Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen


Mel

Wbrew pozorom na Allegro można znaleźć niezłe cudeńka. Dwa lata temu udało mi się upolowac "The Killing Joke" z pierwszego wydruku (1988) i to za dośc śmieszną cenę (około 10zł) ;D Stan świetny, bo dziadek sprzedającego trzymał komiks w folii kolekcjonerskiej. Dziadkowi się zmarło, a wnuczek nie widział co za okaz dostał w spadku i upchnął za dyszkę na allegro.

Diablo

#77
To może i ja pochwale sie moją drobną kolekcją "Bat".

Komiksy:
- Adaptacje komiksowe filmów "Batman" i "Batman Returns". [wydane przez TM-Semic]
- [prawie]Cała kolekcja Batmanów z TM-Semic. Ponad 80 komiksów. Łącznie ze specjalnymi.
- Kolekcja "Batman & Superman" 15 numerów, wydane przez TM-Semic.
- "Batman Sedzia Dredd: Uśmierch Śmierci" cześci 1 i 2.
- "Batman Hallowen"
- "Batman vs Predator"
- "Powrót Mrocznego Rycerza"
- "Mroczny Rycerz Kontratakuje" cześci 1, 2, 3.
- "Batman: Black and White" cześci 1 i 2
- "Batman: Black and White 2" cześci 1 i 2
- "Batman Zagłada Gotham"
- "Batman: Miasto w świetle lamp gazowych"
- "Przyjdź królestwo - Kingdom Come"
- "Batman Hush" cześci 1 i 2
- "Batman Azyl Arkham - Poważny dom na poważnej ziemi"
- "Spawn & Batman"
- "Batman Rozbite Miasto"
- "Batman & Syn"
- "Batman & Robin: Cudowny Chłopiec"

Książki:
- "Batman"
- "Powrót Batmana"
- "Robin: Starcie z Wrogiem!"
- "Batgirl: Wyzwanie ciemnością!"
- "Batman: Rycerz z Gotham City"
- "Mroczny Rycerz"

Figurki z kreskówek:
- Batman ze zbroją
- Robin ze zbroją
- Catwoman ze szponami
- Batman z turbojetem
- Batman ze skrzydłami i bronią
- Batman Pover Wision

Gry: [wersje oryginalne]
- "Batman Zemsta"
- "Lego Batman Video Game"
- "Batman Arkham Asylum"
- "Batman Vehicle Adventure"

DvD:
- "Batman"
- "Powrót Batmana"
- "Batman Forever"
- "Batman & Robin"
- "Batman Początek"
- "Mroczny Rycerz"
- "Batman Rycerz Gotham"
- "Batman & Superman: Wrogowie Publiczni"
- "Batman i Superman"
- "Batman Przyszłości: Powrót Jokera"
- "Batman kontra Drakula"
- "Batman The Animated Series" Vol: 1, 2, 3, 4
- "Batman & Mr.Freeze: SubZero"
- "Batman: Maska Batmana"
- "Batman Przyszłości" sezon 1

kelen

Return of the Joker ocenzurowane czy nie? Mask of the Phanasm DVD czy vhs?
To Adventures of Batman & Robin to pewnie amerykanskie skoro napisales, ze na Genesis, ale z ciekawosci sie dopytam czy na pewno? Jak tak, to masz caly komplet?

daniello32

Return of the Joker "brutalniejsza" wersja, Mask of the Phantasm na dvd.Nie wiem, czy powinienem w ogóle pisać o tej na genesis, ponieważ nie jest to oryginał, tylko na emulatorze gram na kompie.

kelen

Uu, skad wziales wersje un cut?
A co do gier, to wiesz, no problemo, ale tutaj raczej mowimy o rzeczach, ktore faktycznie mamy, bo skany czy romy gier to kazdy sobie moze :P

Literia

#81
Moja kolekcja jest na razie skromna, ale zobaczcie jaka elektryzująca kolekcja właśnie wyszła :)
lista:
Batman 
Batman i Robin  -   (Batman and Robin)
Batman: Powrót Jokera    (Return of the Joker)

kolekcja
Wybrańcy mocy
http://www2.literia.pl/wybrancy-mocy/wybrancy-mocy.html
www.literia.pl - mój sklep internetowy

Roy_v_beck

E, kupowałem ostatnio też takie filmy z książkami i te druczki to są nic nie warte. Można se je spokojnie podarować. No i do tego ta cena. 30 złotych za jedną płytę. Filmy takie jak "Blade 3", "Superman III", "Superman IV" czy "Powrót Jokera" to zdecydowanie taniej można kupić.
Nie mówiąc już, że dobór tytułów też o kant sobie potłuc. Takie gnioty jak już wspomniane Supermany czy Supergirl albo Powrót Jokera na koniec, to chyba z kosmosu wzięli.
Ciekawe tylko czy będą to dwudyskowe wydania, bo taki Batman to ma niesamowite wydanie.

Mister Tadeo

Po bardzo długich poszukiwaniach wreszcie udało mi się kupić plakat z "Batmana" Burtona. Jest to oryginalny poster kinowy, który towarzyszył wejściu filmu na polskie ekrany w 1990 roku (widać na nim, że dystrybutorem kinowym było ITI).
Plakat już oprawiony w antyramę i powieszony na ścianie.
Oto on:
http://img59.imageshack.us/img59/1217/sdc10207d.jpg

kelen

Szczęściarz :D Sam go jakiś czas temu widziałem na allegro, ale nie miałem wtedy kasy.

The Man Who Laughs

Joker Here!


A propo kolekcji wie ktoś czy na giełdzie komiksu w Gliwicach będą jakieś komiksy o Batmanie? bardzo chciałbym żeby tak było wie ktoś może?


HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA! HA!

XIII

Do kolekcji doszło Batman Rozbite Miasto i dvd Superman/Batman: Public Enemies .

batmite

Witam. Ja posiadam całą serię batman the animated series, batman 2dvd batman returns 2 dvd, batman forever 2dvd, batman i robin 2dvd, oba filmy nolana, całą serię tm-semic, plecaki batmana, plakaty, puzzle the dark knight, zestawy przyborów szkolnych, ok 100 amerykańskich wydań tpb i hc batmana, robina i nightwinga. Bardzo szukam 2 komiksów batman legacy tpb i batman prodigal tpb. Ktoś może mi pomóc? Wiem że są na e-bayu ale ja chcę tu z polski.
Posted on: 21 Luty  2010, 11:27:00

 Jeśli tak to prosze o kontakt mailowy

Leon Kennedy

Batman RIP The Deluxe Edition w twardej oprawie + 7 artów. Siedzący Jokera tnący swój język żyletką wymiata ( później poszukam ).

Łubudu

Hehe, właśnie zobaczyłem, że jeden typ za komplet Batmanów z TM Semic życzy sobie na allegro 700 zł... Chyba przesadził... Albo wszyscy będziemy wkrótce bogaczami!
To złodziej! I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!