Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen

Ja kiedys zamawialem. A co?

heros65

#46
 Do kolekcji doszła gra na pegasusa Batman.Na podstawie filmu Tima Burtona.
Posted on: 16 Listopad  2009, 18:16:46

 Do kolekcji doszła torba z filmu Mroczny Rycerz i portfel.

kelen

Mowiac o tych grach na pegasusa masz na mysli te faktyczne podrobki, zolte 'dyskietki' ?

heros65

Tak żółte.Takie gdzie można kupić na bazarach.

Mel

ah, dzieciństwo ;D Swoją drogą kiedyś trafiłam na nieco zmodyfikowaną grę...Takie tam ganianie i zabijanie po ogromnym świecie jako liliput o urodzie Batmana lub Robina (do wyboru).

Enjoyable szajs :P

kelen

A nie chodzi Ci przypadkiem o Batman&Flash, hack gry Monster In My Pocket?

Mel

Dokładnie. Jakiś czas temu znalazłam oryginał w romach na nesa.

kelen

Tez w to gralem, bardzo dlugi czas temu z kolega, ktory to mial. Tylko raz udalo nam sie dojsc do ostatniego bossa, ale niestety nie udalo sie go pokonac (a zajelo to spoooro czasu).
I to nie byl wlasnie Robin, tylko Flash :P Na dodatek przerobiony z potwora Frankensteina

heros65

Fajna ta gra czy ostatni boss to był ten koleś z monitora na początku filmu.On jak się z nim walczyło wypuszczał chyba z oczów stworki.EHh.Gra był fajna chociaż wkurzały mnie takie piłeczki które cię goniły.Albo koleś w lodówce.

Mel

Oj, Kelen, grałam w to z jakieś 10 lat temu, a teraz sugerowałam się faktem, że jak był Batman, to i Robina nie mogło zabraknąć ;D

kelen

CytatFajna ta gra czy ostatni boss to był ten koleś z monitora na początku filmu.
Tak
CytatOj, Kelen, grałam w to z jakieś 10 lat temu, a teraz sugerowałam się faktem, że jak był Batman, to i Robina nie mogło zabraknąć
Wporząsiu, tak tylko mowie, nie pale na stosie przeciez :P

Mel

Tja...Też tak tylko mówisz ;D

Anyway, przeciwników też tak zmodyfikowano? Pierwszy boss pod Jokera mi podchodził, a przedostatni pod Riddlera...Albo po prostu pamięć mi nawala.

heros65

Nie pamiętam dobrze,ale pierwszy boss to był jakiś kot.Drugi koleś w lodówce.Trzeci to chyba była ryba.Czwarty to nie jestem pewien na 100% to były czarownice,albo goblin na haku od dźwiga.W przed ostatniej misji to chyba walczyło się ze wszystkimi bossami i jednym nowym.Ostatni koleś z monitora.Chyba tak było.

kelen

Modyfikacji ulegli tylko bohaterowie.
Cos co podchodzil pod Jokera, to pamietam, ze bylo w Tiny Toons na NESa... Jak znajde, to dam.
Posted on: 22 Listopad  2009, 13:07:11

 Eh, chyba mi sie gry pokielbasily, bo nie moge tego znalezc. Jakby co, to tutaj jest gameplay z calego Monster In My Pocket, mozna popatrzec na bossow : http://www.youtube.com/watch?v=nQeDIO_8KMc

Mel

yep, też mi się z czymś pomyliło. Dzięki, Kelen ;)