Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

#210
Altair, Nie będziesz mi mówił gdzie mogę się udzielać a gdzie nie. Chłopie, trochę szacunku.
Już jestem zmęczony patrzeniem na te wojny konsolowców ale skoro nie zaczynacie jej to ulżyło mi ;p
Tak więc od teraz, tak jak mówisz. Koniec offtopu ;)

Hydro

Kelen, widzisz i nie grzmisz?
It's a funny world we live in.

Altair

#212
A jaki tu jest powód do grzmotów?Absolutnie żaden panie Moderatorze :P

Mel

Pisząc post pod postem nie nabijasz ;)

Darth_Revan

#214
W ostatnim CD-Action (czerwcowym) jest artykuł o tym, że Arkham może wyjść dopiero we wrześniu. Niżej pełna treść

Arkham Asylum we wrześniu?
Fantastycznie zapowiadający się Batman: Arkham Asylum, absolutnie wyjątkowa komiksówka brytyjskiego Rocksteady Studios, pojawi się dopiero pod koniec lata, najprawdopodobniej we wrześniu. Powodem opóźnienia jest jak zwykle, chęć, by dzieło które zapowiada się doskonale, rzeczywiście wyszło idealnie

Dwóch ich jest, Jeden który włada mocą, a drugi który jej pożąda...

Jaruto

#215
To jest nie prawda co piszą.
Na oficjalnej stronie nie ma wzmianki o przełożonej dacie. Czy to na forum, czy na oficjalnej...

Na dowód tego, dopiero co świeża wypowiedź Sefton Hilla utwierdza mnie w tym przekonaniu.
link: http://www.youtube.com/watch?v=8opWKwFC0wU (video te, pojawiło się dokładnie 6/10/2009 na 1UP)

Co do filmiku. Pokazano więcej gameplaya i na pierwszy rzut oka widać, że AI nie jest głupie.
Prezentacja gry była ustawiona na poziomie easy bo Batman nawet po wykryciu zdołał uciec bandziorom ;p a na niemieckim GameOne gdzie pokazano wyższy poziom trudności, nie miał już tyle szczęścia. (w jednej sekundzie rozstrzelano herosa)

Przeskakiwanie z jednego gargulca na drugi jest proste i jest ich tyle, że można chyba nieźle planować ataki z zaskoczenia ale czy nie będzie to nużące za którymś razem?

Ukazano też system detective mode i wygląda to nieźle. Gdy pasek w kółku na obiekcie zapełnia się, widać że jest to jakiś detektor skanowania śladów chyba.
Wyobrażałem to sobie inaczej, iż Batman podejdzie i zacznie ręką badać te ślady ale ten sposób nie jest zły. (być może ten detektor to część tego trybu)   

Co o tym sądzicie?

EDIT: Pojawił się pierwszy soundtrack wprowadzający do gry: http://www.youtube.com/watch?v=IFFHVPjM_Wo

Muzyka jest bardzo dobra, poziom wykonania robi wrażenie :o aż mnie dreszcze przeszły, a jak mam takie objawy to musi być przejmujące ;D

Mel

Dat music....

Okradam komputerowy.

Jaruto

#217
Cytat: Mel w 13 Czerwiec  2009, 17:44:46
Dat music....

Okradam komputerowy.
You can't be serious ;D a tak poważnie. Z czym ci się ten utwór kojarzy, Mel?

Altair

CytatAltair: nie jestem twoim chlopem, dziadu
Zdrajca,oprawca itd,itd :P
CytatPomylka jedna i juz Rozprawa
Jedna?Ok,niech Ci będzie : hehehe
Wracajmy do tematu...

Mel

#219
CytatZ czym ci się ten utwór kojarzy, Mel?
Nevermind :D Podoba mi się, bo rzadko kiedy tak się przykładają do muzyki w grze...Zwłaszcza komiksowej ;)
Ale tak na poważnie...Kompozycja nie jest jakaś genialna czy "epicka", ale wykonaniem nieźle to nadrabia. Zresztą ocenie po przesłuchaniu całego soundtracku ;) I w grze i na surowo.

Jaruto

Jak wszystkie soundtracki będą trzymały poziom tego tutaj, to będzie już dobrze.

Mihcim

A spadaj Altair ;/

Gra zapowiada sie swietnie, podoba mi sie Detective mode. Tez wlasnie mysle ze te cale planowanie atakow bedzie hmm troche nudnawe sie zrobi ale pewnie nie zawsze bedziemy mieli uzbrojonych po zeby przestepcow

Mac12

Jak myślicie na co będzie lepiej kupić batmana? Na PC czy na playstation 3?
http://www.youtube.com/watch?v=xwmffZ2O944&feature=related
Posted on: 17 Czerwiec  2009, 14:17:17

 Polecam filmik

Mihcim


Leon Kennedy

Na PSX3... Chodźby dla samego Jokera ;).