Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 14:36:07

Q

Do ko?ca 5 sezony pozostalo jeszcze pozostalo jeszcze 5 odcinków:


Attack of the Terrible Trio - premiera 02.02.2008, sneak peek 


The End of the Batman - pojawią sie  Wrath i Scorn, oraz Joker, Pingwin, Scarface/Ventriloquist i Killer Croc.
What Goes Up... - pojawią sie  Hawkman i Black Mask
Lost Powers - 2 cześciowy final sezonu

Oficjalna strona serialu http://kidswb.warnerbros.com/shows/thebatman
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Breja

Tego serialu za bardzo nie lubie. Moze z 4-5 odcinków bylo w miare interesujących. Myślalam, ze jak robią nowy design postaci, to bedzie to lepiej wyglądalo niz kwadratowe brylki z TAS-u (który swoją drogą byl mimo tego designu genialnym programem).
Swoją drogą ró?nice jaka dzieli TB od TAS-u dobrze obrazuje ta fotka z Terrible Trio. W starym serialu mieliśmy powazne podejście do tych postaci, tu natomiast jakaś zenująca parodia. Co to jest? Mutanci? LOL

Maik

Bo ja wiem... Dla mnie "Terrible Trio" w Batmanie TAS to jeden z najslabszych odcinków w serii, choc przynaje ze godnie ich pokazali. Tu mają sie zmutowac dzieki miksturze która stworzyla ManBata.

Hunter

Serial nawet mnie zaciekawil pierwszy raz widzial go jakieś pare lat temu na RTL2 (taki niemiecki kanal). Fajnie sie zaczynalo i zacząlem oglądac. Wogóle lubie batmana wiec bez zastanowienia siadlem przed telewizorem z pilotem w reku. Odcinki pamietam przez mgle ale wiem ze widzialem coś takiego jak taki odcinek co ta policjantka zamówila pizze a zamiast dostawcy przyszedl joker. Potem coś o tym jak batman poszedl do Arkham i tam chyba uciekl joker o byl w celi znalazl kostium jokera i sie za niego przebral, no i taki w którym Ridler zadaje zagadki które rozwiązuje batman z ta policjantką. Reszte widzialem na youtube ale tylko niektóre (caly widzialem "Artefacts") no i czytam streszczenia odcinków na batcave. Ogólnie serial jest fajny grafika i rodzaj postaci ogólny design 50/50 ( jednak nie ma to jak gangsterski klimat TAS'u). Polecam.

Debart

Obejrzalem atak "strasznej trójki" czy whatsoever

Bezapelacyjnie najgorszy odcinek serialu. Glupi, nielogiczny, nieciekawy, stracilem czas oglądając go. Szkoda slów.

Pamietacie taki odcinek Batman Beyond, tytul bodajze Chimera, gdzie jeden gośc oferowal mutacje nastolatkom,  a na ko?cu zmienil sie w Chimere? No cóz, uwazalem zawsze, ze byl to fajny odcinek. Ostatni odcinek Batmana, w duzym stopniu podobny, pokazuje, jak przepaśc dzieli twórców Timmoversu i The Batmana. Atak stanowi zupelnie zepsutą wersje tego odcinka. Absolutnie nic go nie ratuje, nic nie zaskakuje, nie jest za Chiny oryginalny. Po obejrzeniu tego odcinka mam powazne wątpliwości, czy w ogóle warto oglądac nastepny. Zupelna zenada. Unikac szerokim lukiem.

