Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Leon Kennedy

#540
A co multi ci wadzi :P Co do jedynki, to faktycznie za nim zmienia się nam otoczenia trzeba trochę pograć ;). Jednak końcowe fragmenty gry i te stwory, pierwsza klasa.

CytatW trzecią część jeszcze nie grałem, ale dwie wcześniejsze pozycje gorąco polecam.

Czas nadrobić zaległości :)

Gafa poprawiona ;)

franek

Jakby co to nadrobić. A jeśli o ekskluziwy chodzi to ja mogę polecić KillZone całą serię i Resistance też wszystkie części.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Jakoś nigdy nie byłem przekonany do FPS, ba przy żadnej grze zbyt długo nie wysiedziałem, a o przejściu nie wspominając.

franek

A ja nie lubię tylko wyścigów i strategii, reszta spoko.


Show Must Go On!!!

Rexio

Mnie jakoś też za bardzo nie ciągnie do wyścigówek, przy strategii trochę posiedzę, ale dosyć szybko mi się to nudzi. Np przy heroes of might and magic IV posiedziałam jakiś tydzień, po czym schowałam płytę do pudełka i odłożyłam na półkę.

franek

Bo Heroes IV jest trochę lipny, najlepsza z serii jest Heroes III  którą osobiście bardzo polecam.


Show Must Go On!!!

Rexio

Grałam we wszystkie części Heroes i najbardziej podobała mi się IV i III, i to na tyle że III przeszłam w całości. Co do dwóch ostatnich części, to inna bajka, muszę powiedzieć że V może i zachęciła mnie nieco swoim wyglądem, ale nic ciekawego, jest gorsza od IV. Co do VI to już jest porażka na całej linii.

Mr.G

Ja wychowa?em si? na IV, ale tyle osób mówi, ?e III jest najlepsza, ?e wierz? im w ciemno.

Gra? kto? w 'Escape from Butcher Bay'? Jedna z gier o Riddicku, po??czenie skradanki, strzelanki, pewnej dozy RPG z genialnym przera?aj?co-futurystycznym klimatem. Warto w to zagra? dla samych lokacji, muzyki rodem z filmów sci-fi lat 80, 90-tych. Nawet pierwsze ujrzenie dzia?ania apteczki w tej grze wywo?a?o we mnie okrzyk zawieraj?cy w sobie mieszanin? przera?enia z fascynacj?. A wizja wi?zienia jako niesko?czonej ilo?ci blaszanych kontenerów jeden obok/nad drugim (ka?dy to cela dla jakiego? napakowanego mordercy) nawiedza mnie do dzi?. Ta gra ma w sobie co? z geniuszu. Je?eli bawi? si? w przysz?o?? i podbój kosmosu, to tylko je?eli jest to w jaki? sposób przera?aj?ce.

franek

Riddicki są zarąbiste, polecam w ciemno każdemu fanowi gier akcji. Może zagrywał się ktoś swego czasu w Diablo? Dwie pierwsze części kultowe, ale trójka dla mnie jest shitem, tylko zagorzali fanboye Diablo mogą się w to zagrywać. Nie polecam Diablo III. Ale w tym samym czasie premierę miał Max Payne 3 który mimo wszystkich zmian jest nadal hardkorowym Maxem. Jedynka i Dwójka wybitne, trójka zaraz za nimi, świetna historia, takie współczesne noir, gameplay taki sam, ale nadal świetny. W trybie sieciowym działa Bullet Time (nie wiedziałem że to możliwe). Świetna gra od Rockstara, który nie ma słabych gier.


Show Must Go On!!!

Rexio

Cytat: franek w 03 Czerwiec  2012, 20:21:46
Mo?e zagrywa? si? kto? swego czasu w Diablo?
Wróci?y stare wspomnienia, ile to godzin sp?dzi?am przed Diablo II ? Na pewno wi?cej ni? przy nauce  ;).
Ale jak ju? zacz??e? z Diablo III
Cytat: franek w 03 Czerwiec  2012, 20:21:46
Dwie pierwsze cz??ci kultowe, ale trójka dla mnie jest shitem, tylko zagorzali fanboye Diablo mog? si? w to zagrywa?. Nie polecam Diablo III.
Ja dosta?am od wuja "wersj? próbn?" Diablo III i chyba szcz??cie ?e mia?am okazje zagra? w to "demo".  Jak zaczyna?am gra? to by?am pe?na optymizmu...no ale z czasem grania pojawi?o si? takie ma?e rozczarowanie i monotonno??. Ale jako? mam dystans do tego tytu?u i zastanawiam si? czy trzyma? kas? na Assasin's Creed III czy te? mo?e zakupi? Diablo III. Mimo to jestem bardziej sk?onna do AC III, zreszt? jak na razie w internecie jak i na pó?kach sklepów w moim mie?cie - egzemplarzy D III brak, a z tego co wiem to najwcze?niej b?d? w po?owie czerwca. No ale nie dziwi? si?.... w Toruniu pod MediaMarktem fani serii podobno koczowali od poprzedniego dnia, a u mnie w mie?cie ludzie stali przed sklepem ju? od 6:00 (a i tak wiele im to nie da?o bo by?y tylko 3 egzemplarze...z czego wujek od?o?y? pierwszy sobie i drugi inny sprzedawca- ;D)
No ale czego mo?na by?o si? spodziewa? po najbardziej oczekiwanej grze roku ? Wszyscy si? tak tym tytu?em za przeproszeniem "zajarali" a ju? ok 4 dni po premierze pojawi?y si? w internecie posty typu " Czekaj na gr? 6 lat - przejd? j? w 10 h" a jednocze?nie pojawia?y si? sprzeczne informacje...przechodzenie Diabalo III na tak zwanym speed'zie (przej?cie gry bez dodatkowych zada?, a jedynie potrzebne zadania do uko?czenia) zajmuje wi?cej ni? 60 godzin. Ile w tym prawdy ? Tego nie wiem, bodaj?e sam Blizzard zapewnia? ?e przej?cie gry w 100% - czyli wszystkich questów na wszystkich lv trudno?ci- zajmie ok 6 miesi?cy...ale jako? w to nie wierz?.

franek

Moze oni czekali 6 lat, ja czekałem 12 lat i sie zawiodłem, z tymi 10H grania to przesada ale gra (szczególnie RPG) powinna zająć jakieś rok skoro czekało sie od roku 2000. Jest PIEKIELNIE krótka. Ja bym zaczekał na ACIII bo niepodległość ameryki jest ciekawym uzupełnieniem do AC


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Grał ktoś w Spec Ops The Line? Po obczajeniu dema jestem pozytywnie nastawiony. I Am Alive ( Demo ) zaskoczyło mnie bardzo fajnym post apokaliptycznym klimatem, do tego te szare kolory... To jak grał ktoś?

franek

W nowych Spec Ops nie, ale pamiętam jak zaczynałem zabawę w gry komputerowe to jedynka była dla mnie wszystkim. Suuper gra.


Show Must Go On!!!

Altair

Mam pytanie... Czy ktoś z Was gra w Diablo 3? Niedługo kupuję, a fajnie by było razem pograć. ;)

jakura

Mnie Diablo 3 odrzucilo po ok. 15 min. Brat (który stał w kolejce na nocną premierę) wytrzymał dłużej, ale też twierdzi, że gra jest najwyżej na 7.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.