Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

franek

Johnny, ten komiks jest legendarny właśnie przez ten fakt ;)


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat: kelen w 11 Marzec  2013, 16:57:17
Opowieść będzie kompletna, bo zarówno w tomie "City of Owls" i "Night of Owls" są te same zeszyty Batmana i Annual.

Nie wiem czy na Multiversum jest jakiś błąd czy cuś, ale wg tego sklepu nie ma tych samych zeszytów Batmana w tych tomach. Przy "Night of Owls" jest napisane, że składa się tylko z Batmana 8-9, annuala i tie inów, a przy "City of Owls" z Batmana 8-12 i annuala. Więc jak to jest?



Moje najnowsze batnabytki:




"All Star Western" będę musiał odesłać z powrotem, bo dostałem go przez pomyłkę (zamiast "Animal Mana").


I nie będę już spamował w innym temacie, tylko od razu wrzucam tutaj pozostałe komiksy, które przyszły ostatnio.




Deuce

Cytat: Rado w 15 Marzec  2013, 19:43:18
Nie wiem czy na Multiversum jest jakiś błąd czy cuś, ale wg tego sklepu nie ma tych samych zeszytów Batmana w tych tomach. Przy "Night of Owls" jest napisane, że składa się tylko z Batmana 8-9, annuala i tie inów, a przy "City of Owls" z Batmana 8-12 i annuala. Więc jak to jest?

Co do opisów, co zawiera dane wydanie zbiorcze, na Multiversum, to mogą być tam błędy. Raz chciałem kupić zbiorcze z Green Lanterna, ale w opisie brak było numeru o Supermanie-Prime, który to mnie interesował. Później, na Atomie, zobaczyłem, że numer ten jednak wchodzi w to wydanie zbiorcze. Wynika z tego, że na Multiversum mogą być błędy, co do opisu tego, co zawiera dane wydanie zbiorcze.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Locust

Cytat: Rado w 15 Marzec  2013, 19:43:18
Nie wiem czy na Multiversum jest jakiś błąd czy cuś, ale wg tego sklepu nie ma tych samych zeszytów Batmana w tych tomach. Przy "Night of Owls" jest napisane, że składa się tylko z Batmana 8-9, annuala i tie inów, a przy "City of Owls" z Batmana 8-12 i annuala. Więc jak to jest?

Night z City pokrywaja sie tylko numery 8-9+Annual
Czyli Night of Owls zawiera Batmanowe numery 8-9+Annual
City of Owls sklada się z numerow 8-12+Annuala

XIII


franek

Koniecznie daj znać jakie wrażenia bo mam zamiar ją kupić ;)


Show Must Go On!!!

XIII

Prędko jej raczej nie przeczytam ale po pobieżnym przekartkowaniu widzę już problemy z tłumaczeniem nazw łotrów Zabójczy Kroko-wzięli to chyba z dubbingu TASu, dobrze że Joker to nie np. błazen.

franek

Można przeboleć. Ważne żeby treść była zgodna ;)


Show Must Go On!!!

kelen

Oto mój świeży nabytek z Allegro








Kujaw

Ja za to szarpnąłem się na "Zabójczy żart" od Panini Comics. Co prawda po niemiecku, ale koniecznie chciałem mieć egzemplarz z kolorami Higginsa w porządniejszym wydaniu niż od TM-Semica. Tym bardziej, że kosztował mnie 20 zł wraz z przesyłką.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

XIII


franek

Krótko i treściwie ;) Dzięki za info


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytat: Kujaw w 21 Marzec  2013, 09:37:23
Ja za to szarpn??em si? na "Zabójczy ?art" od Panini Comics. Co prawda po niemiecku, (...) z kolorami Higginsa w porz?dniejszym wydaniu ni? od TM-Semica. Tym bardziej, ?e kosztowa? mnie 20 z? wraz z przesy?k?.
Mów gdzie kupi?e?!  :) Kurde, te? co? takiego chcia?bym kupi?, szczególnie, ?e swój egzemplarz jaki? czas temu uszkodzi?em zasypiaj?c na nim po lekturze. Co? mnie zmog?o i go wyprasowa?em przez sen. Biedna ok?adka... :'(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Pewnie kupił na Allegro, widziałem ostatnio taką aukcję.

MR.JACK

Cytat: Kujaw w 21 Marzec  2013, 09:37:23
Ja za to szarpnąłem się na "Zabójczy żart" od Panini Comics. Co prawda po niemiecku, ale koniecznie chciałem mieć egzemplarz z kolorami Higginsa w porządniejszym wydaniu niż od TM-Semica. Tym bardziej, że kosztował mnie 20 zł wraz z przesyłką.
Widziałem tą aukcję krótko po wystawieniu i poważnie rozważałem kupienie, jednak nawet jak za tą cenę dla samych ilustracji-odpuściłem.

Do dzisiaj nie mogę odżałować, że nie kupiłem Naszego wznowienia za poniżej 50 zł. w folii, przed minionymi wakacjami w jednym z Łódzkich sklepów poświęconych w całości komiksom :( Niedawno jak tam byłem ponownie, oczywiście już nie było, a na Allegro ceny wiadome 50-100 zł. :P