Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nasza kolekcja DvD

Zaczęty przez JaRo, 23 Maj 2008, 19:30:14

Mihcim

a co ty masz do American Pie :D ?
Swietna Komedia :D

Crane

Cytat: Gieferg w 16 Grudzień  2008, 19:17:18jest tego trochę na Allegro, może się nawet skuszę. Ile dałeś?
Może być i milion ofert, nie kupuję na allegro :)

47 zł.

Zadowolony jestem strasznie, nie dość że mam soundtrack, to jeszcze okładka (+ tekturka jak widać) mają mój ulubiony plakat BB. Szkoda że podobnej edycji nie ma w przypadku TDK.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

No, to jesli omijasz allegro to faktycznie niezly fart, ze to znalazles. Ja tak samo mialem szczescie znalezc ostatni egzemplarz BB z komiksem w empiku za 39 zl

Crane

Fart o tyle duży, że była to ostatnia sztuka :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mister Tadeo

Mnie się udało kupić to wydanie Batman Begins, o którym pisze Crane, w merlinie za 43,5 zł (kupiłem wtedy jeszcze soundtrack z TDK i koncert Led Zeppelin na DVD, więc przesyłka wyszła gratis). Właściwie to zależało mi na soundtracku a nie na samym filmie bo ten już miałem (wydanie z komiksem), cena była przyzwoita to kupiłem. Jedyną wadą tego wydania jest to, że wszystkie 3 płyty były umieszczone po prawej stronie na 1 zaczepie. Sprawiłem sobie więc pudełko na 3 płyty, wymieniłem je i po kłopocie. A okładka tegoż wydania jest rzeczywiście najlepsza, bo pozostałe (2-płytowe zwykłe i z komiksem) mają wg mnie najgorsze okładki z możliwych. Jeśli chodzi o TDK mam wydanie z Bat-podem, fajnie się to prezentuje na półce.

Crane

Cytat: Mister Tadeo w 16 Grudzień  2008, 22:31:02Jedyną wadą tego wydania jest to, że wszystkie 3 płyty były umieszczone po prawej stronie na 1 zaczepie. Sprawiłem sobie więc pudełko na 3 płyty, wymieniłem je i po kłopocie.
Tak też zamierzam zrobić :)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

Cytata co ty masz do American Pie  ?
Swietna Komedia

Dno i trzy metry mułu, a nie świetna komedia.

CytatMoże być i milion ofert, nie kupuję na allegro

A ja kupuję. Zwłaszcza że często sprzedają tam rzeczy nieużywane i/lub w idealnym stanie po fajnych cenach.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

vincent

np stare komiksy z TM-Semic ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

E tam Gieferg to swietna komedia :)

Gieferg

Dla nastolatków może i owszem.

Też się szarpnąłem na Beginsa z soundtrackiem. W sumie dla tekturki i samego soundtracku bo film mam już dawno, tyle że teraz wypadałoby też sobie sprawić soundtrack z TDK...
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Huntersky

DELTA FORCE 2

Arcydzieło kina akcji i chyba najlepszy film z Chuckiem. Ale tak naprawdę to nie o niego tutaj chodzi. Cały film kradnie genialny Billy Drago jako najbogatszy handlarz narkoryków świata RAMON COTA. Ma mordę jak zakapior, zabił wszystkich wszystkim, a przede wszystkim sadzi wymiatające teksty.
,,Nazywam się Ramon Cota i mnie się nie da aresztować"
,,Puść mnie, mogę ci dać miliony" (To do Czaka, kiedy go łapie)
,,Myślałem, że Carlos jest najlepszy. Najwyraźniej się myliłem. Przyłącz się do mnie, stworzymy najlepszy zespół" (Do Czaka, który zabił jego henchmana, Carlosa)
,,Czemu ona nie zbiera koki?!" (Ramon obserwujący swoje pole oprawne)
,,Podaj mi dane z dystrybucji koki"
I wiele więcej
Jak dla mnie bije Jokera Ledgera małym palcem.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

A niech se leje kogo się da według Ciebie, bo moim skromnym zdaniem to jeden z wielu kiczowatych aktorków starego pokolenia...

Gieferg

Begins z soundtrackiem właśnie dotarł zostając kolejnym po Alienach 1-3,Terminatorze 2, Predatorze 2 i Highlanderze 2 filmem, którego mam dwa rózne wydania w kolekcji.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crane

Ja miałem zdublowanego Konga i BB, ale obu już się pozbyłem :)

Gdyby ktoś był zainteresowany: byłem dzisiaj w Łodzi w MM na Brzezińskiej i pojawiły się 4 sztuki BB z soundtrackiem.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Gieferg

#59
Teoretycznie z "podwójnych" mógłbym sie pozbyć T2 i Beginsa bo reszta to albo różne wersje filmu (H2) albo wydanie z napisami PL i drugie bez napisów ale za to z dodatkami (Alieny, Predator 2), ale że Begins kosztuje 19 zeta a T2 10, to sprzedawać tego nie ma specjalnie sensu.

Cytatnie kupuję na allegro

Jest to czymś uzasadnione, czy "bo tak" ?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.