Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Seria Predator

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Marzec 2010, 12:58:25

Gieferg

#15
CytatA tak w ogóle to jest druga część Predatora, tego co McTiernan wyreżyserował, a nikt o niej nie wspomina nigdy.

O rly?

Dodałbym też - prawie równie dobra co oryginał.

A co do nowego filmu - zwiastuny, zdjęcia, wszystko to sprawia, że ogarnia mnie coraz większe zwątpienie i coraz częsciej się zastanawiam czy jest w ogóle sens wybierąc się do kina.

Cytatale i tak był niezły, przynajmniej był znacznie lepszy od trójki

Salvation lepszy od T3? Yeah, right...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

KillingJoke87

Bardzo obawiam się tego filmu. Predator 1 jest dla mnie pozycją kultową, a zaraził mnie nim mój starszy który ten film może oglądać codziennie, ja zresztą też :D, ale po jednym z największych gówien jakim był AvP i AvP2 odczuwam już przesyt nowych filmów z Łowcą. Chociaż nie ukrywam...ten film może zwróci honor predatorowi
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Anarky

Ja również odczuwam obawę względem filmu Predators, fakt klimatem przypomina Predatora Johna McTiernana z Arnoldem Schwarzeneggerem. Jednak czy stanie się równie kultową pozycją ? śmiem głęboko w to wątpić. Jednak poczekajmy może czymś pozytywnie sam film nas jeszcze zaskoczy...

CytatSalvation lepszy od T3? Yeah, right...

Gorszy, ale oba są niepotrzebnymi sequelami
Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

Lepszy jest Salvation od T3. Lepsze aktorstwo, lepsze efekty, bez zbędnego humoru i różnych idiotyzmów. A brak fajnej dupy już jakoś przeżyję.

Anarky

Akurat się z tym zdecydowanie nie zgodzę i uważam zupełnie odwrotnie nie schlebiając T3
Ja wam pokażę!

Kadaver

Ze zbędnym humorem i brakiem fajnej dupy też uważasz odwrotnie?

Anarky

Akurat w takich filmach nie patrze wpierw na pi?kne kobiety, nie ''fajne dupy'' a kobiety. Humor zale?y jeszcze jaki, ja bardziej tutaj skupiam si? na post-apokaliptycznej wizji.
Ja wam pokażę!

Gieferg

CytatLepszy jest Salvation od T3. Lepsze aktorstwo, lepsze efekty, bez zbędnego humoru i różnych idiotyzmów.

Idiotyzmów Salvation ma tak z 10 razy więcej niż T3 i są to idiotyzmy fabularne cięzkiego kalibru, a nie wstawki humorystyczne jak w T3, które mi w ogóle nie przeszkadzają. Ale temat o tym jest tutaj: http://www.forum.batcave.098.pl/index.php?topic=188.0
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

CytatA co do nowego filmu - zwiastuny, zdjęcia, wszystko to sprawia, że ogarnia mnie coraz większe zwątpienie i coraz częsciej się zastanawiam czy jest w ogóle sens wybierąc się do kina.

Zwiastun był dobry, klimatyczny, a zdjęcia tylko powtwierdzają, że o klimat raczej nie powinniśmy sie martwić. Teraz małe pytanko, kij tam ze zwiastunem, bo ludzie różnie do nich pod chodzą, ale jestem cholernie ciekaw, co masz do tych zdjęć??!!

CytatJednak czy stanie się równie kultową pozycją ?

A musi stać się równie kultowym filmem jak ten z Arnoldem?? Nie. Ja osobiście tylko oczekuję dobrego klimatycznego filmu, tyle.

Gieferg

Nie podoba mi się sam pomysł na ten film (przeciwko takiej grupie predatorów ci ludzie nie powinni przeżyć 5 minut), nie podoba mi się usilne naśladowanie jedynki, nie podoba mi się obca planeta w której nie ma nic obcego, nie podoba mi się przekombinowany wygląd Predatorów, nie podoba mi się połowa obsady. Generalnie prawie nic mi się w tym nie podoba, ale zobaczymy, może akurat będzie fajne, kto wie, ale żeby miało dorównać jedynce lub dwójce - bardzo wątpię. Jak na razie mam do tego podejście na zasadzie - raczej bedzie do dupy ale może się miło rozczaruje.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Cytat: Gieferg w 19 Czerwiec  2010, 16:06:33
nie podoba mi się usilne naśladowanie jedynki, nie podoba mi się obca planeta w której nie ma nic obcego, , nie podoba mi się połowa obsady. 
Czy będzie to usilne naśladowanie jedynki, przekonamy się po premierze.
Jest coś obcego - stworzenia.
Kto konkretnie z obsady ci się nie podoba?

Gieferg

Topher Grace , murzyn którego nazwiska nie znam, spasiony Fishburne oraz, nie tyle aktor co postać - Japoniec z kataną, no puh-leeaasee ileż można to wałkować? Najmniej, o dziwo, przeszkadza mi Brody.

CytatCzy będzie to usilne naśladowanie jedynki

grupa uber-badassów biega po lesie i walczy z łowcą(-ami) z kosmosu. Tyle już wiemy i to w zupełności wystarczy.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

No, ale tak trzeba zrobi? ten film - to nie jest z?ynanie z jedynki, tylko bycie wiernym temu uniwersum. To by? najwi?kszy problem filmów z serii AvP - Predator nigdy by si? nawet nie zajmowa? postaciami, które tam by?y. Poza tym ogólnym pomys?em fabu?a ju? si? ró?ni, ka?dy z tych wydaje si? mie? jak?? przesz?o??, która go prze?laduje, a posta? Grace'a b?dzie du?ym zaskoczeniem, zobaczycie... Mnie zwiastuny zdecydowanie bardziej nakr?ci?y na ten film, ni? og?oszenia castingowe - Brody czy Grace to nawet nie by?by mój wybór na odpowiedników Hawkinsa i Poncho, a a co dopiero na Dutcha i Dillona, ale póki co wszystko wygl?da nie?le, ba wr?cz ?wietnie.
Tylko skoro to jest sequel, to cholera przyda?oby si? cameo Dutcha! ;)

Kadaver

Niestety Arnold się nie zgodził.

LelekPL

Masz jakiś link do tego, bo jeszcze niecałe 2 miesiące temu widziałem wywiad z Robertem w którym mówił, że być może trwają rozmowy, ale nie chce niczego mówić, żeby nie zapeszyć (a mówił to z lekkim oczkiem do dziennikarza sugerującym, że coś jest na rzeczy)