Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Jak wygląda twój pulpit?

Zaczęty przez Silent Dark, 28 Marzec 2008, 15:33:20

Mel

Windows, a skin mam mieszany. Połączyłam różne elementy i programy tak, aby wszystko działało w kupie. Btw, lubię minimalizm i też często kroję różne xp themes. Co do samych skinów, którymi w większości można manipulować, to znajdziesz na tej stronie http://customize.org/
Dobrym programem jest i Rainmeter (zegar i data na moim pulpicie) oraz Rocket Dock (ten dolny pasek białych ikon). Oczywiście i te programy dysponują szerokim wachlarzem skinów.

Cowboy

"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Damska tapeta, damska muzyka. Staczam się, ale lubię te pastelowe kolory.



Myślę jakie firanki na październik założyć.

Mr.G

Oh nie, kobieta ma skłonność do damskich rzeczy, w jakich to okrutnych czasach przyszło nam żyć..

Mel

Sama szukam odpowiedzi na to dręczące pytanie, ale doszły mnie słuchy, iż jest zbyt oczywiste, a ja do dzisiaj nie potrafię zrozumieć, że najciemniej jest pod latarnią.

BD96

To chyba jakiś błąd serwera, nie widzę na tapecie Jokera ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatTo chyba jakiś błąd serwera, nie widzę na tapecie Jokera  ;).
Zapylił kwiatek i odleciał... kurcze, przepraszam wszystkich którzy mogli doszukać się jakiejkolwiek aluzji w tym zdaniu. Nic "złego" nie miałem na myśli...

BD96

Nawet Jokerowi zdarza się "strzelać byle gdzie"...
Nic złego nie miałem na myśli rzecz jasna ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Altair

chyba jeszcze nie chwaliłem się swoim pulpitem... ogólnie to zwykły "ixpe" ze skinem visty i klimatyczną tapetką ;)

BlackBat

Jak już wszyscy się chwalą xD Uwielbiam tą tapetę :)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

O, widzę że ikonka Ligii jest na Twoim pulpicie BlackBat. Grasz dużo, czy raczej tak amatorsko? Ja chyba od ponad dwóch lat już gram i po komiksach i spraw około komiksowych to Lidze najwięcej czasu poświęcałem. Niestety od miesiąca nie gram za sprawą przeprowadzki i braku stałego dostępu do internetu.

BlackBat

Powiem Ci coś zabawnego, nie miałam jeszcze okazji pograć bo mój laptop przegrzewa się do poziomu infernalnego :/ Chwilowo gram tylko w tytuły na NDS i PS2, bo lapek uciągnie co najwyżej Sacreda na low detalach. Ale mam nadzieję pograć pod koniec wakacji, gdy kupię nowego PC :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Juby

Z okazji premiery finału trylogii Nolana na kilka tygodni zmieniam tapetę:


Do tej pory od grubo ponad roku mój pulpit zdobiła ta piękna tapeta i w sierpniu, kiedy ekscytacja finałem trylogii Nolana ucichnie, to raczej do niej wrócę.

nighty

akurat go względnie uprzątnęłam przed balconem XD


BlackBat

Lubię tego arta, nawet bardzo :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"