Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Arkham Origins Achiki w Multi

Zaczęty przez raven1233, 16 Listopad 2013, 22:09:48

raven1233

W związku z upierdliwością niektórych achivementów w trybie multiplayer w Batman Arkham Origins, organizuję akcję samopomocy chłopskiej, która ma na celu zebranie minimum 8 osób i wspólnej gry w tym trybie aby zdobyć te najtrudniejsze, łamane przez niemożliwe w realnej grze, łamane przez bugi nie zaliczają mi za pierwszym razem, achivementy.

Mowa tutaj o osiągnięciach

Łowca doskonały
Jako Batman/Robin pokonaj w trybie dla wielu graczy 6 elitarnych wrogów, używając 6 różnych metod
(Niby nic trudnego problem w tym że muszą to być rożni przeciwnicy, a imion przeciwników w tej grze nie uświadczysz)

Gromada
Pokonaj bohatera, mając 0 posiłków, i odzyskaj gang w trybie dla wielu graczy przy pełnym serwerze.
(Upierdliwe bo pod koniec, kiedy przegrywasz mało kiedy spotkasz Batmana/Robina, boją się wyjść skubańcy)

Opowieści z Gotham
Wygraj rundę na wszystkich mapach w każdej frakcji w trybie dla wielu graczy
(Wygrać jako frakcja nic trudnego, momentami ludzie wygrywają za ciebie, gorzej kiedy trzeba wygrać bohaterem a uwierzcie jest naprawdę trudno. Tutaj liczą się tylko wygrane bohaterów, inne frakcje wbija sie w luźniej grze.)

Znaj swojego wroga
Pokonaj każdego wrogiego gracza co najmniej raz w meczu w trybie dla wielu graczy
(Opcjonalne, do zrobienia w realnej grze ale trzeba mieć niesamowitego farta)

Lubię takie tempo
Pokonaj 4 elitarnych w ciągu 40 s. jako bohater, bez ataku bezpośredniego, w trybie dla wielu graczy
(Niby proste ale ponownie wymaga szczęścia)


Rozumiem, że wielu uzna mnie za lenia po przeczytaniu tego postu ale, grając trochę w multi stwierdzam, że
gra jest na tyle zbugowana i na tyle chaotyczna (cały czas chodzi o multi), że te achivementy są stoworzone przez jakichś sadystów bo nie spotkałem jeszcze nikogo kto wbił Łowce od tak podczas gry.

Zgłoszenia dajemy tu w poście. Datę i sposób ustalimy po zebraniu chętnych.



Bless

Ludzie ożyjcie ! Nikt z was z całego batcave nie gra multi ? ?

LelekPL

ja go nawet nie tykam... nie lubię multi

Mister J

Mi multi również nie przypadł do gustu.

raven1233

Sztuczka polega na tym żeby zagrac razem w8 osob przez godzinke i wszyscy mamy te najtrudniejsze achivementy. Szczerze to teżjestem przeciwko multi w tego typu grach ale po kilku partiach przekonalem sie do tego. Kwestia zrozumienia o co chodzi.