Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sondowanie "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 18:52:35

02. Czy Bane powinien złamać Batmana?

TAK
20 (74.1%)
NIE
7 (25.9%)

Głosów w sumie: 27

Leon Kennedy

Osobiście również nie widzą zbyt dużego powodu do ukazania Alberta, bo jak zaznaczył (A)nonim ten wątek można śmiało uznać za zamknięty.

Juby

Ja tam zaznaczyłem wszystko odwrotnie podług (A)nonima.

Mikoto

W czwartej sondzie zag?osowa?em oczywi?cie na nie. Tak jak ju? wcze?niej pisa?em, trylogia zako?czona przegran? Rycerza Gotham - to by?oby pi?kne :). Nie ma szans, ?eby te marzenia si? spe?ni?y, ale w ankiecie jest pytanie ,,czy twoim zdaniem''. a nie, ,,czy to mo?liwe''., wi?c jestem za sad endem (neologizm ;)).

Leon Kennedy

Cytat2) NIE (wyj?cie z takich obra?e? i powrót do formy jest ma?o prawdopodobny, wol?, ?eby z?ama? mu r?k?

No w?a?nie to zastanawia?o mnie przy tym wyborze. Chod? co? naprawd? mocnego go musi spotka? ze strony Bane'a...

Cytat
W czwartej sondzie zag?osowa?em oczywi?cie na nie. Tak jak ju? wcze?niej pisa?em, trylogia zako?czona przegran? Rycerza Gotham - to by?oby pi?kne

O tak ;D

Deuce

Przy 4 również jestem za smutniejszym zakończeniem. Po pierwsze to byłoby coś nowego, co wyszłoby poza standardy tego typu filmów. Po drugie na pewno byłoby zaskoczeniem dla widza, szczególnie takiego, który raczej nie czyta komiksów, a Nietoperza zna głównie z wielu ekranizacji i animacji.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Czasami jednak lepiej nie brnąć w to aby widza szokować, samym szokowaniem, tylko zastanowić się co by było lepsze dla historii. Myślę, że X-Men 3 jest tego dobrym przykładem, gdzie uśmiercono wielu kluczowych bohaterów i jednak wyszło to marnie. Poza tym wszelkie tego typu zagrania są bardziej leniwe, niż emocjonalnie wciągające. "uuu zabijmy tego małego dzieciaka, ludziom się spodoba, że nie jesteśmy cukierkowi" - to jest przykład najniższego artystycznie z możliwych dramatycznych zwrotów akcji, podobnie ma się sprawa z bohaterem, którego życiem mieliśmy się przejmować przez 3 filmy, żeby na końcu przegrał wszystko to o co walczył, czyniąc poprzednie filmy zbytecznymi. Czy jestem za cukierkowym zakończeniem? Nie, bo takie nie wydaje mi się w ogóle możliwe w tym świecie (nie będzie już przestępców żadnych? :P ), ale nie chcę jakiegoś szokującego zakończenia, "bo to by było fajne i nowe", kiedy tak na prawdę nie było by ani fajne, ani tym bardziej nowe.

(A)nonim

CytatCzasami jednak lepiej nie brnąć w to aby widza szokować, samym szokowaniem, tylko zastanowić się co by było lepsze dla historii.
No i nikt chyba tutaj nie chce tego pierwszego, tylko właśnie tego drugiego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

Cytat: Q w 15 Luty  2011, 01:09:34
Za du?o kobietek?
Tak, chodzi mi o wieczne rozterki mi?osne Bruce'a i w BB, i w TDK. W cz?sci trzeciej po prostu nie chcia?bym zobaczy? ich w du?ej ilo?ci, w?tek romansu z Catwoman ( oczywi?cie o ile taki b?dzie) zupe?nie by mi wystarczy?.
It's a funny world we live in.

Juby

Czwarte pytanie jest raczej niepotrzebne, Nolan już się wypowiedział w jaki sposób chce zakończyć trylogię:

http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?subaction=showfull&id=1291161827&archive=1293836416&start_from=&ucat=12&

LelekPL

Błąd w tłumaczeniu. Chodziło mu o to, że dzięki sukcesowi kasowemu Incepcji może entuzjastycznie podejść do zakończenia historii (nie musi martwić się o kłótnie z wytwórnią)

Q

Po ostatniej wypowiedzi Hardy'ego na temat Bane'a dodane zosta?y kolejne sondy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

1) Nie chcę Bane`a w masce, chce aby to była postać jak najbardziej naturalna. Bez żadnych komiksowych motywów odnośnie wyglądu. (które wraz z maską przypomina mi strój do praktyk BDSM :P)

2) Tylko naturalne mięśnie które delikatnie mówiąc skrzywdzą Batmana ;)

3) Dwóch przeciwników a ewentualna większa liczba wrogów wprowadzi tylko nie potrzebne zamieszanie.


