Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Plakaty i zdjęcia z "Batman v Superman: Dawn of Justice"

Zaczęty przez Q, 20 Kwiecień 2015, 11:18:28

Q











Fotki w lepszej jakości:










What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Wersja okładki do styczniowego Cineplex Magazine bez napisów.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL


Funky

Co masz na myśli Lelku? :) Dla mnie wygląda jak Batman z lumpeksu, biednie.

jakura

A mi się podoba. Nie jest przekombinowany, Batman wygląda na kawał kozaki w nim.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

Nie rozumiem czemu wygląda biednie/komicznie? Przecież pozowane zdjęcia i to do tego na jasnym tle często wychodzą tak sobie... Bale miał tak samo. Tego typu zdjęcia dla mnie służą jednemu, a mianowicie przyjrzenia się kostiumowi. A sam kostium świetny, brak kombinacji idzie na plus i do. tego kawał chłopa!

LelekPL

Wygląda jak grubasek ze śmieszną miną.

Z biednie też się zgodzę. Kostium niestety nadal wygląda jak cosplay, a nie coś co posiadałby miliarder.

Leon Kennedy

Kostium jest świetny. Najbardziej komiksowy ze wszystkich filmowych i myślę, że Bruce miał gdzieś jak będzie się prezentował na jasnym tle, bo został stworzony dla nocy  :D

CytatWygląda jak grubasek ze śmieszną miną.

Grubasek z taką ręką załatwiłby cię jednym ciosem  ;D A mina jest normalna. Nie mam pojęcia dlaczego uważasz, że jest śmieszna...

MJ

Kostium wg mnie jest świetny ale w jednym zgodzę się z Lelkiem faktycznie jakoś grubo na twarzy wygląda może przez perspektywę i to światło , ale w filmie myślę że będzie luks.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 07 Styczeń  2016, 13:55:49
Kostium jest świetny. Najbardziej komiksowy ze wszystkich filmowych i myślę, że Bruce miał gdzieś jak będzie się prezentował na jasnym tle, bo został stworzony dla nocy  :D

Grubasek z taką ręką załatwiłby cię jednym ciosem  ;D A mina jest normalna. Nie mam pojęcia dlaczego uważasz, że jest śmieszna...

To, że jest komiksowy to dla mnie nie jest automatyczny plus w żadnym wypadku. Kostium filmowy powinien być po pierwsze WIARYGODNY, a nie wierny komiksom.

A Grubasek by mnie nie załatwił bo rozprawiłbym się z nim z jak każdym innym grubaskiem, używając mojej tajnej techniki walki: Uciekai Ido ;) taki pulchniak w obcisłym kostiumie? Tak, stawiam na siebie :D

newtime

Cytat: LelekPL w 07 Styczeń  2016, 14:16:33
To, że jest komiksowy to dla mnie nie jest automatyczny plus w żadnym wypadku. Kostium filmowy powinien być po pierwsze WIARYGODNY, a nie wierny komiksom.

A Grubasek by mnie nie załatwił bo rozprawiłbym się z nim z jak każdym innym grubaskiem, używając mojej tajnej techniki walki: Uciekai Ido ;) taki pulchniak w obcisłym kostiumie? Tak, stawiam na siebie :D

Proszę pokaż mi definicję że  Kostium filmowy powinien być po pierwsze WIARYGODNY, a nie wierny komiksom. Czego właśćiwe oczekujesz znowu relastycznego podejśćia Nolana? Kapitan Ameryka , Thor itp mają na sobie obciahowe komisuty wyciąte prostu z komiksu nikt wielkej afery z tego  nie robi

LelekPL

Jaka definicja? To jest moja opinia. To chyba było oczywiste. Zamiast się obrażać, możesz mieć swoją i moją się nie przejmować :P

A to co nosi Kapitan Ameryka mnie nie obchodzi. Jestem fanem Batmana i dla niego mam większe standardy niż kopiowanie tego co robi Marvel :P

Leon Kennedy

CytatTo, że jest komiksowy to dla mnie nie jest automatyczny plus w żadnym wypadku. Kostium filmowy powinien być po pierwsze WIARYGODNY, a nie wierny komiksom.

W tym momencie wolę bardziej wierny komiksowi, bo raczej ciężko z tym w filmie bywało, a teraz w końcu nadszedł ten moment  :). Z drugiej strony może tej wiarygodności nabierze w filmie w połączenie z jego zdolnościami i gadżetami  ;)

CytatA Grubasek by mnie nie załatwił bo rozprawiłbym się z nim z jak każdym innym grubaskiem, używając mojej tajnej techniki walki: Uciekai Ido ;) taki pulchniak w obcisłym kostiumie? Tak, stawiam na siebie :D

Dobre  ;D

Q

Sporo nowych interesujących zdjęć z nowego numeru Empire.















What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)