Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Corso

Czesi to dopiero mają sklep z komiksami (nie tylko). Tak dużego w Polsce nie ma. :/

http://www.pragueout.cz/nakupy/articles/comics-point-komiks-praha
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Czesi maj? dobrze. Naprawd? mi?o si? robi jak widzi si? takie szerokie drzwi, które automatycznie otwieraj? si? specjalnie dla ciebie i zapraszaj? do ?rodka ?eby tam pobuszowa? w tysi?cach komiksów... ehh...
Ale Czesi wywiesili bia?? flag? przed Niemcami w '39. -to tak ode mnie, musia?em im dosra?, ?eby nie by?o im zbyt mi?o.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Obiecane fotki "Batman/Aliens". Rysunki Wrightsona na stoją bardzo wysokim poziomie, lecz nie ma tu tego klimatu, co w "The Cult", gdzie kolory ręcznie nakładał Bill Wray. Ale to nie zmienia faktu, że grafika świetnie współgra z niezłym scenariuszem. Choć nie jest to tak dobra pozycja jak pierwsze stracie Batmana z Predatorem, to jednak polecam.





"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

W niezłym stanie trafiłeś. :D Fakt, mnie też kolory trochę rażą, za klarownie odcinają się od siebie. Nie ma tej psychodelicznej kolorystyki i brudnego cieniowania jak w "Cult". Natomiast bardzo ładne są rysunki, niezły hardcore ten "Alien-dinosaur". :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado

Nabyłem ostatnio... Gdy zamawiałem ten komiks, to nie wiedziałem, że dołączają do tego albumu, historię pt. "Made of Wood". Fajnie się tak, przy odbiorze, czymś pozytywnie zaskoczyć, szczególnie jeśli historia jest dobra.



XIII

Gdzie nabyłeś ten egzemplarz ?

Rado


Juby

Dzięki biedronce mam kolejną koszulkę z Batmanem, na drugi seans TDKR ;):



To oczywiście tekturka z opakowania, nie ja jestem na tym zdjęciu. ;D

franek

W biedronce powiadasz. Za ile i czy są jeszcze?


Show Must Go On!!!


Juby

U mnie w mieście tylko XLki, a kosztują 24,99 zł (100% bawełna).

franek

Kurde, gdybym był wymiarowym człowiekiem to bym kupił ale na mnie koszulki są albo za szerokie albo za długie. Mimo to sprawdzę


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Też bym sobie taką kupił, żeby siać w niej zgrozę na konwentach/konferencjach komiksowych. Ciekawe tylko czy sprzedają je w innym kolorze niż czerwonym, jakoś mi nie leży ten kolor. ;)

Franek, dla mnie z kolei ta koszulka mogłaby okazać się za wąska i krótka, bo jestem nadwymiarowym człekiem. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Oto i jest nowe wydanie "The Killing Joke". Tak jak wcześniej pisałem jest w mniejszym formacie niż oryginał. Co ciekawe nie posiada obwoluty, zaś twarda okładka jest po części matowa i błyszcząca.







"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Ty to nie masz na co wydawać pieniędzy. Po co kupiłeś polskie wydanie, skoro masz oryginał? ::)

PS: U mnie chmurka z napisem: "Uśmiechnij się!", jest lekko żółta. To normalne, bo na twoim zdjęciu widzę białą?