Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Dzięki! Co prawda nie kupiłem go po jakiejś super okazji, ale za pięć dych to cena jaką mogę zapłacić za ten album. Sam komiks jest mega wg mnie, czytałem go wcześniej w wersji cbr i teraz jestem bardzo zadowolony, że mam go w końcu na papierze. U mnie w rankingu komiksów z Batmanem stoi bardzo wysoko, tuż za klasycznymi dziełami.

Corso

Rado gdzie kupiłeś Monster Mena? Wszędzie jest niedostępny.  ???
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado


Corso

Aaaaaaaa, taki benek z Ciebie. :D Dzięki za link. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

W końcu zawlokłem zad do Ikei i kupiłem antyramę. Myslę, że prezentuje się nieźle.


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Wygląda całkiem zacnie. :D Muszę swoją blachę powiesić wreszcie.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek



Show Must Go On!!!

Corso

W marcu pojawi się w sprzedaży zbiorcze wydanie Batmana Birth Of The Demon zawierające całą trylogię.
Cena 93zł. Dobra okazja dla tych co jeszcze nie posiadają tych komiksów. ;)

http://www.multiversum.abc24.pl/default.asp?kat=45353&pro=672299
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Za 93 zł rzadko kiedy można kupić jedną część trylogii, więc za ten ruch DC ma plusa, bo do tej pory zdobyłem jedynie "Son of the Demon".  Ogólnie zauważyłem, że DC zaczyna wznawiać starsze historie, od jakiegoś czasu można kupić "A Death in the Family" i "A lonely place of Dying" w jednym tradzie a od kwietnia w sprzedaży będzie "Venom". Może wreszcie doczekam się "Night Cries"? :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Okres grudniowo-styczniowy był dość obfity jeśli chodzi o zakupy komiksowe. Parę perełek trafiłem fartem na aukcjach.

Mistrzowie komiksu Kingdom Come (jeszcze zafoliowany)












Holy Terror Breyfoglea w bdb stanie









Blind Justice w stanie bdb






Pierwszy numer Batmana (nowa edycja) 1st printing. W drodze jeszcze jest The Dark Knight i Detective Comics.






Batman Sędzia Dredd - Uśmiech Śmierci (Egmont). Faktycznie tak jak Kujaw mówił, wydanie kredowe dupy nie urywa. ;)







I na koniec Batman Souvenir, katalogi filmowe oraz plakat z Batman Returns. :) Chyba jeszcze są na Allegro, polecam!






Czekam jeszcze niecierpliwie na Mistrzowie Komiksu All Star Batman & Robin. Jakiś typ nawalił i czekam od 20 grudnia.  >:(
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Gdzie znalazłeś Blind Justice? Allegro przeglądam codziennie i nie widziałem, a poluję na tę pozycję :)
Kingdom Come za cenę "tradycyjną" czy jakaś okazja?

BTW. Gdyby ktoś szukał tej perełki, to pojawiła się na Allegro.
http://allegro.pl/batman-son-of-the-demon-mike-w-barr-j-bingham-i2061623393.html

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Blind justice dostałem w Komikslandii (pawilon na stacji metro centrum). Miałem farta bo facet miał puścić go na aukcję. ;) Kingdom Come na allegro niestety za cenę niewiele mniejszą niż "standardowa". ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

W ciągu ostatnich miesięcy, z powodu żałosnego stanu budżetu, do mojej kolekcji nie doszło wiele nowych rzeczy. Właściwie to tylko trochę TM-Semiców i tpb "Batman R.I.P.". Jednak niedawno udało mi się znaleźć pracę dla białych ludzi i do mojego zbioru doszedł nie lada rarytas :) mianowicie 2-zeszytowy komiks "Batman vs Aliens" Tylko czekać na listonosza :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Muszę się przyznać, że dość spora część mojej pensji idzie na komiksy, ale czego się nie robi dla hobby.  ;D
Jakoś mnie komiksy o alienach nigdy nie wciągały, jedynie Aliens Labirynt był niezły. PS. Jak ktoś jest zainteresowany, to mam wszystkie TM-Semic do sprzedania związane z obcymi, Star Wars, Lobo, Jurassic Park (stan idelany, bdb). Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Cytat: Corso w 27 Styczeń  2012, 19:46:56
Jakoś mnie komiksy o alienach nigdy nie wciągały,
Mnie także, nie oglądałem nawet żadnego z filmów w całości. Ten komiks kupiłem, bo słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii  na jego temat. Poza tym rysunki robił Bernie Wrightson, którego styl cholernie mi się spodobał po "The Cult".

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"