrozumieć?
Mówisz iż batmana pozna ktoś, kto go zna dobrze prywatnie, tak samo jest z seliną, która jako obywatel może być kimś innym niż seliną, bo tego nikt nie wie.

LelekPL

Zgadzam się z rocklee, maska Catwoman, podobnie jak cały jej strój jest oczywistym nawiązaniem do Julie Newmar czy też Earthy Kitt, jakby smaczkiem dla fanów.

Co do logiki takiej maski, to albo trzeba będzie to przyjąć z przymrużeniem oka, albo Selina będzie dobrze ukrywała swoją prawdziwą tożsamość i miejsce pobytu. Joker przecież miał bardzo wywalone na maski

kelen

Selina przecież nie musi koniecznie dbać o to, czy ktoś zna jej tożsamość, czy nie. To może być ten typ postaci, która sobie radzi mimo tego, a maska jest po prostu do "cumowania" tych googli.

Funky

Mi w całym kostiumie właśnie maska najbardziej przeszkadzała. Ale nie z powodu tego że żle wygląda (po trailerze uważam że wygląda dobrze) tylko z tego że nie ukrywa tożsamości. Może w filmie będzie znana Policji z tego powodu że była w kiciu (scenka z trailera) i że jest złodziejką. Dlatego też maska będzie słuzyć do "cumowania" gogli (dobre określenie Kelen ;) ) Mam nadzieję że w filmie zostanie to jakoś wytłumaczone.

rocklee

Akurat jakby napadała na jubilerów czy coś... czy ją tam nagrała kamera, to maska spełnia swoją rolę, bo wtedy to jej nie rozpozna nikt, a poza tym, będzie ona działała w nocy częściej :/

No i z trailerów wynika mi taki fakt, że ona ucieknie z więzienia, potem mamy scenę z tym kapelutkiem i wydaje mi się że będzie miała fałszywą tożsamość na zewnątrz, więc maska wtedy spełnia rolę elementu gogli, a nie do ukrywania tożsamości.

Leon Kennedy

Jeżeli faktycznie będzie tak, że nie bardzo obchodzi ją fakt ujawnienia swojej tożsamości, czy też będzie używała drugiej to ok, niech będzie. Co do maski, która nie jest maską, a tylko ukłonem to tak czy siak jakoś tego nie łykam i drażni mnie to po prostu. Co ona w ogóle nie boi się ewentualnych konsekwencji czy ma tak potężnych przyjaciół, że w ewentualnej w topie pomogą jej się ulotnić na dobre...

rocklee

Ja to rozumiem jako smaczek da fanów oraz po prostu fakt, że seliny nikt nie zna. On ucieknie, jest sprytna, zacznie żyć pod fałszywą tożsamością, a w nocy będzie robić to co chce, czyli kraść, albo zbierać informacje i taka maska wystarczy, bo ma rozpuszczone włosy. To że my znamy dobrze hathaway i wiemy jak wygląda w świetle, nie znaczy że ktoś kto nigdy jej nie widział bez maski np. gordon, w jakiejś ciemności, gdzie będzie ledwo widać rysy twarzy ją rozpozna od razu zrobi list gończy i ją zgarną :/