Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Kadaver

Skoro z Sandmana zrobili zabójcę wujka Bena,to może z niego zrobią Scorpiona?Filmowcy mają różne dziwne pomysły(np:Joker zabójcą rodziców Bruca,Kingpin zabójcą ojca Daredevila itp).

Mr. White

Ale pod koniec filmu Marko wyjaśnił że tylko asystował prawdziwemu zabójcy, i to nie on strzelił do Bena Parkera.

A motyw Kingpin - Zabójca ojca DD był już używany wielokrotnie, choćby w Spider-Man The Animated Series.

Maxie Zeus

Nie obraź się, ale czym ty ogladałeś ten film: oczyma czy du**? Marko wyrażnie mówi, że zastanawiał się nad propozycją Bena, ale po tym jak Carradine go złapał za ramię, spanikował i pociągnął za spust (co zresztą widać w retrospekcjach)..

Mr. White

Więc coś mi się pokręciło. Przepraszam...

Harvey Dent

Kolejna część jest kompletnie niepotrzebna. Za dużo zostało spieprzone w poprzednich, żeby dalej to kontynuować. Z drugiej jednak strony, Morlun to byłby niezły przeciwnik, pasowałby do reszty głupich pomysłów w serii. No, bo teraz dla odmiany okazałoby się, że moce Parkera to nie przypadek, i że jest "totemem", lol.

Altair

Nadal myślę,że głupotą byłby ciągnięcie wątku z Venomem,czy symbiontami. Z kolei bardzo zaniedbaną,a jakże ciekawą,jest postać Scorpiona ;)

Mr. White

Według mnie najbardziej zaniedbaną postacią jest Shocker. Ta postać mimo wszystko ma naprawdę potencjał a choćby w "Spider-Man The Animated Series" potraktowano go jak zwykłego zapychacza.

Altair


Mr. White

Taaa, większość przeciwników typu totemistycznego nie mają w pełni wykorzystanego potencjału...

Kadaver

Wiele jest jeszcze ciekawych,niewykorzystanych villainów: Mysterio,Schocker,Vulture,Morbius,Hydroman,Kraven.........
Posted on: 28 Czerwiec  2009, 16:48:03

 Michael Papajohn na pytanie o kolejną część powiedział:
Nie mogę o tym mówić,ale kto powiedział,że zginąłem w pierwszej części? 

Altair

Mi wystarczyl fakt,ze gosc zwyczajnie zlecial z 5 pietra :P

Kadaver

Jak widać Samowi Raimi i producentom nie.

El Cornetto

A nie dopuszczacie możliwości, że facet będzie Kameleonem? Albo projekcją Mysterio?

Maxie Zeus

..albo nawet Ultimate Spider-Slayer'em (w komiksie: alter-ego Alistair Smythe'a).. Kto wie, co może odbić Raimiemu tym razem..

Jeżeli Whiplasha 'scalili' z Crimsonem Dynamo, Ducarda z Ra's Al Ghulem, Firefly'a z Dr. Phosphorusem.. nie zdziwiłbym się, gdyby Papajohn miał zagrać kolejną komiksową hybrydę :P

Altair

CytatA nie dopuszczacie możliwości, że facet będzie Kameleonem? Albo projekcją
Mysterio?
CytatNie mogę o tym mówić,ale kto powiedział,że ZGINĄŁEM w pierwszej części?


;D