08 grudzień 2021, 19:57:42

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 kwiecień 2008, 17:52:07

Juby

Wczoraj: Koszulka z Batmanem, skarpety w Batmany i świeżo odebrany album Batman Świat do wieczornej herbatki. A wy jak celebrowaliście Światowy Dzień Batmana w tym roku? :)

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

19 wrzesień 2021, 16:37:50 #211 Ostatnia edycja: 20 wrzesień 2021, 14:25:55 by Leon Kennedy
Raczej na spokojnie. Nawet komiks nie wpadł. Ale kij z tym jak Twój? Wart zachodu?

Juby

W cenie, w jakiej można go kupić (niektóre sklepy oferują rabat 35-40%) - myślę, że wart zachodu. Album prezentuje się świetnie, ma wyróżniającą się matowo-odblaskową obwolutę, pod spodem gładką okładkę specjalnie dla naszego kraju, z tyłu kilka stron materiałów dodatkowych, szkiców postaci i okładek. Same historie w większości też w porządku. Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie te z Francji, Hiszpanii, Rosji, Korei i Polski (tak!, udało się to nam moim zdaniem), najsłabiej te z Włoch i Niemiec. Scenariusze i kreski bywają bardzo różne, ale ogólnie całość pozostawiła na mnie pozytywne wrażenie, zwłaszcza że lubię tego typu antologię krótszych przygód Batmana.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Fajnie, zatem trzeba go mieć na uwadze  ;) Cieszy, że Polska część daje radę.