Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seria Predator

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Marzec 2010, 12:58:25

Kadaver

Pisze o tym na imdb w Faq.

LelekPL


Leon Kennedy


Gieferg

Z każdym nowym klipem jaki się pojawia ten film przekracza nowe granice żenady, do tego to bezczelne kopiowanie czego się tylko da z jedynki... Spodziewam się już teraz niczego innego jak tylko "epic fail" w stylu Terminator Salvation... Już nawet nie wiem czy chcę wydać 13 zeta na bilet w "tani wtorek"...  :-\
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Anarky

Ośmielę się stwierdzić że nie wiem czy swym poziomem czy wręcz żenadą Predators przebije Terminator Salvation, co najwyżej może się do niego zbliżyć pod tym właśnie kątem. Jeśli rzeczywiście tak będzie to będzie kolejny przykład na to że czasem może odpuścić sobie kontynuację czego co jest kultowe.
Ja wam pokażę!

Gieferg

Kinowy seans AVP i AVP-R odpuściłem sobie po zapoznaniu się z recenzjami, potem obejrzałem i stwierdziłem, że dobrze zrobiłem, tym razem liczyłem w końcu na coś dobrego a wszystko wskazuje na to, że historia się powtórzy po raz kolejny :( Oby Ridley nie skopał jeszcze prequela Obcego bo to już by było za wiele...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

A dajcie spokój jak można po paru filmikach króciutkich jak cholera stwierdzić, ze film tylko powiela, powiela i to w daremny sposób stare dobre motywy... :-\

Gieferg

Jesli w kilku minutowych filmikach jest tyle wepchanych na siłę i bez sensu nawiązań (minigun, wodospad, "over here/turn around" i inne) to aż się boję co bedzie w całym filmie. Już bnie wspominając o tym, że wygląda to wszystko jakby opierało się o scenariusz autorstwa 12-letniego fanboya Predatora, który potem profesjonalnie nakręcono. Zapowiada się dno roku.

CytatOśmielę się stwierdzić że nie wiem czy swym poziomem czy wręcz żenadą Predators przebije Terminator Salvation,

Salvation przynajmniej się nieźle zapowiadał sądząc po zwiastunach :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Tak i najlepiej stwierdzić po tych kilku, słownie kilku fragmentach, ze to będzie największa (!!) kicha roku, a z tym scenariuszem to mnie zagiąłeś, bo jeśli ktoś chciałby reaktywować Predatora po jego ostatnich dwóch słabych występach, to właśnie taki pomysł jest idealny jak na początek.

CytatSalvation przynajmniej się nieźle zapowiadał sądząc po zwiastunach

I otrzymaliśmy film z kompletnie podziurawionym scenariuszem ;)

Anarky

Cytat: Gieferg w 01 Lipiec  2010, 14:47:24
Salvation przynajmniej si? nie?le zapowiada? s?dz?c po zwiastunach :P

Gdy pojawi? si? teaser tak, cho? fragment ''But this is not the future my mother warned me about.'' pozostawia? pewn? niepewno?? (jak si? potem okaza?o s?uszn? i tak oto si? Salvation nam posypa?)

Cytat: Leon Kennedy w 01 Lipiec  2010, 15:03:19
Tak i najlepiej stwierdzi? po tych kilku, s?ownie kilku fragmentach, ze to b?dzie najwi?ksza (!!) kicha roku

Nazwij to przeczuciem, skonfrontuje to i tak rzeczywisto??
Ja wam pokażę!

Leon Kennedy

CytatNazwij to przeczuciem, skonfrontuje to i tak rzeczywistość

Się wie ;)

Przedstawiam Hanzo: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67092

Gieferg

CytatPredatora po jego ostatnich dwóch słabych występach, to właśnie taki pomysł jest idealny jak na początek.


Sorry, ale o głupszy pomysł to już byłoby chyba naprawdę trudno.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Predator ląduje w XIX - wiecznej Transylwanii i rozpoczyna polowanie na Draculę.Głupszy pomysł? :)

LelekPL

Cytat: Kadaver w 02 Lipiec  2010, 22:08:39
Predator l?duje w XIX - wiecznej Transylwanii i rozpoczyna polowanie na Dracul?.G?upszy pomys?? :)
Fuckin' EPIC ;)

Leon Kennedy

No i widzisz Gieferg jak się chce, to się ma :D
Posted on: 03 Lipiec  2010, 10:37:09

 Więcej filmowych Predatorów nas czeka?? http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67142