Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Swiat DC universum w nowym Batmanie?

Zaczęty przez Adolf, 28 Sierpień 2008, 19:46:45

Leon Kennedy

CytatNie no najlepiej to cała liga sprawiedliwych przybywa do gotham bo ścigają brainiaca czy luthora, później przylatuje predator i zabijają supermena. To film Nolana, a nie Gorge'a Lucasa. 

W końcu Lucas to jedyny spec od filmów s-f ::).

A tak na poważnie... Dodająć jakiś wątęk ze świata DC nie musimy od razu iść w aż taką fantastykę jak Gwiezdne Wojny ;).

Harvey

Cytat: Leon Kennedy w 14 Luty  2009, 13:18:52


W końcu Lucas to jedyny spec od filmów s-f ::).

A tak na poważnie... Dodająć jakiś wątęk ze świata DC nie musimy od razu iść w aż taką fantastykę jak Gwiezdne Wojny ;).

Nie no może trochę przesadziłem z tym Lucasem. Ale Nolan raczej nie wproawadzi nic zwązanego z dc, obrócz tego co jest związane z batmanem.
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Leon Kennedy

Smutna to prawda... Niestety. Ale może kiedyś wraz z Gackiem dostaniemy trochę więcej świata DC :).

Ralf

Wątpie aby w Batmanach Nolana pojawiły się postacie z Uniwersum DC. :)

Darth_Revan

Cytat: Harvey w 13 Luty  2009, 16:29:33
Nie no najlepiej to cała liga sprawiedliwych przybywa do gotham bo ścigają brainiaca czy luthora, później przylatuje predator i zabijają supermena. To film Nolana, a nie Gorge'a Lucasa. 

Predatora też raczej nie dadzą :'( szkoda bo Batman miał by małe szanse na pokonanie go(to był by dopiero film  8) ) ale wracając do DC, może dadzą np. jakiś artykuł w gazecie, że w Buldhaven(czy jak to się pisze, nieważne) doszło do zamachu na burmistrza, albo jakaś figurka supermana na wystawie sklepu z zabawkami...
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Leon Kennedy

Nawet za coś takiego bym całował Nolana po stópkach. Uwielbiam małe smaczki ;)

Darth_Revan

Cytat: Leon Kennedy w 25 Maj  2009, 11:24:39
Nawet za coś takiego bym całował Nolana po stópkach. Uwielbiam małe smaczki ;)

Nie no może trochę mała przesada, ale podejść do gościa dać mu cześć i powiedzieć po angielsku "Dzięki szanowny panie Nolanie, za scenę w której Bruce przechodzi się ulicami Gotham a tam na wystawie sklepu z zabawkami stoi sobie figurka Supermana".

Dobra żarty sobię robie, ale naprawdę bym był wdzięczny wobec gościa 8)
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Jaruto

#82
Ja bym chciał ujrzeć w sequelu lepsze rogi charakterystyczne dla Batka bo w TDK, jak Bruce się z boku ustawił to wyglądał jak kotek przebrany w czarny strój z peleryną :P i nie mówię tego tylko dlatego, że w grze najnowszej, są najlepsze.
W Batmanie autorstwa Burtona, główny bohater też miał lepsze rogi. (bardziej zwężone)

Darth_Revan

Cytat: Jaruto w 10 Czerwiec  2009, 17:15:21
Ja bym chciał ujrzeć w sequelu lepsze rogi charakterystyczne dla Batka bo w TDK, jak Bruce się z boku ustawił to wyglądał jak kotek przebrany w czarny strój z peleryną :P i nie mówię tego tylko dlatego, że w grze najnowszej, są najlepsze.
W Batmanie autorstwa Burtona, główny bohater też miał lepsze rogi. (bardziej zwężone)
Chyba raczej uszy
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Mel

Akurat uszy były w porządku, bo pasowały do całej zbroi, którą w TDK moco "uszczuplili". Jakby uszy były węższe i nieco dłuższe, to wizualnie Batek by mocno stracił - wtedy by wyglądał jak OGOLONY I CHUDY kotek przebrany w czarny strój z peleryną.

Jaruto

Dla mnie to słabo wyglądało z z boku, natomiast na wprost już było znośnie.

Darth_Revan

Cytat: Jaruto w 11 Czerwiec  2009, 12:04:24
Dla mnie to słabo wyglądało z z boku, natomiast na wprost już było znośnie.
Może w squelu Lucius Fox opracuję jakiś nowy kombinezon. Kombinezon z TDK był spoko, ale popieram-trochę za jest "chudy" jak się patrzy z boku; oraz trochę za słaby na pocisk z shotguna lub AK-47
Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Jason

W filmach Nolana raczej nie widzę Supermana czy Wonder Woman, jednak chętnie bym zobaczył w sequelu TDK jakiś wątek z Questionem. Np. wymiane informacji.

(A)nonim

Question to akurat nie problem, tajemniczy osobnik mający sporo informacji z niewiadomych źródeł, z zawsze ukrytą twarzą (np. przez cienie).
Jak dla mnie jest o wiele łatwiejszy do zaadoptowania od Riddlera.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Anonimowy

A może zamiast jakichś głupich nawiązań z DC, lepiej było by dać jakieś malutkie smaczki z komiksowego uniwersum Batmana? Na przykład - gdzieśtam w Gotham mija śmieciarka, a wniej pan z twarzą kartofla, czyli oczywiście Joe Potato.