Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Leon Kennedy

Zaś Lazio wczoraj tak dało ciała, że ja nie mogę... Liverpool - Roma. Łatwo nie będzie, ale do finału tylko dwa kroki...

Densho

KOSZYKÓWKA — jestem wielką fanką NBA! Staram się oglądać każdy mecz w którym grają Raptorki (Toronto Raptors) i czasem, jeśli znajdę czas, oglądam tak sobie inne drużyny dla rozrywki.

PIŁKA NOŻNA – uwielbiam oglądać Ligę Mistrzów (nawet kibicuję jednej drużynie, ale niech to będzie tajemnica jaki to team xD). Oczywiście teraz czekam na MŚ 2018 ^^

LelekPL

Jestem w ciężkim szoku w tej chwili... Kobe Bryant nie żyje! WTF!!!

Juby

Szok. I to jeszcze z 13-letnią córką. Katastrofa. :(

Leon Kennedy

Nie wiem co napisać, i jeszcze ta jego córka...

Funky

Od wielu lat nie interesuję się NBA ale to straszna tragedia i sam jestem w szoku.

Rado

Masakra. Dowiedziałem się o tym podczas oglądania innego meczu tego dnia. Na Canal Plus Sport leciał zdaje się mecz Denver z kimś tam. Siadam sobie wygodnie do oglądania, a z telewizora słyszę smutny głos Wojtka mówiący o tej tragedii. Zatkało mnie. Jak pomyślę ile jeszcze Kobe mógł zrobić dla NBA... Mógł być general managerem, właścicielem, doradcą, prezesem. Wszystkim.

LelekPL


Piękne pożegnanie Kobe'go i jego córki. Jest Jordan, jest Shaq, Beyonce, Alicia Keys, są wszyscy, jest szacunek.  :'(

Johnny Napalm

Bardzo szkoda Koby'ego Bryanta i jego bardzo młodej córki.  :(

Ligi piłkarskie zawieszone. Ironia losu dla takiego np. Liverpoolu, który czekał na mistrzostwo od 1990 roku, no i ma teraz jeden z najlepszych bilansów punktowych w dziejach ligi angielskiej. Lazio miało jeszcze spore szanse przegonić Juventus, żeby on nie miał zaraz całej dekady zdobytych mistrzostw z rzędu. No, ale gra jeszcze liga białoruska. :D

Sport sportem, ale są ważniejsze rzeczy niż on. Chociaż jak ktoś kiedyś powiedział, jest on najważniejszą rzeczą na Ziemi z tych mniej ważnych.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 06 Kwiecień  2020, 16:45:57jest on najważniejszą rzeczą na Ziemi z tych mniej ważnych.
Ten tytuł należy do kina :P

Juby

Do kina i do Batmana. ;) Przynajmniej dla mnie.

Johnny Napalm

Kogo obchodzą wybory, kiedy telewizja zajmuje się największą afierą w dziejach ynernetu? Czyli Niedoszłymprezydentem.
W telewizji i internetach o jakiejś niby zasadniczej walce wyborczej, a tu są sprawy zdecydowanie o wiele bardziej ważne. Czyli Legia Mistrz!!!


Tytuł okupiony w bólach, bo czasem aż bolało na to wszystko patrzeć. Z tym poziomem i sprzedażą za granicę każdego, który cokolwiek potrafi – czyli prosto kopnąć piłkę lub ją złapać – i tak to się skupia na tej karykaturalnej lidze. W Europie i tak nie będzie czego szukać.

W każdym razie, szacunek dla niektórych Poznanian, Krakowian i innych, którzy potrafili docenić działania Warszawian, potrafiących zrobić znakomitą pirotechnikę i kartoniady. Dzięki.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Dzisiaj Legia jest poza zasięgiem dla reszty Ekstraklasy i jest niczym jak Wisła na początku lat 2000. Cieszy mnie przyzwoita forma Lechii Gdańsk i mam nadzieję że uda się obronić Puchar Polski. No i przede wszystkim cieszy spadek Arki Gdynia i tego że  miasto wybuli mniej kasy na piłkę kopaną w ramach promocji sportu ;)

LelekPL

Mi sie legia kojarzy tylko z takimi osobnikami:


:D

Ja jestem teraz nakręcony na powrót NBA... Pierwszy raz coś takiego się wydarzy, że drużyny będą grały w "bańce" w Disneylandzie w Orlando. Bez kibiców, bez przewagi własnego boiska, bez fizycznego kontaktu ze światem zewnętrznym. Będzie to ciekawe wydarzenie. No i fajnie będzie posłuchać przeklinających na siebie koszykarzy bez ryku kibiców :P

Leon Kennedy

Legia mistrz i mój brat z ojcem uradowani. Mnie osobiście trochę to lata kto tam zdobędzie tytuł.