Hunter

a dla mnie ten odcinek z chimerą to zenada jakaś glupota a odcinka The batman o którym wspomnialeś nie ogląadalem wlaśnie gdzie go oglądaleś

Leon Kennedy

#6
Zapewne na YouTube. Hunter mała prośba... Jak zaczynasz zdanie, to zaczynaj je z dużej litery i racz używać znaków interpunkcyjnych.
Posted on: 04 Luty  2008, 16:20:18

 Wczoraj zerknąłem na "The end of the Batman" i mam dość mieszane uczucia co do tego odcinka. Sam zamysł był całkiem dobry, ale wykonanie mogło i powinno być lepsze. Najbardziej wkurzyło mnie to, ze znów dali tylu wrogów, że idzie oszaleć... Croc i Brzuchomówca praktycznie gów... robili, to po co ich wsadzili do tego odcinka? Pingwin i Joker coś już tam zmajstrowali, ale i tak byli przeciętni. Najlepiej wypadli główni przeciwnicy Wrath i Scorn i fajnie, ze wreszcie czarny charakter odkrył tożsamośc Batmana. Do plusów zaliczam również Robina, który moim zdaniem zaliczył jeden z najlepszych odcinków w tym sezonie i walkę w jaskini. Szkoda, ze po tej akcji dostaliśmy słabe i mdłe zakończenie...

PS: Jak znajdę trochę wolnego czasu to zerknę na "Terrible Trio".
Posted on: 12 Luty  2008, 12:25:55

 Dzisiaj nadrobilem zaległości "What goes up" , który niestety rozczarował. Zwłaszcza słabym pomysłem na obrabowywanie banków... Ogólnie słaba fabuła :-\. Chodź z drugiej strony Hawkman zaliczył całkiem udany debiut. Odnośnie "Terrible Trio" ich origin był całkiem znośny ;).

Maxie Zeus

Czy ktoś oglądal juz ostatni odcinek "The Batman"?
Wogóle, czy "Lost Heroes" jest dostepny na necie?

Firm

Tak jest dostepne na Youtube'ie i Megavideo. Szczerze mówiąc odcinek byl przyjemny ale zbyt JL niz Batman a szkoda. Nie zmienia to faktu, ze warto zobaczyc zako?czenie serii. Co do samego serialu bylo z nim róznie raz doskonale a raz tragicznie jednak zawsze lepiej aby byl jakiś serial o Batman'ie niz jego brak. Zastanawiam sie czy bedzie jakiś nowy serial o Justice League tych samych twórców (co The Batman) poniewaz ko?cówka zostawia otwartą furtke (nawet nawiązanie do Teen Titans).

Leon Kennedy

Skoro jest dostepne na Youtube to czemu nie moge go tam znale?c?

Firm

To sprawd? na megavideo...moze z youtube'a usuneli...

Funky

#11
Slaby serialik, ja rozumiem ze chciano stworzyc kreskówke dla mlodszych widzów ale czy musieliśmy oglądac tak nierówny i przcietny serial  :-\ Najbardziej wkurzający jest Joker (jego wygląd i ubiór) wygląda jak menel do tego chodzi boso, równiez glos jakoś mnie denerwowal. Batman wyglądal wporządku ale mial stanowczo za krótkie uszy, Robin odziwo wyglądal najlepiej. Dobry byl film na podstawie tej kreskówki "Batman vs Dracula" gdyby serial byl taki jak film to mielibyśmy calkiem niezla produkcje. A tak po zako?czeniu ostatniego odcinka "The Batman" szybko zapomnimy o tym "dziele".

Grim Knight

Nic nie musieliśmy- kto nie chcial, nie oglądal i tyle :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

Najgorszy jest fakt, ze nie wydano The Batman: Hush na dvd bo zostal wstrzymany...wtedy ten serial naprawde móglby zyskac na oglądalności...

Leon Kennedy

#14
Wreszcie zobaczyłem ten ostatni odcinek.. Zarówno pierwsza cześć jak i druga trzyma nawet w niezłym napięciu. Walki jak zwykle dobrze ukazane, współpraca miedzy członkami ligi idzie w jak najlepszym kierunku. Świetna była scena w której Gacek ukazuje reszcie różnego rodzaju bronie, które okazują się być przygotowanie na nich samych :). Zatem to już koniec tego serialu, który jak już tutaj zostało napisane miał swoje wzloty i upadki. Oby następny trzymał równiejszy poziom.