Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Juby

No ba, ja też jakbym robił tak swój własny komiks, to nie sądzę, aby strony przychodziły szybciej niż 2 razy w tygodniu. ;)

matiuk

u mnie na avatarze nie kto inny jak Oswald  Cobblepot, lub jak kto woli Danny DeVito w jego kreacji. Mój ulubiony antybohater z Batmana.

Loco Fuego

Mój avatar przedstawia jedynego władcę ciemności, Alucarda :)

TheBeatles

A mój avatar przedstawia Znak Red Johna-Przeciwnika Patricka Jane'a z mojego ulubionego serialu "The Mentalist"

Adolf

A mój przedstawia... Każdy wie kto to Shiera:P

Mihcim

#20
Avatar To Slash na Fazie! \m/
i Papież Polak " You know where you are!?"

Mel


Anarky

U mnie oczywiście Anarky - Głos Ludu, tajemniczy mściciel wymierzający sprawiedliwość
Ja wam pokażę!

Mel


Juby

#24
Szczerze mówiąc to dziwi mnie awatar jednego z użytkowników - Air Jordana. Dlaczego jako swoją widokówkę masz zdjęcie swojego idola w tak słabej jakości? Znalazłem fotkę, którą masz na awatarze, w necie i przerobiłem ją na nowy awatar, czy nie wygląda lepiej?




Oczywiście możesz go ustawić, jeśli chcesz! ;D A jak nie, zawsze służę pomocą.

EDIT: U mnie też zmiana, na Batmana (Goku na wszystkich forach już mnie znudził, więc ustawiam go tylko na forach o DB). W końcu forum o Batmanie, więc wolę go nosić. ;)

LelekPL

Cytat: Juby w 13 Maj  2010, 07:20:31
Szczerze mówiąc to dziwi mnie awatar jednego z użytkowników - Air Jordana. Dlaczego jako swoją widokówkę masz zdjęcie swojego idola w tak słabej jakości?

Cóż, jestem leniwy ;) ale wielkie dzięki za poprawkę, teraz prezentuje się znacznie lepiej!

Bully96

Osobiście jakoś nigdy nie bawiłem się w ustawianie awatarów, bo jakoś specjalnie nie chciało mi się. Ale chętnie zafundował bym sobie jakąś wizytówkę żeby każdy mógł mnie z czymś skojarzyć. Jeśli ktoś nie ma nic do roboty to będę wdzięczny za awatar dla mnie. Najlepiej ażeby to był mój ulubiony łotr Mrocznego Rycerza - nie kto inny jak Joker.

Mel

Oooo, to moja działka. Jeszcze tylko powiedz mi w jakich klimatach byś go widział (filmowy, komiksowy, animowany) i coś skombinuję ;D

Juby

Świetny nowy avatar TheBeatels! :o

Bully96

Mam nowy awatar i nową sygnaturkę. Jak wam się podoba? :)