Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern TAS

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:19:15

codic

Ale co się dzieje, dlaczego nie jest emitowane?

Okej już wiem, pierwsze 2 odcinki były sneak peakiem. Pełen sezon rusza na wiosne 2012 :)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Kwiatek

Finał sezonu 1 - Green Lantern: TAS za nami, Bruce Tim pokazał że nadal jest  świetnym twórcą seriali animowanych. Animacja może nie powala, ale za to nadrabia fabułą i postaćiami. Chemia między postaćiami jest bardzo dobrze zrobiona. Świetnie że wydarzenia z całego sezonu miały wpływ na finał sezonu, a nie były tylko filerami. Tim nie popełnia błędu TCW , czyli nie  przedstawili świata i jego postaći tylko w kolorach biało-czarnych. Nie mogę się doczekać kiedy ruszy emisja sezonu 2, pewnie będziemy musieli  czekać do września, ale mam nikłą nadzieje że ruszą  z emisją  w czerwcu.

Charism

Dla kogos, kto nie zna ZUPEŁNIE uniwersum GL ten serial byłby odpowiednim początkiem?

(nie chciałbym abierać się za komiksy, bo dla mnie uniwersa komiksowe sa po prostu za duzę do ogarnięcia).

Kwiatek

,,Dla kogos, kto nie zna ZUPE?NIE uniwersum GL ten serial by?by odpowiednim pocz?tkiem?''
Ja prawie wogle nie czyta?em komiksów GL, chocia? kojarze posta?ie i wi?kszo?c korpusów latarni.
Nie mia?em problemu z polubieniem serialu, pojawia si? w nim kilka nowych posta?i stworzonych na rzecz serialu Razer i Aya którzy stali si? ulubie?cami widzów. W czasie ogl?dania zosta?o dobrze przedstawione originy wi?kszo??i korpusów. Wiele osób narzeka na animacje, po pewnym czasie da si? do niej przyzwyczai?, mocnymi stronami tej produkcji s?: postacie, fabu?a, muzyka.
Mo?e przekona ci? ten filmik z Wonderconu przedstawiaj?cy kilka scen z serialu
http://www.youtube.com/watch?v=iLyFFkJGX4k

Charism

Nie abrdzo mnie to przekonało, ale chyba da się przyzwyczaić. ;)

Ale jest tu jakiś origin postaci, wyjaśnione co to te korpusy, kto co, gdzie jak, ldaczego i z czym to się je, czy od razu wpadamy w środek akcji, gdzie bohaterowie juz od dawna sa, czym są i działają jak działają?

Kwiatek

 Korpusy maja przedstawione swoje originy, jakie uznaje zasady, kogo uważają  za wroga, choć nie pojawiają się wszystkie korpusy z komiksów.
Większość rzeczy ma swoje wyjaśnienia chociaż twórcy uznali że nie ma sensu pokazywać jak Hal Jordan zdobył pierścien po zostało to już pokazane  w filmie animowanym i fabularnym.

Kwiatek

Breja z DC Multiverse napisał recenzje pierwszego sezonu Green Lantern: TAS
http://www.dccomics.com.pl/Artykul/820

Kwiatek

#22
Podano kilka informacji o drygiej połowie pierwszego sezonu Green Lantern: TAS.
W serialu pojawi się Guy Gardner w czasie nieobecności Hala został wyznaczony przez Strażników jako obrońca ziemi, Jordan nie będzie zadowolony z tego wyboru.
http://greenlantern.wikia.com/wiki/File:Guy_Gardner_Green_Lantern_The_Animated_Series.png
Głównym złym będzie Anti-Monitor głosu podłoźy mu Peter Cullen, żeby go pokonać Hal będzie musiał ponownie zebrać swoją drużyne, nie wszyscy będą zachwyceni tym pomysłem lub będą zajęći innymi problemami.

Post Merge: 16 Lipiec  2012, 12:05:21

Jeszcze kilka informacji o serialu w tym czy będzie powiązany z Beware The Batman.
http://www.dccomics.com.pl/News/8364/Powroty-i-nowe-twarze-w-GREEN-LANTER:-TAS

Post Merge: 16 Lipiec  2012, 22:29:10

Gardnerowi głosu użyczy Batman z Batman: Brave and the Bold czyli Diedrich Balder
Prosto z San Diego Comcs Con filmik z scenami  drugiej czesci serialu
http://comiccon.thewb.com/2012/green-lantern-comic-con/
Po tym filmiku zaczynam bać się wiewiórek  ;D

Gregman

Skoro mamy już GLTAS to czekam na Flasha!


Kwiatek

Musze powiedzieć że początek 2 sezonu świetnie się rozpoczoł.
Bardzo dobrze wyszła Timowi postać Gardnera i jak jest traktowany przez innych.
A Jordan dostaje to na co zasłużył pod koniec od strażników.

Kwiatek

Odcinek Reboot fajnie si? ogl?da?o.
Przedstwiono kilka nowych latarników w tym Ch'p oraz Tomar-Re.
Mo?na uzna? za troche okrutne jaki los spotka? Lameo.
Sam odcinek jest warty ogl?dni??ia dla walki Hala z Ch'p.

lady_ozzy

Już niedługo GL TAS, będzie można oglądać na polskim Cartoon Network
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Deuce

Serial skończył się już w listopadzie, więc można podsumować.
Przede wszystkim, dlaczego tak krótko ?! Wiem, że teraz chodzi o sprzedaż zabawek, a nie o oglądalność, ale i tak nie rozumiem takiej polityki. CGI jest zupełnie nie dla mnie, ale lepiej coś takiego niż kretyńska animacja Teen Titans Go!
Serial był bardzo ciekawy, czy to ze względu na fabułę, czy pokazanie postaci. Jedyny wątek, który był zły, to relacja między Razerem, a Ayą. Z początku nie wiadomo było, że Aya jest żywą istotą, była robotem, maszyną ze wspomnieniami żony Razera. Mimo to, darzył on ją uczuciem, jak kobietę. Jest to dla mnie wręcz chore. Jak istota ludzka może czuć coś do maszyny ? Całe szczęście, że na koniec okazało się, iż Aya jest istotą żywą. Choć trochę wyszli z tej ohydnej sytuacji.
Podobało mi się też, że serial był robiony na poważnie. Mieliśmy pokazaną śmierć, co, w produkcjach dla dzieci, nieczęsto się zdarza. Wraz z rozwojem, pojawiały się kolejne kolory Latarników, choć nie wszystkie.
Czego najbardziej zabrakło ? Kyle Rayner - mój ulubiony Zielony (teraz to już Biały) Latarnik. Nie było też mojego ulubionego koloru, czyli Żółtego. Nawet Sinestro był jeszcze dobry. Szczytem marzeń byłoby ujrzenie Hanka Henshawa, czyli mojego ulubieńca wśród Żółtych Latarni. Uważam go za najładniejszą postać, jaka pojawiła się w starym DC.
Produkcja bardzo dobra, ale zakończona z dziwnych powodów. To się ociera o brak szacunku dla widza...
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman