Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry o Batmanie - Quiz

Zaczęty przez Maxie Zeus, 05 Lipiec 2008, 00:39:37

BD96

No dobrze... teraz mam pewien dylemat. Trójka z was ma prawo do pytania. Jednak musze to rozstrzygnąć ;)... a więc na początek musi odpaść Booster. Owszem byłeś pierwszy ale odpowiedzi Lady_ozzy i Mel są lepiej rozbudowane. W więc zostaję Mel i Lady_ozzy... przez moją sympatię do Mel wybrałbym ją lecz muszę być uczciwy, a więc odpowiedź należy do Lady_ozzy, podała najwięcej przykładów.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

lady_ozzy

oddaje, bo nic fajnego nie przychodzi mi do głowy
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel

Rodzice Bruce'a i Scarecrow.

lady_ozzy

Thomas'a i Marthe Waynów (rodziców znaczy) i w ostatim worku Stracha na wróble
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel

Jaki kawał miał zamiar opowiedzieć Joker, ale zreflektował się, że Batman już go zna? To nawiązanie do pewnego znanego komiksowego one-shota.

kelen

Czyżby chodziło o kawał o dwóch wariatach, którzy chcieli uciec z zakładu?

Mel

Bingo.
(Uwielbiam te krótkie chwile w Visitor Center)

kelen

Oh tak, specjalnie cały czas tam chodziłem i sprawdzałem co ciekawego mówi Joker.
Ok. Moje pytanie: z jakiej innej gry muzykę (zremiksowaną) posiada produkcja "Batman: The Movie" na Turbo Grafx 16?
PS Mel, świetny podpis pod avem.

kelen

Chodzi o grę z tego samego studia.
Posted on: 24 Sierpień  2010, 22:42:09

 Dobra, skoro nie ma odpowiedzi to dam jakieś inne:
Co się działo, jeśli w "Batman: The Videogame" (wersja od Ocean) nie trafiliśmy hakiem w Jokera w ostatnim levelu?
Posted on: 25 Sierpień  2010, 13:30:23

 Cianiaaarze :P
To może jeszcze łatwiejsze pytanie: podaj chociaż jedną grę z Batmanem, która została anulowana (na jakąkolwiek konsolę).

JaRo II

 Gra "Batman: Sprawiedliwość ponad wszystko". Z tego co mi wiadomo to wydano go tylko na PC.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

JaRo: tyle, że gra ta nie była zapowiadana na nic innego i nie została anulowana, więc się nie liczy.
lady_ozzy: zadajesz

lady_ozzy

Jeden ze strażników AA został okaleczony przez jednego z 'pacjentów'
Kto ?
Przez kogo ?
I jakie były tego skutki ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

kelen

Killer Croc odgryzł dłoń Cashowi.

lady_ozzy

Skutki można sobie darować bo chyba troche źle to sformułowałam.
Dobrze.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]