Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Iron Man 2

Zaczęty przez Gieferg, 15 Październik 2008, 14:03:31

Gieferg

Oczywiście do tego filmu jeszcze kawał czasu, ale pierwsze informacje już się zaczeły pojawiać, choć na razie można tylko spekulować.

Co będzie prawdopodobnie:
- wątek z alkoholizmem Starka
- Mandarin (oby zrobiony na modłę nolanowskiego Ra'sa)
- War Machine

No i niezbyt dobra wiadomość:
KLIK

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

Jeżeli będzie na poziomie jedynki, to OK. Fajnie jak by był wątek z alkoholizmem i Mandarynem (tak, jak będzie PRAWIE taki jak Ra's, to będzie dobrze).
It's a funny world we live in.

Maxie Zeus

Noo.. tylko ciekawe jak urealnią wątek z ''pierścieniami'' Mandarina ::)
Cały urok tej postaci opiera się właśnie na tych pierścieniach..

El Cornetto

Mandaryn miał się pojawić już w jedynce jako przewodniczący terrorystów, ale Favreu po konsultacjach z twórcami komiksów doszedł do wniosku, że to postać na siłę wciśnięta i usunęli go.

Huntersky

Ostatnio się mówi, że Tony zmierzy się z ,,zaawansowanym technologicznie przeciwnikiem". Jakieś pomysły? :)

Cytat: GiefergNo i niezbyt dobra wiadomość:
Szkoda Howarda, bo fajny Rhodes z niego był, ale w sumie Cheadle'a też lubię.
Faktem jednak jest, że zmiana bezsensowna i niepotrzebna.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Gieferg

Niepotrzebna to na pewno, ale powody jakies musiały być. Pewnie za dużo sobie zażyczył za rolę i mu podziekowali.

Ciekawe czy Paltrow się chociaż pojawi...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

El Cornetto

No Paltrow nigdy wcześniej tak pięknie jak w Iron Manie nie wyglądała :]. Też mam nadzieje, że się pojawi ponownie.

A co do zmiany War Machine'a - cóż, z jednej strony jestem zadowolony bo Howard był strasznie nietrafiony. Co z tego, że czarny, skoro cała reszta była do dupy :P. War Machine to był koleś z jajami a tymczasem Howard zawsze wygląda jakby się miał rozpłakać.

Gieferg

http://www.filmweb.pl/Samuel+L+Jackson+powr%C3%B3ci+w+%22Iron+Man+2%22,News,id=46774


Co prawda na razie to tylko plotka, ale to oczywiście dobra wiadomośc, choć chyba nie niespodzianka...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Shadow

Cytat: Maxie Zeus w 15 Październik  2008, 17:15:30
Noo.. tylko ciekawe jak urealnią wątek z ''pierścieniami'' Mandarina ::)
Cały urok tej postaci opiera się właśnie na tych pierścieniach..

Czytałem kiedyś komiks z Iron Manem w alternatywnej wersji (chyba Marvel Adwentures...?) i tam w pierścieniach Mandarina nie było żadnych magicznych pierdół, tylko wysoko rozwinięte technologicznie "gadżety" (np. sztucznie wytworzone tornado a w nim paro metrowa kula z kolcami.) Wg. mnie tak można by przedstawić postać Mandarina.

PS: Ubiór Mandarina z tamtego komiksu też by mi pasował w filmie, zielona zbroja z metalu z zieloną peleryną... a nie jakieś szaty :P
You think you won and then it's all gone...

Kadaver

W imdb krążą plotki,że w Iron Man 2 mają pojawić się Hawkeye i Black Widow.

Shadow

A ja słyszałem że ma się pojawić Thor i Hulk ::)
You think you won and then it's all gone...

Kadaver

Biorąc pod uwagę,że w Incredible Hulk na chwilę pojawia się Tony Stark,pojawienie się Hulka( albo przynajmniej samego Bannera) wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

Altair

Kadaver,jezeli maja sie pojawic jakies postaci to tylko Warmachine,Mandarin i ewentualnie Banner.Reszta jest taka sama prawda jak plotka,iz Murphy zagra Riddlera ;)
Ps.A moze pojawi sie Peter z aparatem?Kto wie... ;)

Kadaver

Mam nadzieję,że masz rację(pomijając oczywiście żart z Peterem), bo chyba po Batmanie i Robinie wszyscy już wiemy, do czego prowadzi nadmiar postaci.
Posted on: 27 Grudzień  2008, 15:58:59

 Black Widow się jednak pojawi.Zagra ją Scarlett Johansson.

Altair

Nie wiem co o tym myslec :/