Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

m2reily

Rafbat, spoko, nie powiedziałem ostatniego słowa i mam już zrobione parę szkiców z bardziej dynamicznymi pozami, także prace trwają, na ile pozwalają mi to studia.
Jeśli mam być szczery to sam nie byłem do końca zadowolony z rezultatu poprzedniego rysunku, chociaż nigdy nie odczuwam stuprocentowego spełnienia po skończeniu moich prac, zapewne pospieszyłem się z jego publikacją. Czy mnie stać na więcej to nie wiem, ale się postaram.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Gooralek

Cytat: RafBat w 01 Marzec  2011, 16:51:31
 Nie Joker, tylko co najmniej 50zł się należy, za tak długie nie odzywanie się na Forum. ;) Tak łatwo się nie wykpisz. ;) :P A poważnie, zarąbisty Joker (Ledgoker), coraz lepiej rysujesz. Zrobiłeś zauważalny postęp w sposobie rysowania od ostatniej swojej pracy.


Dziękuję, miło to słyszeć ;)

batek_88

Siemka wszystkim.
Dzisiaj mi się nudziło i stworzyłem cóś takiego:


W rzeczywistości wygląda lepiej bo po skanowaniu musiałem obraz odwrócic i się trochę spłaszczył
pozdro dla wszystkich.

Hydro

Witamy ponownie, batek ;)

Tak poniekąd mógłby wygladać poster do TDKR.
It's a funny world we live in.

Altair

Ooo, Batek wrócił, witamy z powrotem ;D

Gooralek

Kurcze, naprawdę fajny rysunek, ale dlaczego te dwie wspaniałe postaci zostały podzielone na pół ? :)
Szkoda że nie są to dwa osobne rysunki z portretami bohaterów. Może zrobiłbyś coś takiego ? Czekam ;)

m2reily

Wracasz w świetnym stylu Batek nie ma co:-)
 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

RafBat

#652
CytatRafbat, spoko, nie powiedziałem ostatniego słowa i mam już zrobione parę szkiców z bardziej dynamicznymi pozami, także prace trwają, na ile pozwalają mi to studia.
Jeśli mam być szczery to sam nie byłem do końca zadowolony z rezultatu poprzedniego rysunku, chociaż nigdy nie odczuwam stuprocentowego spełnienia po skończeniu moich prac, zapewne pospieszyłem się z jego publikacją. Czy mnie stać na więcej to nie wiem, ale się postaram.
No i to jest odpowiedź, M2Reily. Ważna jest chęć bycia coraz lepszym w rysowaniu. :)

Ciekawy pomysł na rysunek Batek_88, no i wykonanie bardzo dobre. Nie wiem czy to było zamierzone, ale rozwiązanie z kablem doprowadzającym jad do głowy obydwu bohaterów, jest bardzo trafione (taka aluzja od autora-jeden i drugi z nich poznali czym jest Jad/Venom). Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to, że oczy obydwu postaci nie są na tej samej wysokości... ale tak, wymiata. ;D

Ok, korzystając z okazji, ze net u mnie chodzi jako tako, wrzucę coś od siebie:
Cóż, można było się jeszcze nad tym pobawić...


Mel

Dobre. Ja to zwę "crack pairing" mimo ostrego motywu Piety - ulubieniec DC.
Koloring bez zmian, ale perspektywa ssie.

Roy_v_beck

Jeden z najbardziej dopracowanych i najmniej karykaturalnych rysunków, jakie zrobiłeś. Też zdecydowanie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy. Naprawdę jestem pod wrażeniem.

RafBat

 Kefuka, masz rację, wzorowałem się na modelu piety. :)
CytatJa to zwę "crack pairing"
Eee...?  ??? Pardon... ich keine... ja po polsku gawarit...  :D Co w ogóle oznacza ten termin? OK, mniejsza z tym, powiem tak, moją intencją było zrobienie takiego rysunku, patrząc na który byłoby żal nam i Robina, ale też i... Jokera (który jakby mówi swoim wyrazem twarzy:"Co ja zrobiłem? Na serio go załatwiłem?"). :)
CytatJeden z najbardziej dopracowanych i najmniej karykaturalnych rysunków, jakie zrobiłeś. Też zdecydowanie jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
Roy, wielkie dzięki za pozytywną opinię. W najbliższym czasie postaram się zrobić krok naprzód i... namalować coś w stylu "obrazu" (nie wiem jak to wyjdzie) z postaciami z uniwersum Batsa. Tylko muszę znaleźć więcej czasu... :-\

m2reily

Raf serio, tacy utalentowani ludzie jak ty wpędzają w kompleksy:-) Myślę, że obraz oddaje dokładnie to co zamierzałeś. Pietyzm, żal wszystko w nim jest.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Altair

Zajebiste, jak zwykle ;D

RafBat

 Naprawdę, jestem Wam bardzo wdzięczny za pozytywne opinię, jeszcze raz dzięki... ale już koniec komplementów, bo wyciągnę kopyta od ich nadmiaru :) (ten rysunek nie jest aż tak rewelacyjny, mogłem rzeczywiście wziąć farby plakatowe zamiast zwykłych kredek i trzasnąć coś fajnego, a tak...).
CytatRaf serio, tacy utalentowani ludzie jak ty wpędzają w kompleksy:-) Myślę, że obraz oddaje dokładnie to co zamierzałeś. Pietyzm, żal wszystko w nim jest.  
Dzięki M2Reily, ale kto powiedział, że za kilka miesięcy, albo wcześniej (popracowania nad swoim rysowaniem), ty i wielu innych userów nie będzie lepszymi ode mnie w poziomie swoich rysunków (potrzeba tylko trochę chęci i znalezienia nieco czasu na to szlifowanie rysunku). Myślę, że już teraz na forum jest sporo osób (userów i gości), którzy miażdżą mnie swoim poziomem rysowania, tylko nie chcą się wychylać ze swoimi pracami na BC (nie wiem dlaczego). Ja nie mam zbyt wielkiego talentu artystycznego, wszystkiego można się nauczyć. Gdyby nie fanart, pewnie nie zmobilizowałbym się do w miarę regularnego rysowania (moje strudia są oddalone o 180 stopni od czegoś co miałoby jakikolwiek związek z rysunkiem, więcej tam prawa i pie#%@!%& statystyki). ;)

m2reily

Z okazji dnia kobiet, nie zamierzałem tego robić ale, na zajęciach wyszedł mi całkiem niezły szkic.

Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/