Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Villains

Zaczęty przez Maxie Zeus, 25 Marzec 2008, 14:55:26

JaRo

 Ja osobiście bylbym przeciwny Johnny'emu Deppowi. On znany jest z ról szalonych i zdziwaczalych. Joker w jego wykonaniu bylby kolejną powtórkową rolą. Podejrzewam, ze przeszloby to bez echa. Tak samo jak to bylo w przypadku Jima Carreya i Zagadki. Byla to tylko jego kolejna blaznowata rola, której nie doceniono, o której sie nie pamieta. Natomiast Heath Ledger nie slynąl z takich ról, stąd jego wystep w roli Jokera jest oczekiwany z wiekszym podnieceniem i ciekawością. On w tej roli moze zostac zapamietany i doceniony, gdyz to byla/ jest jego jedyna taka szalona kreacja.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

(A)nonim

No i o to mi chodzilo z ta niespodzianką, Nolan lubi w rolach negatywnych dawac aktorów którzy sie z takimi nie kojarzą i na odwrót.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Hydro

William Dafoe - Mad Hatter
Johny Depp - Joker
Riddler - Robin Williams (chociaz ma swoje lata)
Croc - Bruce Willis ;D

A jak Ivy miala byc taka sexi, to Shitmacher mógl dac Pamele Anderson  ;)
It's a funny world we live in.

Grim Knight

Pamela dochodzi do piecdziesiątki.

Jej piersi ko?czą, zdaje sie, dwadzieścia jeden lat.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

I o ile nam wiadomo Poison Ivy to innaczej Matka NATURA ;D

Mr.G

Ja na Ivy dalbym panne Liv Tyler. Jakby ją zrobic na rudo to by sie nadawala...

Mel

No dośc ponetna z niej babka...Calkiem niezly wybór ;)

Mr.G


Mariano

Oto moi  kandydaci :
zloczy?cy:
Edward Norton  - Edward Nygma / Riddler
Celine Dion  -  Selina Kyle / Catwoman
Batman :
Bruce Willis - Bruce Wayne / Batman

(A)nonim

Celine Dion to ja nie wiem skąd ty wytrzasnąleś.
Willis taak, ale tylko do TDKR.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mariano

(A)nonim, przyjrzyj sie tym imionom i nazwiskom, nudzilo mi sie :P

Jasiu Ciast

Mi sie wydaje ze Gary Oldman świetnie pasowalby do roli Deadshota
Vote Harvey Dent

Grim Knight

Deadshot i tak biega w masce zakrywającej calą twarz, wiec wygląd nie jest kwestią problematyczną :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Jasiu Ciast

Cytat: Grim Knight w 13 Lipiec  2008, 20:38:57
Deadshot i tak biega w masce zakrywającej calą twarz, wiec wygląd nie jest kwestią problematyczną :D
ale na przyklad w gotham knight mial odkrytą maske, pozatym to chodzi takze o jego glos i sposób mówienia lub sceny kiedy stroju i maski nie posiada
Vote Harvey Dent

Grim Knight

Osobiście uwazam Deadshota za jednego z villainów mocno pomniejszych, zatem nie przywiązuje do niego az takiej wagi.
A co do alucardowskiego designu kostiumu w Gotham Knight....
Nie. Obiecalem Zeusowi :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."