Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

TheBeatles


BatQueen

Kolorki by się jakieś przydały... ;)
Pusto tak jakoś  ;D

TheBeatles

Kolory są zamierzone.
Co do pustki już nie wiem co dać

BatQueen

Hmm... dodawać to już chyba raczej nic nie trzeba. ;D Chodziło mi tylko żeby pozbyć się białego tła :)

Mr.G

Biel na froncie jak najbardziej pasuje, ale za to z tyłu, wraz z idealnie przeciętnym stylem pisma i wielkością czcionki, rażą w oczy. Dobrze by było z tyłu odwrócić kolorystykę pismo-tło, tak mi się przynajmniej wydaje.
I przydałby się jakiś bardziej "bondowski" tytuł, bo w tej serii prędzej James będzie miał afro, niż tytuł będzie tak przeciętny jak "The final game".

Tak odnośnie opisu, miło byłoby faktycznie pograć Bondem, który działałby na terenie Polski :]

BatQueen

Skoro gra jest +18 to przydałoby się trochę krwi  ;D

Mr.G

Jakoś na fajkach i piwie krwi nie ma, a też, o ile się nie mylę, są od 18 lat :]

BatQueen

W sumie masz rację, ale w Jamesie Bondzie zawsze był jakiś motyw z krwią... :P  ;D

Crane

Strasznie pusta ta okładka.

Sylwetka Bonda za bardzo leci do góry, krój tytułu do wymiany bo wygląda okropnie, 007 też gdzieś ucieka na prawo.

"The Final Game" jak rozumiem ma być pseudofilmowym podtytułem, ale w kontekście gry mocno trąci myszą.

Jest potencjał.

PS. Proponuję żebyś skupił się wyłącznie na przodzie okładki, tył jest, delikatnie mówiąc, słaby :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

BatQueen

TheBeatles - pobaw się jeszcze, dodaj coś. Tylko nie przesadzaj bo zawsze może wyjść gorzej :P

Mel

Cytat: Crane w 27 Czerwiec  2010, 19:51:50

Wiadomo jakie mam podej?cie do Ledgokera, ale nie mog? tak oboj?tnie przej?? obok tego conceptu Crane'a. Pomys? mo?e i nie jest oryginalny, ale tutaj liczy si? ?wietne wykonanie, a ja mam szczególn? s?abo?? do wszelakich form typografi (szczególnie do tej kinetycznej). Szkoda tylko, ?e u?y?e? takiego "nijakiego" zdj?cia pod baz?, bo tr?ci brakiem spektakularno?ci co jest raczej nieod??czn? ozdob? (w parze z chaosem) Ksi?cia Zbrodni. Joker nie reprezentuje ciszy przed burz?, jak to w zamiarze lub bez pokaza?e? na tym plakacie ;)

TheBeatles


BatQueen

#402
Jest lepiej, bo przynajmniej postać Bonda stoi na środku ;)
Posted on: 28 Czerwiec  2010, 15:01:51

 

Quest

#403
Ehh :( zrobi?em najgorsz? ok?adk? z pokazanych. wysz?a mi jako? upa?kana :'(
http://images39.fotosik.pl/305/11af4fca24d168ee.png

BatQueen