Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

PROJEKTY ZAWIESZONE - dyskusja ogólna

Zaczęty przez Maxie Zeus, 04 Lipiec 2008, 22:48:06

Który z zawieszonych bat-projektów najch?tniej chcia?by? zobacz? na du?ym ekranie?

Batman Triumphant
4 (7.7%)
Batman III (wg. Burtona)
24 (46.2%)
Batman vs Superman
7 (13.5%)
Batman Beyond
5 (9.6%)
Batman: The Dark Knight Returns
5 (9.6%)
The Bruce Wayne Series
7 (13.5%)

Głosów w sumie: 52

Doctus

No có?, nie zgadzam si? z Tob? w ?adnej kwestii, ale nie po to jest forum ?eby ka?dy my?la? tak samo.

- B?d? spokojny, znam profesj? i styl Scarecrowa z komiksów, natomiast sposób przedstawienia go w Batman Begins moim zdaniem idealnie pasuje do serialu. Nic nie stoi na przeszkodzie aby eksperymentowa? i tworzy? wersj? beta swojego kultowego gazu, jednocze?nie b?d?c psychoterapeut?, który delikatnie sugeruje widzom ?e z nim samym jest co? nie w porz?dku.

- U?yj? tego samego argumentu co z Harvey'em Dentem i jego rozdwojeniem ja?ni. Najbardziej wiarygodne w?tki to takie, które ci?gn? si? od dawna. Dodaj? one z?oczy?com autentyczno?ci, i jednocze?nie czytelnikowi/widzowi ?atwiej uwierzy? w ich mani? czy szale?stwa skoro ci?gn? si? one od wielu lat. W Smallville Lex przypomina? swoj? oryginaln? wersj? od samego pocz?tku - z drobnymi zmianami pod przyja?? z Clarkiem, ale dalej patrz?c na niego i go s?uchaj?c mia?o si? wra?enie ?e to w?a?nie ten Luthor. I o to w tym wszystkim chodzi, aby stopniowo rozwija? posta?, jednocze?nie na pocz?tku da? mu chocia?by z kilka znanych z mitologii cech. Czy nie uwa?asz ?e choroba Nory odcisn??a by mocniej swoje pi?tno na Freezie gdyby ci?gn??a si? od wielu lat? nie rozumiem po co zmienia? motywy które si? sprawdzaj? i pasuj? do postaci.

Zatrakus

CytatNajbardziej wiarygodne wątki to takie, które ciągną się od dawna.

Doprawdy? A podobno wystarczy jeden zły dzień...  :D
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Funky

A powstał scenariusz do Batmana III wg. Burtona?. Czy też mieli tylko zarys fabuły?. No i czy sam Burton coś więcej zdradził o tym projekcie?. Tyle pytan i tak mało wyników w Googlach :P.

kelen

Z tego co ja czytałem i opowiadał mi Woland, to były tylko pomysły, ale nie napisany scenariusz.

Q

Wkrótce do grona filmowych bohaterów DC do??czy Batgirl od  Jossa Whedona.

W sieci pojawi?y si? plotki na temat potencjalnych kandydatek do tytu?owej roli.


    Elle Fanning (Neon Demon/Live By Night)
    Olivia Cooke (Bates Motel)
    Bella Throne (Shake It Up!)
    Katherine Langford (13 Reasons Why)
    Margaret Qualley (The Leftovers)
    Jane Levy (Don't Breathe)
    Emma Roberts (Scream Queens)
    Haley Lu Richardson (Split/Edge Of Seventeen)
    Naomi Scott (Power Rangers)

Podobno obecnie faworytk? jest  Langford a nast?pnie Fanning, Levy i Qualley.

Wcze?niej Whedon odno?nie castingu mówi?, ?e najwa?niejsze jest znalezienie w?a?ciwej aktorki i nie koniecznie musi to by? wielka gwiazda filmowa.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jak ja bym chciał w tej roli zobaczyć Emme Stone w tych bujnych rudych włosach  :P

Jakub

Zgadzam si? z Whedon'em w spawie, ?e najwa?niejsze jest znalezienie w?a?ciwej aktorki i nie koniecznie musi to by? wielka gwiazda filmowa, bo to prawda poniewa? aktorka która odpowiednio pasowa?aby do roli Barbary nie musi by? wielk? gwiazd? filmow?. Wystarczy jedynie, ?eby wczu?a si? w posta? i odpowiednio odegra?a powierzon? jej rol? oraz ?eby sprawi?o jej to przyjemno??, bo jak wiadomo kiedy si? robi co? co si? lubi i samemu si? w to anga?uje wychodzi to lepiej ni?, gdy robi si? to samo pod przymusem. Jak dla mnie najwa?niejsze jest to by film mia? dobrze napisany scenariusz i by zosta? starannie oraz dobrze zrobiony. Wa?na jest te? odpowiednio skomponowana muzyka do filmu, ale jak dla mnie wystarczy ?eby?my zaufali twórcom i na pewno nas nie zawiod?.

PS. Fajnie by by?o jakby w filmie pojawi? si? Nightwing/Dick.
Jakub. Wielki fan uniwersum Batmana i wielu związanych z nim rzeczy.