EricDraven

1) Chc? bane'a w masce, równie dobrze joker móg? nie mie? makija?u bo po co? wystarczy u?miech...

2) Naturalne mi??nie w normalu i cgi gdy b?dzie jad (a wiem ?e b?dzie, bo ka?dy gada o realizmie, i my?li ?e tego nie da si? przedstawi? i ma racj?, a prawda jest taka, ?e nolan móg? wymy?li? co? niesamowitego, poza tym nawet nienaturalnie umi??niony bane, ludzie? przecie? nawet jak tak b?dzie, wystarczy da? odpowiednie t?o, histori? i nikt na to nie zwróci uwagi, jestem tego pewien.

3) Chc? Bane'a, je?li b?dzie w?tek z ucieczk? wi??niów z arkham to niech uciekn?: scarecrow, zzsasz który by? w bb i np kto woli, mo?e szalony kapelusznik i riddler? czemu nie, mo?e to brzmie? niesamowicie i zbyt bajkowo, ale wystarczy nad czym? pomy?le? i wszytko mo?na zrobi?, nikt w ko?cu nie mówi ?e kapelusznik i riddler musieliby by? g?ównymi przeciwnikami, bo to ?e nie b?dzie jean'a jest pewne, tak wi?c gdy odejmiemy np dwie walki z bane'm, to zostaje nam 2 godziny na reszt?.
Call mi geek.

Juby

1)  Maska nie jest nierealna, ja absolutnie chce Bane'a w masce, cho? mogliby j? ograniczy? (Hardy zak?ada?by j? na akcje i spotkania s?u?bowe ;)).

2) http://www.youtube.com/watch?v=zG0ZvLYzOb4

3) Tak jak w TDK i BB chce jednego g?ównego wroga - Bane'a. Inni maj? by? tak jak Scarecrowe, Falcone, Zsasz, Maroni, Chechen, Dent epizodami, którzy pogarszaj? spraw? przest?pczo?ci w mie?cie, ale tym wszystkim nie kr?c?. Wiem, ?e w filmie na pewno pojawi si? Catwoman, ale nie chc? aby to by? czarny charakter jak w BR, tylko posta? pozytywna, która pomaga czasami Batmanowi, ale ?amie przy tym prawo.

EricDraven

Nie wiem dlaczego ka?dy ma klapki na oczy, bez obrazy, ale wi?kszo?? z was patrzy prosto i nie my?li o alternatywach jakby ogranicza?a ich wyobra?nia, w bb i tdk jest od groma scen tzw "nie realnych" b?d? takich które wydaj? si? sztuczne, ale nikt ich nie dostrzega bo dochodzi do tego filtry na?o?one na obraz, efekty, t?o danego w?tku, dialogi i np klimat który zakrywa te rzeczy i wtedy nie zwraca si? na to uwagi , tak samo b?dzie moim zdaniem w tdkr, nolan albo zrobi z bane'a kogo? takiego: http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2011/041/4/2/tom_hardy_bane_concept_2_0_by_memorypalace-d398dun.jpg    mam  nadziej? ?e wiecie o co mi chodzi, co mnie by nie cieszy?o... b?d? co? takiego: http://hodges-art.deviantart.com/art/Bane-Concept-194603708?q=boost%3Apopular%20The%20Dark%20Knight%20Rises%20bane&qo=28   gdzie nawet nie zwróciliby?my uwagi na jad i ro?ni?cie mi??ni, bo jest wiele alternatyw, ale ludzie nie umiej? dopu?ci? do siebie czego? takiego, my?l?, "tego nie da si? zrobi?, to b?dzie wygl?da?o sztucznie, nie b?dzie pasowa?o do koncepcji nolana!!!" ... a mo?e jednak b?dzie, jak mówi mój ojciec, wszystko si? da, tylko trzeba chcie?.
Call mi geek.