Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Rado

Faktycznie-hellblazer się już nie ukazuje, mój błąd że to napisałem. Umknął mi ten tytuł, ostatni tom kupiłem niedawno stąd moja pomyłka. W necie teraz sprawdziłem to niby premiera była ponad rok temu w czerwcu...

franek

A tak w offtopie to kiedy dokładnie ukaże się ten joker.


Show Must Go On!!!

ashelos

Mówią że na jesień powinien wyjść.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

To rzeczywiście dużo mówią.


Show Must Go On!!!

Rado

Cytat: Leon Kennedy w 26 Sierpień  2011, 12:59:46
Trzeba smarować i to na całego :D. A tak serio to nie wiem czy temat zamknąć czy go zostawić... Co reszta sądzi?
Niech będzie otwarty, jeśli kogoś najdzie ochota ponarzekać na Egmont jaki to on niedobry to będzie mógł zrobić to tutaj...

franek

Jak dowiemy się jaka będzie cena nowego Jokera to ten temat musi być żeby ponarzekać ile to oni dali za 124 strony komiksu.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Mam nadzieję, że cena nie przekroczy 80zł.

franek

Za 124 strony, na miejscu wydawcy ustawił bym cenę jako 19.99 albo 24.99.


Show Must Go On!!!

kelen

Lepiej takie przemyślenia zostaw dla siebie :)

Guyver87pl

CytatZa 124 strony, na miejscu wydawcy ustawił bym cenę jako 19.99 albo 24.99.

Taa, już to widzę... Przypomina mi się, jak za pojedynczy numer "Darknessa", czyli niecałe 30 stron ludzie z Mandragory życzyli sobie 12 złotych. Ładnie wydane, na dobrym papierze itp, ale... Chyba od tego momentu zacząłem czytać komiksy oparty o regał w Empikach...  Cóż zrobić, takie ceny :(

(A)nonim

Ludzie pomyślcie, jakim cudem komiks kosztujący około 20 dolarów miałby kosztować 20, czy 25 złotych?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rado

Cytat: franek w 03 Wrzesień  2011, 20:17:25
Za 124 strony, na miejscu wydawcy ustawił bym cenę jako 19.99 albo 24.99.

franek

(A)nonim, a ty chcesz chyba zabulić 80zł za ten komiks.
Guyver87pl za Darknessa życzyli sobie 8zł (przynajmniej na moim Darkenssie tak jest)


Show Must Go On!!!

Guyver87pl

#43
CytatGuyver87pl za Darknessa życzyli sobie 8zł (przynajmniej na moim Darkenssie tak jest)

Ceny zmieniały się w czasie: Pierwotnie jeden numer kosztował 12zł, potem kiedy pojawiły się serie wydawane przez Dobry Komiks (Które kosztowały po 5zł), cena spadła do 8zł, ale równocześnie obniżyła się jakość papieru i tuszu, a w czasie agonii wydawnictwa cenę znowu obniżono tym razem do 5zł. Jak wiemy w niczym to nie pomogło, ale nie była to zła inicjatywa...

A w kwestii "Jokera": Średnia cena wydania zbiorczego, jaką znalazłem w internecie to 17.99$, czyli po aktualnym kursie około 52 złote. Trzeba jeszcze doliczyć do tego haracz dla DC, za prawo do wydania komiksu w naszym kraju, koszty tłumaczenia, druku i dystrybucji. Tak więc raczej nie uda się kupić polskiej wersji za 19-20 zł...

Rado