Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Zatrakus

Nim przyjdzie do wypowiadania się w temacie o Żółwiach, pozwolę sobie doraźnie wesprzeć franka - poza niemal każdą sceną bez ninja mutantów, nowe Żółwie to niezły film.
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Gooralek

Witam wszystkich, zastanawia mnie dlaczego tutaj tak pusto? Temat Fan Art zawsze by? aktywny, pe?en ?ycia... postaram si? (mam nadziej?) ruszy? kamie?, który pobudzi lawin? komentarzy i nowych wpisów :) Pod wp?ywem gry Batman: Arkham Origins zupe?nie inaczej spojrza?em na Deathstroke'a. Znakomita posta?. Zainspirowa?o mnie to do narysowania jego wizerunku (a co mi tam!) i tak oto powsta?o co? takiego.


Licz? na opinie, nie ukrywam, ?e w?o?y?em w to sporo serducha :)

pozdrawiam wszystkich jak zawsze bardzo ciep?o! :)

Johnny Napalm

Nieźle, stary. Zrobiłeś totalny postęp, kiedy się patrzy na twoje pierwsze rysunki, różnica jest kolosalna. Jest naprawdę dobrze,a może być teraz ciągle lepiej, bo widać, że się rozwijasz. :)

Cytatzastanawia mnie dlaczego tutaj tak pusto?
Sam się nad tym zastanawiam.  :-\
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Cytatzastanawia mnie dlaczego tutaj tak pusto?

To proste. Lenistwo. I to się tyczy wszystkich wątków.

Johnny Napalm

Hm... to by było chyba za łatwe wytłumaczenie, bo chyba nie wszyscy zachorowali na lenia.  ;) Może ludzie wolą siedzieć na FB, chociaż fejsbuk Batcave w sumie zawiera te same informacje co strona główna BC. Nic nowego. Chyba najwięcej ludzi przyciągają fanpejdże prowadzone w podobnym stylu jak ten WKKM. Nie ma tam nadmiaru nowych niusów, które w sumie nic ciekawego nie wnoszą – bo ile można słuchać o różnych plotkach na temat filmu, gry, etc. Po jakimś czasie przestaje to być ciekawe i nie można się dziwić, że ludzie nie chcą tego komentować. Na fanpejdżu WKKM, oprócz suchych informacji, że coś się ukaże/ukazało, jest sporo naprawdę fajnych ciekawostek, czy rozbierania komiksów na części – pokazanie całej historii danego tytułu, twórców, a nawet szkiców koncepcyjnych. No i tak sobie myślę, że w tą stronę mogłoby skręcić BC.

Sorry za offtop.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Gooralek

CytatNieźle, stary. Zrobiłeś totalny postęp, kiedy się patrzy na twoje pierwsze rysunki, różnica jest kolosalna.

Ogromnie dziękuję, to dla mnie naprawdę dużo ważące słowa. Cóż mogę powiedzieć, mam świadomość że nie jest on idealny i patrząc na niego teraz (na "chłodne" oko) czuję, że wiele rzeczy mógłbym zrobić lepiej. Mimo wszystko uważam, że prezentuje się on nie najgorzej  :D 


CytatTo proste. Lenistwo.

Sam nie wiem, czy to lenistwo, ale czuję, że brak mi trochę rozmów na tematy, które mnie interesują z ludźmi takimi, jak Wy. Czuję, że muszę tutaj wpadać częściej! :)

Rado

Ja jednak bym się upierał, że brak aktywności w ciekawych tematach wynika z lenistwa. Robiłem taki mały research i tak to niestety wygląda. Generalnie ludzie czytają, ale żeby coś od siebie napisać to już jest dla niektórych za dużo, bo "mi się nie chce". Niektórzy otwarcie się nawet do tego przyznają. Sklecenie kilku sensownych zdań wymaga jednak trochę pomyślunku, a w dobie codziennych "lajków" i innych takich to już jest za ciężko. Rozwalają mnie na przykład zakładane wątki na grupach fejsbukowych, gdzie ludzie po prostu wklejają linka skądś tam i już. Zero opisu i komentarza co to jest, zero zachęty, że jednak warto w tego linka wejść. Po prostu kopiuj-wklej i "resztę se czytaj".

Kujaw

Bardzo zacny Deathstroke :D

A ?eby nieco przygasi? dyskusj? o pustce w w?tku, wrzucam jeszcze ?wie?ego Two-Face'a.



http://www.digart.pl/zoom/7786971/Dwie_Twarze_verII.html

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Rysunek w dobrym, kujawowym stylu.  ;D No Świetne... i przerażające zarazem.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Superman narysowany wczoraj po północy. To chyba pierwszy rysunek z którego się naprawdę cieszę^^



Show Must Go On!!!

The Dream

Wow, Two-Face jest wspaniały po prostu. Nie oglądałem wcześniej żadnych Twoich prac, Kujaw, ale widzę, że rysujesz znakomicie.

Superman też całkiem OK. :) Wygląda trochę jak z tych kreskówek z lat 40.-tych, tak klasycznie, chyba nawet logo podobne. Kończyny tylko coś ma chude, zwłaszcza nogi. Pomysł z inną peleryną ciekawy, ale jednak wolę oryginał. :-) Tylko dlaczego on jest taki smutny? :<
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

franek

Dzięki za opinię ;) z nogami właśnie miałem trochę problem, ale wyszło ok, chudość nogi z przodu nie niszczy reszty rysunku. Z kolei smutek na twarzy wziął się stąd, że chciałem po prostu uchwycić jakieś emocje na jego twarzy, żeby nie był taki suchy ;)


Show Must Go On!!!

rusiano

Kurde macie talent, nie ma co. :)

Gooralek

#1408
Kujaw, znakomity ten Two-Face. Powiem więcej. Pozwoliłem sobie na druk tego cuda i w wolnej chwili spróbuję nałożyć jakiś kolor (metodą amatorską.... :P ). Nie chcę profanować pracy, dlatego nie gwarantuję, że rezultaty ujawnię na stronie :)

franek, widać u Ciebie postęp. Naprawdę. Całkiem niezły Superman. Ale zastanawia mnie ta peleryna.... :)

Nieco mnie zainspirowaliście i w wolnej chwili w szkole troszkę porysowałem właśnie Człowieka Ze Stali. Oto rezultaty.





franek

No i u ciebie też widać postęp :D Pierwszym rysunkiem mnie kupiłeś, strasznie mi się podoba, drugi też na poziomie aczkolwiek twarz mi nie odpowiada, ale i tak super ;)


Show Must Go On!!!