Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Kujaw

Cytat: lady_ozzy w 05 Wrzesień  2012, 16:16:20
Nawet ?le podpi?te kable powoduj? takie 'shocki' w?ród u?ytkowników...

Zw?aszcza s?uchawki wsadzone na ?lepo w port USB...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

lady_ozzy

faktycznie śmieszne...
Kiedyś kabel zasilania był zbyt słabo wsadzony do konsoli i pojawił się RRoD
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Altair

Zamawialiście kiedyś gry przez sklep gram.pl? Czy dochodzą one równo (i maksymalnie) w dniu premiery czy będę musiał czekać dłużej?

Rafalinda

Ja zamawiałem już 3 razy.
Dwa razy przesyłka dotarła w dniu premiery, a raz nawet 2 dni przed premierą (Mass Effect 3) :D

Altair

#574
Ooo, to świetnie. Mam nadzieję, że Asasyn dojdzie w porę. :)

Post Merge: 01 Październik  2012, 16:02:32

http://www.youtube.com/watch?v=RjKTg743qxk

Proszę was o lajki na YouTube.  BARDZO mi się przydadzą.

Leon Kennedy

#575
Mam mały problem z pędrajwem, chyba z nim... No dobra, podłączam, na początku go wieszało, gdy już przestało, w chodzę na niego i próbuję film zrzucić... Wtedy wyskakuje komunikat "błąd 8003051E", ktoś ma pomysł co jest grane? Może usb się zepsuło, ale żeby oba?!

Post Merge: 21 Grudzień  2012, 20:48:28

Zrobiłem, co wujek google radzi, ale pomogło połowicznie, mogę coś zrzucić od siebie z konsoli, ale w drugą stronę nie da rady. Ktoś wie, o co tak dokładnie chodzi, czy konsola się psuje, czyli czy może być gorzej??? Pozostało mi tylko zresetować cały system, ale jak nie pomoże to żal co niektórych rzeczy...

Altair

Obawiam się, że musisz sformatować system danych na pendrivie z FAT na NTFS. ;)

Leon Kennedy

#577
I wtedy powinno by? ok? A, ?e tak g?upio si? spytam jak to zrobi??? Ogólny format to nie problem, ale systemu danych nigdy nie robi?em...

Post Merge: 22 Grudzień  2012, 20:07:09

Ju? wiem ;). Zobaczymy czy co? to da. Mam jeszcze jedno pytanie, je?li jaki? wirus dostanie si? na konsole jak mo?na si? go pozby?, sk?d wiedzie?, ?e jakie? dziadostwo tam siedzi, a nie konsola si? psuje??

Post Merge: 23 Grudzień  2012, 11:49:58

Nic to nie da?o!! Nic nie zrzuc? i jeszcze ?cina pendrive'a.  Cholera, play pono? daje dwa lata gwarancji, a na paragonie widnieje data 2011-30-04, wi?c ?achy nie robi?.

Altair

Do konsoli nic nie powinno przeniknąć bo jej oprogramowanie (o ile nie jest złamana) jest zamknięte na zewnętrzne modyfikacje. Raczej obstawialbym ze cos jest nie tak z penem. Jak masz gwarancje to lepiej zadzwoń na infolinię Sony, mają ogarniętą obsługę techniczną ;)

BlackBat

Moje PS2 ma ostatnio jakieś gorsze dni.
Nabyłam drogą wymiany GoW i GoW II, wszystko ładnie, pięknie tylko GoW I zaciął mi się w momencie pierwszego filmiku z bossem. Myślałam najpierw, że to kwestia płyty- tylko no właśnie, płyta jest czysta i bez zarysowań. O dziwo druga część chodzi mi bez zarzutu, tak samo Tekken Tag Tournament, który jest dość pokaźnie zwłochany. Ten sam problem miałam z DMC, gdzie na cut-scence 9 misji złapało potężnego laga. Devil jest akurat nieco poscratchowany, ale płytki w lepszym-gorszym stanie śmigają bez problemu. Nie ma jakiejś reguły, jedna działa, jedna nie.

Czy może to być kwestia lasera? Próbowałam triku ze zmianą kąta, ale poskutkowało to jedynie tym, że GoW zaciął się kilka sekund później. PS2 jest stare, silver fat otrzymane w darowiźnie, więc nie wiem dokładnie, jakie mogło mieć uszkodzenia itp. Może ewentualne przedmuchanie wentylacji by coś pomogło? Chyba, że ten dziadek zrobił się tak wybredny, że łyka płytki jakie mu się uwidzi i koniec xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Leon Kennedy

W czwartek u nich zawitam ( sony daje rok gwarancji, a play dwa i to do nich musz? uderzy? ), bo konsola ju? jest po prostu popsuta :'( Nap?d nie chce p?yty chwyci?, mog? j? sam wsun?? :P. Przynajmniej potem udaje si? jej bez pomocy wyj??, ale co mi z tego do cholery... Pi?kne ?wi?ta. Nie ma co!!

Altair

No to koniecznie trzeba to przez playa załatwić. Felerny egzemplarz i tyle. :((

Leon Kennedy

Ponad rok działał dobrze, ale jak widać jego czas nadszedł, a raczej ja jak zwykle mam pecha...

franek

Nie bądź negatywny ;D Btw. Możecie polecić coś fajnego do pogrania? Nie lubię tylko strategii i wyścigów, najlepiej jak nie będą świeżo po premierze bo na moim kompie te nowsze gry raczej nie pójdą, albo będą lagowały.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

CytatNie bądź negatywny

Moje szczęście na to nie pozwala :P Ale mam okazanie ograć raz jeszcze Resident Evil 0, remake 1, 2 i code veronice na Gacku rzecz jasna.

Cytat
Możecie polecić coś fajnego do pogrania?

Z mojej strony tylko ps3 (nie wiem co wyszło, a co nie na PC ). Uncharted chyba nie, Infamous? Max Payne to jedna z bardziej nowszych... Wiem co bankowo było na PC i dla mnie to świetny tytuł, który warto poznać przed wyjściem 3 części, Dead Space.