Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Nightrain

No a jednak mam ;)

Niestety przeczytam dopiero w poniedziałek

Valar Morghulis

XIII

Sprawdż czy z nim wszystko OK.

Nightrain

#797
Móg?by? sprecyzowa?? Przeszuka?em gugle i nic nie znalaz?em nt b??dów w tym albumie, a jest on spakowany ju? na wycieczk?. Przejrza?em tylko czy ostatnia strona nie jest w innym j?zyku, tak jak to by?o z Trybuna?em Sów, ani ?adna kartka nie jest ?le wyci?ta jak z Powrotem Mrocznego Rycerza. No polskie znaki by?y, nie wiem co jeszcze mog?oby by? nie tak...Kiedy dotar?em do tej ''nowelki'' przypomnia?o mi si?, ?e w?a?nie komu? na forum zdublowa?o kartk? z Catwoman. U mnie wszystko w porz?dku ;)

Valar Morghulis

Rado

Kupiłem okulary kobiecie. Pal licho, że nie jest to symbol Batmana, ale ważne, że jest nietoperz, heh.



Ostatnio kupiłem również oryginał TDKR. Wydanie zawiera kilka fajnych dodatków, w tym ostatni rozdział tego pierwotnego scenariusza z innym zakończeniem całej historii i jeszcze paroma różnicami w fabule. Fajna sprawa - nie wiedziałem, że coś takiego będzie miał ten komiks kiedy go licytowałem.





Jeszcze Zeszyty Komiksowe, Tales of the Batman - Tim Sale - kupione od blackouta, no i album Batman Monsters, który udało mi się wyłowić z Allegro. Normalnie ten komiks kosztuje sześćdziesiąt pięć złotych, a mnie, nie licząc kosztów wysyłki, wyniosło to tylko piętnaście. Szkoda tylko, że ta wysyłka była dość droga, bo sprzedający miał jedynie opcję przesłania paczki kurierem - bezsens.



Obraz mam już jakiś czas, ale nie zdążyłem się jeszcze nim pochwalić. Gołe ściany nie mogły być w pokoju, także oto jest, jedyny obraz jaki mamy.



I już nie będę pisał w innym temacie, tylko przy okazji wrzucę od razu tutaj. Nowy tom Baśni i Liga Niezwykłych Dżentelmenów.


Johnny Napalm

CytatKupi?em okulary kobiecie.
Nie pierdziel, przecie? wiemy, ?e kupi?e? je dla siebie.  ;)
CytatOstatnio kupi?em równie? orygina? TDKR.
Hm... a nie mia?e? go ju? wcze?niej, mniej wi?cej w tym samym czasie co i ja go nie kupowa?e?? By? to chyba wrzesie? ubieg?ego roku.
No, dodatki by?y ca?kiem fajne, chocia? liczy?em po prawdzie na wi?cej rysunków.
CytatJeszcze Zeszyty Komiksowe
I ja w ko?cu dzisiaj si? w nie zaopatrzy?em. Lektura wieczorem. :)
A tych zakupów od Blackout'a oczywi?cie gratuluje, bo wybra?e? moim zdaniem najlepsze rzeczy z tego co on mia? do sprzedania.

PS: obraz zajebiaszczy!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Nie nie, oryginału nie miałem jeszcze do niedawna. Tylko pierwsze wydanie egmontowskie.

Zeszyty Komiksowe są spoko. Mnie się bardzo fajnie je czytało.

Kujaw

Update
Długo odwlekany "Trybunał", Superman dziś przywieziony przez naszego niestrudzonego piekarskiego listonosza, Liga od Egmontu i uesańskie wydania z Allegro, dorwane w całkiem fajnych cenach: "Gotham by gaslight"- najnowsze wydanie z sequelem pt. "Master of the Future"; "Monster Men" Wagnera i "Identity Crisis" w HC-ku.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Czy Mosnter Mena i Gotham by Gaslight nie kupiłeś czasem na allegro od Poznaniaka?

Kujaw

Spodziewałem się tego pytania. Ano,  kupiłem od Poznaniaka.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

No to wygląda na to, że kupiłeś to od znajomego mojego znajomego (zakręcone).

Nota bene, też kupiłem wczoraj Supermana, ale z fotkąpoczekam do środy jak pojadę po odbiór nowej dostawy z MvM

Johnny Napalm

Eh... ludzie. Kasy sporo poszło, bo zaopatrywałem się w Komikslandii, a miałem ten Wersal już omijać szerokim łukiem, lecz cóż... słaby mam charakter, a każdy nowy komiks o Batmanie, będący nawet wyjątkowym g... , od razu zmusza mnie potrząśnięcia kiesą. I tak kupiłem zwykłe zeszytówki za niezwykłe pieniądze. ;)
W ten sposób najlepszym zakupem ostatnich dni stały się Zeszyty Komiksowe traktujące o Gacentym.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Zatrakus

@Johny Napalm: A masz tak też z komiksami napotykanymi w sklepach internetowych? Bo ja dostrzegam tu przymus zakupu komiksu fizycznego, przypadłość bardzo poważną i, póki co, nieuleczalną.

Znam ją bardzo dobrze ze swojego własnego przypadku, chociaż dzięki wielogodzinnym medytacjom("Nie kupuj tego komiksu, nie kupuj tego komiksu, nie możesz mieć wszystkich komiksów, jakie ci się napatoczą... Do kroć set, mówiłem, żebyś nie kupował!") udało mi się niemal całkowicie ją stłumić.
Chociaż wiedza stwarza problemy, to ignorancja ich nie rozwiąże.

Wayne&Pennyworth:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1280.0

Jastrzębie:
http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=1293.0

Johnny Napalm

Nie, netowe aukcje jestem w stanie zignorować, zwłaszcza, że już wiem, że to co wygląda w nich  genialne w rzeczywistości pewnie takie nie jest. No, ale jak widzę na własne oczy jakiś bat-tytuł, wtedy robie się niebezpieczny. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Tego Identity Crisis ogromnie zazdroszczę! :<
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


daniello32

Też w piątek zakupiłem coś na aukcji u tego gościa z Poznania, czekam na paczkę z tymi 3 cegłami: