Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Juby


RafBat

CytatTrzy ulubione arty i dlaczego ?  ;)
Trzy najsłabsze arty i dlaczego ?  ;)
OK, ja wskaże twoje cztery rysunki, które wybijają się na tle innych:
http://www.bankfotek.pl/view/733102
http://www.bankfotek.pl/view/733101
http://www.bankfotek.pl/view/733097
http://www.bankfotek.pl/view/733099
Ha, a te słabsze to sobie daruje, ok? ...tylko żebyś nie pomyślał, że "tych słabych jest tak dużo, że nie ma miejsca na ich wymienienie", heh po prostu wolę wskazywać na plusy, a te twoje cztery rysunki, wymienione przeze mnie powyżej, znacznie się wyróżniają na tle pozostałych.
Pozdro i szlifuj dalej rysunek, hey!
Posted on: 03 Wrzesień  2010, 12:25:13

 Ok, nie wiem czy się "wychylać" z Nicholsonem w mojej wersji (rysunek-obraz Mel po prostu miażdży moje wypociny)... ale skoro już go zrobiłem to się nim podzielę z Wami. :)

Niestety nie miałem żadnej fotografii z Jackiem, nie mogłem też niczego z nim wydrukować, bo mam chwilowe problemy z tuszem. Rysunek wzorowałem na swoich szybkich bazgrołach zrobionych na podstawie zdjęcia na kompie (żadne "kalkowanie od monitora" jednak nie miało miejsca, bazgroły wykonałem jedynie patrząc na monitor, także spox). OK, czekam na Wasz wyrok. :) Pozdrawiam, hej!

Mr.G

Pomysłowe i czyni moją twarz uśmiechniętą. Podoba mi się :]

TheBeatles

Lot nad Jokerowym Gniazdem?

RafBat

CytatLot nad Jokerowym Gniazdem?
Heh, lepiej bym tego nie określił TheBeatles. W sumie miałem zamiar umieścić jakiś "dymek wychodzący z ust Jokera". Niestety nie miałem żadnego naprawdę dobrego tekstu "pod ręką". W związku z tym może "rozpisze konkurs"  ;)- "na najlepszy tekst dla Jokera na tym obrazku". Czekam na Wasze propozycje, pozdro. :)
Posted on: 05 Wrzesień  2010, 16:27:49

  Ok, ten tekst nie musi koniecznie należeć do Jokera, może "wychodzić" od "mcmurphowego" Nicholsona. W tym przypadku też czekam na Wasze propozycje.

Mel

Miłe i dobre wykonanie, ale...Zupełnie nie wiem o co chodzi, a pomysłów na jakiś dialog/monolog też nie mam. Wyszło Ci takie typowe "random", ale za to takie na którym można zawiesić oko ;D

RafBat

 No... nie do końca takie "random". Już jakiś czas temu zamierzałem to zrobić (rysunek Nicholsona z "Lotu..." ze swoim "jokerowym wcieleniem" na jednym rysunku), ale rzeczywiście, dobrego pomysłu na ten "dymek" nie mam, więc go sobie odpuściłem. W sumie co mógłby mówić Joker-"Hej, więc mówicie, że to wam się stało w szkole?", albo: "Zobaczysz, ten koleś jeszcze kiedyś mnie zagra w filmie". ;)

Altair

Mój najnowszy jokerowy rysunek. Coś między Nicholsonem, a Ledgerem, czysta improwizacja. Bardzo proszę o komentarze :)

RafBat

 O kurcze, trochę dziwne (ale deformacja twarzy przy Jokerze jest nawet wskazana) ale niezłe. Świetne światłocienie i kompozycja. W dodatku Joker wygląda na takiego który zaraz "wyskoczy z kartki", dobry naprawdę dobry pomysł. Tylko tego Nicholsona jakoś nie mogę dostrzec.

Mel

Ja widzę wizję Lee Bermejo i avatar Riko ;D

Altair

Nie ukrywam, że trochę tu Bermejo jest, ale chciałem to jeszcze lekko podpiąć pod Legera-Nicholsona i wyszło tak. Z avataru Riko nie korzystałem akurat. Mel, powiedz że Ci się podoba, plz ;D

RafBat

 Nowy rysunek z Batsem. Wasze opinie są mile widziane. Postarajcie się dodać swoją opinię (może być nawet negatywna, oby tylko była szczera) to ja jutro postaram się dorzucić tu jeszcze rysunek Zatanny, a może nawet kilka rysunków... :)

Roy_v_beck

Rozpierdala normalnie. Taki mniej satyryczny, a bardziej realistyczny. Cienie lepsze. Chyba najkonkretniejsza z twoich dotychczasowych prac.

RafBat

 Dzięki wielkie za opinie Roy. Cóż, rysunek nie jest megadokładny, bo nie chciało mi się już dalej zapierd... cienkopisem i na koniec "załatwiłem sprawę" zwykłą czarną plakatówką. Jutro dam rysunki Zatanny, ale już w kolorze.
Pozdrawiam.

Hydro

?wietny obrazek :)

Jak mniemam dwie ledwo widoczne postacie naszkicowane na ksi??ycu przedstawiaj? rodziców Bruce'a?
It's a funny world we live in.